Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 401 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Před 30s nehoda 1715 s osobákem na křižovatce Hybešova x Nové Sady
Půjde jen o škrábanec


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
Co jsem zaslechl, když jsem končil, tak převodovka kaput.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
22
15 úno 2011 16:01
1723 stoji chcipla na Benesove naproti autobusaku na prostredni koleji smer malinak. Chlapci tam chvili neco laborovali, ale asi marne. Smer malinak se to od nadrazi asi objizdi kolem tuzexu


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Slabou účast (co se týče tramvají, tak ze sčítání cestujících plyne zhruba polovinová účast) i pozdější výjezd posil (navrhovaná "plná" výprava naběhla cca až kolem půl deváté) mohu potvrdit.

Incident na Konečňáku způsobil zdržení jen pár minut a vezmeme-li v úvahu slabší obsazenost spojů, nijak výrazně to dopravu na přehradu neovlivnilo. Co se týče dopravy, bylo to zvládnuté s velkou rezervou, což je dobře. Kdo je připraven, není pak překvapen.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
ze jsem neco psal...promin ale kdyz byl ohnostroj na Petrove ci kde to bylo - tak prselo, vcera celej den prselo a to ze se vecer prestalo na tom nic nezmenilo, bylo 15 stupnu a urcite tam bylo bahno, i ja diky tomu nikam nesel, vem si ohnostreoje minule leta, vzdy prselo a ne malo.....pred nejakym rokem jsen na pryglu byl na ohnostroju kdyz prselo a rekl jsem si uz nikdy vic v desti, verim, ze jsem nebyl sam a o tom svedci i ucats na letosnich ohnostrojich...


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
logitech911 píše:
dovolím si nesouhlasit [-X počasí se umoudřilo již po 20. hodině .. takže tady problém určitě nebyl ... :wink:

Jo, ale já tam třeba nejel, protože "bylo hnusně". A že chvíli nebylo sem nějak neřešil.

A tak to mělo dost lidí, očividně.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
001MRY píše:
No nevím, ale vzhledem k tomu, že služby říidičů, jízdní řády atd se chystá z předstihem, tak pochybuji, že by se kvůli počasí něco na poslední chvíli měnilo!

Promň, ale, když napíšu, že to tak bylo, tak to tak bylo. Já nejsem ten člověk, co píše pouze domněnky a vydává je za fakta. A když napíšu náhodou domněnku, tak na to upozorním. A byl odložen nejen výjezd šalin, ale i autobusů.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Včera večer bylo na pryglu fajn. Počasí slušný, ohňostroj hezkej, na zpáteční cestě Žanetka nepřeplněná. Co si přát víc. :D

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
do toho si přidejte ještě finále LM..


Offline
1366
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
M píše:
A co se divite? kdo by sel na ohnostroj v te zime a tom lijaku??

V jakým lijáku?Vždyť ,když bylo nějak 9 hodin,tak bylo i polojasno.Bylo bahno to jo,ale lidí málo jsem viděl i v místech,kde bahno není,třeba u smyčky Rakovecká.Prostě je to pro mě překvapení.


Offline
888
21 led 2006 12:26
dovolím si nesouhlasit [-X počasí se umoudřilo již po 20. hodině .. takže tady problém určitě nebyl ... :wink:


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
A co se divite? kdo by sel na ohnostroj v te zime a tom lijaku?? je zajimave, ze se spatne pocasi opakuje kazdy rok pri ohnostrojich,ale poradatele ohnostroj nepresunou o tyden driv ci o tyden pozdeji, pak se neni cemu divit, ze tam prijde malo lidi....


Offline
1366
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
I mě se zdálo,že to jezdilo celkem neplné.Cestou na prýgl v P1 nikdo nestál a cestou z Prýglu byla 1 dokonce poloprázdná.Nejvíce lidí jelo až v úseku Hlavní Nádraží-Řečkovice,protože jsme předběhli 91.Celkem mě to včera překvapilo,že tam zas tolik lidí nebylo.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
No je pravdou, že jsem linky P1/P11 viděl jet až o něco později. Jinak co jsem jel 98 od Bystrce, tak až po nádraží byla obsazena do 10ti lidí.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Každopádně byl vliv špatného počasí vidět, oblast mostu na Kubíčkově téměř vylidněná a 50ky poloprázdné.


Offline
147
06 pro 2009 11:01
Kari píše:
Z důvodu špatného počasí vyjíždějí posily na prygl s dvouhodinovým zpožděním.


No nevím, ale vzhledem k tomu, že služby říidičů, jízdní řády atd se chystá z předstihem, tak pochybuji, že by se kvůli počasí něco na poslední chvíli měnilo!


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Tak dnešní bilance návozu na ohňostroj - stržený smeták na Konečného nám a menší výpadek šťávy u Komína.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Z důvodu špatného počasí vyjíždějí posily na prygl s dvouhodinovým zpožděním.


Offline
4
25 kvě 2011 17:23
Duš píše:
Ono možná, namísto psaní sem, by bylo třeba lepší upozornit na patřičné místa! Pokud je tam kolize v SSZ tak to tady nevyřešíme ...


Neboj, to bylo první co jsem udělal, když jsem přišel dom.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Šalináři nebyli varováni, ale po této nehodě dokud není vyšetřena příčina a dejme tomu by mohla být na vině i ta křižovatka si myslím že většina z nich raději zvolila ten nejopatrnější průjezd inkriminovaným místem. Včera sem měl osobně d-9 a sledoval sem jak čočky tak i projízdějící vozy po Provazníkové a připádá mě že ta křižovatka opravdu vyšiluje nebo většina IGK i po pondělní události si s tím neláme hlavu a vesele jezdí na červenou. :-k

_________________________________
Dekstra LF38 7524 -> Karkulka


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Zrovna ten článek čtu. Sám redaktor potvrzuje: "... ve čtvrtek od 11 do 13 h jsme situaci na křižovatce sledovali, a zaznamenali jsme nejméně tři nebezpečné situace..."


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Když se to řeší tady: Na vině můžou být špatně nastavené semafory.

+ dále je tam článek o výstavě na Novobranské (k Trolley).


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Ta křižovatka má intervaly a vyklízecí doby původně vymyšleny celkem dobře, ale ten vložený - RISový - není košer.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
cony píše:
Dnes jsem jel z Halasáku šalino a naprosto tatáž situace. Šalina dostala volno, rozjíždí se a dupne na brzdy, protože směrem od Boby teprve do křižovatky vjíždí trolejbus! Kolik lidí ještě musí zemřít než s těmi semafory něco udělají??? To je naprosto nepochopitelné pro mě :evil:

A nemohlo tobýt jen prostě tím, že řidičce tramvaje tam ihned po rozjezdu skočilo na stůj, tak rychle zastavila?

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
cony píše:
Dnes jsem jel z Halasáku šalino a naprosto tatáž situace. Šalina dostala volno, rozjíždí se a dupne na brzdy, protože směrem od Boby teprve do křižovatky vjíždí trolejbus! Kolik lidí ještě musí zemřít než s těmi semafory něco udělají??? To je naprosto nepochopitelné pro mě :evil:

Ono možná, namísto psaní sem, by bylo třeba lepší upozornit na patřičné místa! Pokud je tam kolize v SSZ tak to tady nevyřešíme ...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 08 říj 2024 16:10
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]