Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 256 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
M: A jaký kurz té a-99 jezdíš? A nepojede náhodou i pan es kdysidřívecenzurovaný na 09904?


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
M píše:
no ja jezdim nocni linky docela pravidelne a rozjezdy v 3,00 a 4,00 jsou nejhorsi samozrejme patky a soboty a rekl bych ze nejhorsi jsou 98smer zebetin - tedy spis do bystrce to je sebranka....

Hele, ja bych nerekl ze je to o mestky casti jako takovy, ale spis o poctu mladejch v ni. Cili to nemas jenom Bystrc, to mas i Lisen, Novej Liskovec, Kohoutovice...

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
200
27 pro 2004 12:45
ds: s tím zkušenosti nemám, jelikož vlastním roční předplatní a mimo zóny 100+101 se moc nedostávám, takže nemůžu hodnotit a porovnávat. Já jen prostě vím, že na Prušánecké můžu do 202 nastoupit prostředními dveřmi a svézt se na Starou Osadu, zatímco u 201 musím počítat ze strany ČAD-u "s čímkoliv"... :-)


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
já bych tourbus zase nepřechvaloval, zrovna na lince 202 jsem se setkal s velmi originálním výkladem tarifu IDS JMK od řidiče autobusu...


Offline
200
27 pro 2004 12:45
P. Haluza:
jojo přesně jak říkáš, na Staré Osadě většinou ignorují JŘ - nezastavují vůbec na své zastávce; používají systém "zastavíme kde koho napadne"; pokud si nějaký naivka vybral pro jízdu k Židenickému nádraží spoj této linky tak má vpodstatě smůlu a musí si počkat až mu přijede nějaká a-64... plně v duchu jejich hesla, že přeci nebudou plnit funci městské dopravy a brát cestující na Staré Osadě k Židenickýmu nádraží... ach jo :(
s ČAD-em jsou v rámci jejich fungování v zónách 100+101 tristní zkušenosti... když to člověk porovná v naprosto shodných podmínkách s chováním busů na lince 202 tak je to jak kdyby byly každá z jiné planety. Tím se nechci nijak podbízet brněnskému provozovateli linky 202, ale u nich opravdu hned od zahájení systému IDS - 1.1.2004, jsem nikdy v této oblasti problémy neměl.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
no ja jezdim nocni linky docela pravidelne a rozjezdy v 3,00 a 4,00 jsou nejhorsi samozrejme patky a soboty a rekl bych ze nejhorsi jsou 98smer zebetin - tedy spis do bystrce to je sebranka.... a 99 do udoli u 96 byvaji v noci problemy ve slapanicich s kontrolou listku-ikdyz posledni dobou uz ne tak moc pak je strasna 91 v useku od nadrazi k boby a nazpet pokud je v boby nejaka akce solo linky nejezdim tak nevim, mel sem jen 94 a 97 a to bylo v pohode, 94 kdyz v husovicich na zastavce stali jen oaleni spoluobcane tak sem je objel, do obran jelo normalnich lidi ze bych je na prstech jedne ruky napocital, tento vikend budu mit 99 tak su zvedav


Offline
520
03 dub 2006 14:42
Nočňáky: Jednou jsem zapsal kouření v rozjezdu, je to asi 3 rok.y Jinak nic. A to jezdím rozjezdem cca každý druhý den (a ne jednou linkou nebo ve stejnou dobu). Tak nevím..
PD píše:
musí se tam sejít dobrá "parta".
Leda tak...


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
manil

vozy rozdeluje vypravci, ale vozmistr to muze upravit dle vlastni potreby a to je kamen urazu

dnes jsem taky nemel svuj byl na jine trhacce, na poledni prestavku jsme stali vedle sebe, bylo mi receno ze jej mam na odpoledne napsan a ze ho budu mit, bylo mi to i ukazano v papirech, no nemel jsem jej, vyjel o hodinu driv s jinym ridicem


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
K ČAD Blansko bych měl ještě jednu připomínku -- velmi často ve směru do Brna ignorují zastávku Stará osada a zastavují v lepším případě na zastávce t-26 směr Mendlák, v horším případě na zastávce a-58 směr nádraží. Ukončení a odstavení busu v zastávce Kuldova je také poměrně častým jevem.

