Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 35 z 75    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 75  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Okupanti ukrajiny na svých stránkách odkazují dokonce 6 kusů "trajfCitar". Pak se ještě dvě překopávky potulují ve Gdyni. No jo zaspal jsem dobu :)

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Ta Citara jsou v Szegedu v počtu minimálně 5: T-860 - T-864. Všechno jsou to původní autobusy, které v Szegedu přestavěli na trolejbusy. Stejným způsobem tam na trolejbus přestavěli i jedno Volvo.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Těch Citar ve Szegedu je víc? Já měl za to, že tam jezdí snad jedno nebo dvě, přičemž to jedno bylo po dost slušné nehodě a původně bylo/y dvoudéřové.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
2818
01 úno 2006 10:39
je to taky predelavka z busu...v tomto je Szeged dost dobrej a hodne jim fandim..


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
b1: Super, byl jsi rychlejší, už jsem chtěl fotky hledat :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3716
08 čer 2005 23:12
xxx píše:
Tak mě napadlo, byl by MB schopen vyrobit trolejbus, resp. kastli pro něj?

Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
xxx píše:
Tak mě napadlo, byl by MB schopen vyrobit trolejbus, resp. kastli pro něj?


V Szegedu jezdí Citara jako trolejbuy. Někde mám i fotky, jak jsem tam byl. Akorát teď si nejsem jist, zda to není jen jejich specialita a není to předělaný bus (jako 21AB, které tam překopou na 21Tr). Ale je to každopádně povedené.


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
abcde píše:
...Je sice smutnou pravdou, že v Brně se to stejně zase doku.ví tím příšerným (post)bolševickým unifikem, ale i tak...

To bych zase neviděl tak černě. Trochu se to vzdáleně podobá městskému znaku, i když v tom případě by bylo vhodnější mít více užších proužků (byť třeba jen o 1).


Offline
Uživatelský avatar

2586
13 črc 2009 13:42
Tak mě napadlo, byl by MB schopen vyrobit trolejbus, resp. kastli pro něj?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6170
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Nezanedbatelné hledisko je taky cena náhradních dílů. Očekával bych, že zrovna v tomto bude Mercedes oproti Soru mnohem dražší. Právě proto, že je to Mercedes.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2586
13 črc 2009 13:42
To se jim teda docela divím, že dali přednost SORu před MB. Proti sorkám vůbec nic nemám, ale přece jen medvěd je medvěd.


Offline
2818
01 úno 2006 10:39
samozrejme ze zalezi na mnozstvi, objednat 30 vozu nebo 350 je rozdil, tam se pak uz da s cenou hybat uplne jinak.


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
A v Praze před nějakou dobou vyhrál SOR nad Mercedesem ne cenou, ale pětiletou zárukou místo dvouleté (alespoň tak jsem to od Cajzlů slyšel), samotnou cenu stlačil Mercedes pod SORku, a to i s Citarama a ne jen s Connectama, záleží taky na množství...

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Ve VŘ na klóubáky byl tuším SOR ze všech nejdražší. ;)


Offline
Uživatelský avatar

336
20 pro 2010 23:08
Brno-Bystrc
Naopak si můžeme být plně jisti Sorem.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6170
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Mám obavu, že dokud bude jedním z rozhodujících kritérií cena, tak můžeme na Man, či Mercedes zapomenout.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

849
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
MAN nebo Mercedes by se mi líbíl, jinak s Urbanwayem je to kachna.


Offline
1347
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Tak pokud vím , tak předtím se nevybírali žádné jiné vozy než od Iveca (proto tu jsou ty hromady těch Citelisů).Teď to pořád není ještě uzavřený a já pořád můžu doufat , že se sem dostanou i jiný moderní vozidla jako třeba MAN či Mercedes se Solarisem apod. :-)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jiricek píše:
Drive to tu prece fungovalo tak, ze si DPMB pujcil predvadeci vozy, odzkouseli, kdyz to dopadlo dobre, nakoupili.

Můžu se zeptat, u kterých výběrových řízení v minulosti hrál nějakou roli v hodnotících kritériích zkušební provoz?


Offline
Uživatelský avatar

533
28 črc 2013 14:13
Tak se snad daji pujcit od spolecnosti autobusy, o ktere se soutezi. Drive se tak delo. Ted to stoji za starou backoru. Jakmile na misto nastoupil pan Havranek, tak to takhle dopada. Drive to tu prece fungovalo tak, ze si DPMB pujcil predvadeci vozy, odzkouseli, kdyz to dopadlo dobre, nakoupili. Ted, hruza!!! Vypisou vyberko, musi splnovat, to chteji, aby splnovalo a vyberou nejlevnejsi variantu, ktera je nekdy i nejhorsi.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6170
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Jiricek: Co třeba nejdříve číst, pak o tom přemýšlet, a až potom něco napsat?

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3214
14 čer 2004 18:56
blekfild
mohu se pane kolego zeptat, jak se dají ve veřejné zakázce hodnotit jízdní vlastnosti, pohodlí a komfort jízdy, toliko subjektivní kritéria?
Jinak mně by Urbanway vůbec nevadil. Moderní městský autobus, stejný jako v západní Evropě. Pořád by ještě mohly vyhrát nějaké kousky z východu, typu MA3 nebo třeba nějaká Čína, která se rozpadne den po konci záruky...

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

533
28 črc 2013 14:13
Pane Boze. Proc??????? Zase zacina dalsi monopol Iveca. Nechapu, jak to oni delaji, ze to vzdycky vyhraji. Vim, vybiraji nejlevnejsi, ale nekladou duraz na jizdni vlastnosti, pohodli a komfort jizdy. To se mi vubec nelibi. Myslim si, ze je nemeli vybirat. Do zakazky meli napsat tyto kriteria. Verim, ze by Zliner s Ivecem vypadli hned v 1.kole. Byl bych radsi, kdyby vyhral jinaci dodavatel se SORkou, nebo Mercedesem, nebo Volvem.
Byl bych mnohem radsi. Myslim si, ze tyto znacky jsou o 100% lepsi, nez Iveco.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
Urbanway by mi nevadil, zejména pokud by byl s klimou. Podle stránek z odkazu je klima standardem.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Ano možná někteří (ze zdejších diskutérů nebo přinejmenším tichých čtenářů) ví, ale určitě s tím hned nepoběží se chlubit na káčko, fejsbůky a jiné sociální sítě (BMHD je něco jiného).
Otvírači obálek zcela jistě dodrží slib, že budou držet bobříka mlčení až do doby oficiálního zveřejnění výsledků.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1874 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 75  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 črc 2024 21:32
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]