Ke spojům na lince 72 snad ještě to, že jsou podle JŘ vedeny i opačným směrem, leč většinou se z Černovic jezdí režijně...


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
pd píše:
To asi jo :-) Já sice až tak moc noční dopravou nejezdím, ale zato "veselo" tam bývá celkem často.. politá (nebo pochc..á) podlaha, flašky a vůbec bordel na zemi, házení bordelu po voze, kouření, zvratky, smrad... Jasně, není to vždycky, musí se tam sejít dobrá "parta". Stejně tak bývají o víkendu veselejší i poslední večerní spoje denních linek. Naopak v pracovní dny je to celkem ok, třeba poslední ranní (noční) spoje v pracovní dny jsou úplně v klidu (akorát už nechutně narvané).
Možná, že taky cestujete "společensky unaveni", tak si toho tak ani nevšímáte...
Jak kdy. Někdy z práce, někdy ze zábavy a občas to je i kombinace obého. Leč zkušenosti z nočního provozu jsou v drtivé většině případů identické.... ale výjimku najdeš všude, ve dne i v noci.


Johnny5 píše:
Já asi jezdím jinou noční dopravou než tou co se tu popisuje...

To asi jo :-) Já sice až tak moc noční dopravou nejezdím, ale zato "veselo" tam bývá celkem často.. politá (nebo pochc..á) podlaha, flašky a vůbec bordel na zemi, házení bordelu po voze, kouření, zvratky, smrad... Jasně, není to vždycky, musí se tam sejít dobrá "parta". Stejně tak bývají o víkendu veselejší i poslední večerní spoje denních linek. Naopak v pracovní dny je to celkem ok, třeba poslední ranní (noční) spoje v pracovní dny jsou úplně v klidu (akorát už nechutně narvané).
Možná, že taky cestujete "společensky unaveni", tak si toho tak ani nevšímáte...


Offline
214
03 srp 2006 06:41
Brno, CR
Johnny5 píše:
Já asi jezdím jinou noční dopravou než tou co se tu popisuje. Jasně, lidi jsou veselejší nebo unavenější, což je dáno tou nocí. Slabší jedinci něco občas neunesou a k něčemu asi dojde, ale pravidlo bych z toho nevytvářel....


Souhlas, pravidelně jezdím v pátek z mariáše ze Slatiny, nejčastěji půlnočním. Pokud si někdo někde v koutku čmárá tak je možné že ho přehlídnu, ale že by někdo dělal nahlas bordel, něco likvidoval - no to se snad ani nepamatuju, snad jednou do roka max.
Fakt ale je že ty busy mají devět linek, každá několik koleček za noc, takže šance že na jedné z nich jednu jízdu se někdo takovej vyskytne stoupne cirka na stonásobek - prostě se to občas stane, to jo, ale pravidlo bych z toho nedělal, pořád je to vyjímka.
Pochopitelně když řidič pak něco takovýho vidí tak je to věc kterou si nadlouho zapamatuje, tak to pak možná trochu klame že je to často...

manil: souhlas, zvláště od nádru má člověk co dělat aby stál na (vlastních) nohách a ne kde co ničit :-) ale dál ke konečným už na to prostor je. Ono taky co si budeme povídat, v přeplněným buse si nic nedovolí ani skalní vandal, teprve až je lidí míň tak si vyskakuje.


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
Manil máš bod, líp bych to nenapsal :-)


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
LADA: Řekl bych, že pomalované vozy se vrací spíše z denní, než noční, protože noční vozy bývají většinou plné. Demolování autobusů to samé. V tomto jsou experti spíše fotbaloví, či hokejoví fanoušci.
Jezdím jak v prac. dny, tak před víkendem.

mauricio:
S ničím takovým jsem se ještě nesetkal. Pravdou je, že noční jsou takové veselejší, než denní :)


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
LADA píše:
manil:pokud jezdis v tydnu tak je klid ale o víkendu hruza.Miska od weitnamcu je to poslední co ja mam namysly, tim myslím psany po skle a jin.castech autobusu vylamovani kladivek na rozbiti oken v pripadu nouze atd.
Já asi jezdím jinou noční dopravou než tou co se tu popisuje. Jasně, lidi jsou veselejší nebo unavenější, což je dáno tou nocí. Slabší jedinci něco občas neunesou a k něčemu asi dojde, ale pravidlo bych z toho nevytvářel....


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
manil:pokud jezdis v tydnu tak je klid ale o víkendu hruza.Miska od weitnamcu je to poslední co ja mam namysly, tim myslím psany po skle a jin.castech autobusu vylamovani kladivek na rozbiti oken v pripadu nouze atd.

Jirik:dalsí pripad je 52 3 7438 37 69 7400 tebou zminovana 7242 atd atd dale jeste do zmeny k 4.3. 7419 na 41 6 po zmene je na 41 porad ale na jinym kurzu bylo tam hodne zmen.

Aladin:no nekterým kretenum novou vec nevysvetlis.Ja jsem si byl dohromady stezovat 3x, 1x na DPMB 2x na Kordisu podruhe to bylo dnes vzdy na to same na ČAD Blansko.Kdyby me rekl ze není mestska tak ho poslu do riti.Jinak když jsem byl na Kordisu poprve tak jezdily tak 14 dnu na cas dnes me rekly ze jim daji parkrat pokutu a ze se nauci jezdit na cas, tak jsem zvedav,když bude potreba tak tam budu chodit klidne kazdej tyden.Ja nejsu clovek kterej si vsima kazde vteriny ale Čad Blansko uz jo protoze si u me vybudovaly takovou alergii ,ze pro ne to klidne udelam a budu je kazdej týden chodit nabonzovat.Nikdy na nikoho jsem si nebyl stezovat jen na ne a jestli nezacnou jezdit alespon trouchu na cas tak v tom budu mile rad pokracovat.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Buďme rádi, že vůbec nějákou noční dopravu máme. Co by za ňu dali třeba v Liberci.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
manil píše:
Jako dobytek se chová mimimum, jestli 0,5%, tak je to hodně.

to si nemyslím
Problém nočních spojů je i ten, že s nimi jezdí lidé z hospody, kteří dělají bordel nejen ve voze, ale i na zastávkách
osobně sem byl svědkem ničení zářivek, sedaček a po výstupu i zastávky. Takže ne, 0,5% je málo. Asi nejhorší jsou rozjezdy od 12:00 do 04:00, před tím a potom jezdí relativně normální slušní lidé z práce a do práce...ale je to jen můj názor


Offline
200
27 pro 2004 12:45
Lada:
s tou stížností na ČAD Blansko u Kordisu je to zbytečná ztráta času. Já jsem si takto stěžoval asi před 4 měsíci na fakt, že 201 na Vinohradech na zastávce Prušánecká dost často zastavovala místo u označníku tak až 10 m za ním aby nedejbože nějaký brňák se nechtěl vyhnout naprané t-27 a nesvezl se na Starou Osadu s ním. Když jsem si poběhl a k prostředním dveřím ze zastávky doběhl, tak mi před nosem zavřel. Když se to opakovalo víckrát tak jsem si dal i tu práci s SPZ těchto busů a když mě jednou poté co se mi povedlo těsně před zavřením nastoupit (spíš naběhnout :-) do vozu), tak se na mě řidič otočil a řval na mě že on není žádná městká doprava - to mi došla trpělivost a napsal svoji stížnost Kordisu na ten divný přístup řidičů ČAD-u a jejich počínání si v zóně 100 a 101 z hlediska zastavování mimo zastávku (až za ní)... Kordis byl slušnej odepsal takřka obratem, s tím, že námatkově prověří... :-) teď je to už lepší, ale pořád si někteří řidiči s režimem IDS v zóně 100 a 101 moc hlavu nelámou... tu větu si budu dlouho pamatovat... "já nejsu žádná městská doprava"... :-))


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
No například i určité kurzy mají přidělené vlastní vozy. Mohu uvést příklad, na 05209 v PD stále potkávám vůz 7402. Dříve také na 06313 vůz 7242, když 06313 končila ještě ve 22.29. Nyní se také vůz 7242 vyskytuje na 06309, ale také i jiné vozy.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
M: U vás rozděluje vozy na jednotlivé kurzy vozmistr??

LADA: Co je na nich za total dobytek? Nočním busem jezdím i několikrát za týden a zatím jsem tam nic tak dobytkoidního nezažil. Maximálně tam někdo dlabe něco z non-stop číňanů, což mě vadí, ale jen proto, že na to mám hnedka taky chuť.
Jako dobytek se chová mimimum, jestli 0,5%, tak je to hodně.


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
LADA píše:
manil: musis brat to ze M byl asi z teto debaty rozcarovan jinak v tu no jezdi nozmalních ta 20-30 % zbytek je total dobytek.Když porozuji svou generaci tak az na par výjmek je me z toho nablity.Chodim na Charbulku a když tady pozozuji ty baby tak az na par vyjmek slepice je slaby slovo a o korenach se ani nebavím a prave tato generace se chova nejhur.Opravdu za vetsinu svych vrstevniku a mladcich se stydim.


No jo, naše generace jsou samí ##MLUVÍM SPROSTĚ## a slepice #-o #-o


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
M píše:
dokonce znam ridice co si nechava pravidelne davat muj vuz na 5/60 a nic s tim ja nenadelam

dokonce prave tento ridic mel muj vuz na trhacku a ja vedle nej stal s vrakem a mel taky trhacku, oba vozy byly bez zavady,zacinaly a koncily temer stejne, tak kde je problem? vozmistr mi rekl ze on je vozmistr a on prideluje vozy a on mi muj vuz neda, presto ze od nadrizeneho mi byl pridelen , proste se to rano prepsalo :-(
Z toho jsem fakt dost překvapenej a takhle z "voleje" se mi to moc nechce věřit, jak je to absurdní. To ovšem neznamená, že nemáš pravdu.
Neměl si ten vůz v neděli proto, že se s ním v noci něco stalo? Myslím, že jsi takového něco psal. Pak by mělo logiku, že vůz čekal na opravu do pondělního dopoledne.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Dnes jsem si vsiml ze na a-79 jedouci k Zetoru byl na tablu za linkou a smerem namalovanej trakturek.Takze spoje jedouci k zetoru to budou mit asi vsechny i a-45 a-58 atd.

Jinak a-72 ČAD Blansko s odjezdem 7:28 z Stare osady jel 7:26:41 po trase predjel a-72 DPMB se zpozdenim a na zastavce Textilní kombinat byl o 3 min driv nez mel být.Nezbýva uz me opravdu nic jineho ze misto obeda na ktery jsem si chtel zajet ze skoly dom, protože mam asi 2 hodiny cas pojedu na kordis si stezovat.Nejsu ten clovek kterej by si vsimal kazde pul minuty ale na CAD Blansko uz mam alergii alespon na ty ridice co jezdi ranni a-72 v casech 7:18 a 7:28 ze Stare osady (jezdi pravidelne driv co se to zavedlo nekdy i o 5 min) a myslím si ze není možne aby 99% ridicu u DPMB odjezdy dodrzovalo a u ČAD Blansko možna 1%.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
manil: musis brat to ze M byl asi z teto debaty rozcarovan jinak v tu no jezdi nozmalních ta 20-30 % zbytek je total dobytek.Když porozuji svou generaci tak az na par výjmek je me z toho nablity.Chodim na Charbulku a když tady pozozuji ty baby tak az na par vyjmek slepice je slaby slovo a o korenach se ani nebavím a prave tato generace se chova nejhur.Opravdu za vetsinu svych vrstevniku a mladcich se stydim.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 05 říj 2024 13:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]