Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 25 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Tin píše:
A hřebíček do rakve: jízdní řád nemá žádnou rezervu.

Podle toho v jakou dobu. Jednou naberou spoje na Žabovřeské pár minut sekeru podruhé zas projedou rychleji a budou čekat. Za mě jízdní doby v pořádku.
Co jsem se díval, tak mezi 16. a 17 hodinou na iRIS, byla zpoždění před cílem v řádu minut. Přesněji v Technoparku 2-4 minuty a v Bohunicích do dvou minut.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Dnes jsem před pátou večer vyzkoušel linku E56 za ostrého provozu a dojmy mám trošku rozpačité.
Teoreticky je to super, i s přestupem na Kampusu bych měl být z Nádraží v Bohunicích dříve, než tramvají.
Dvě drobné vady na kráse: první, když přijel čtyřdvéřák. Proč zrovna vůz, přizpůsobený na rychlou a častou výměnu cestujících jezdí na expresní lince... Za druhé, na vnitřním table bylo jako číslo linky 796.
A hřebíček do rakve: jízdní řád nemá žádnou rezervu. Ačkoliv jsme na Žabovřeské popojížděli jen chviličku a jinak se všude jelo, přestup jsem stejně nestihl. Takže prakticky pro mě tato linka nemá velký význam.

Máte někdo přehled, jak to bylo v průběhu dne se stíháním jízdního řádu?
Časem by mě ještě zajímalo, jestli lidé využívají E56 spíše jako dvě samostatné větve, nebo v celku. Ale to si napřed musí všichni zvyknout na nový spoj.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Spíš byla...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Asi narážka na silnici E55 v Čechách, která je známá zvýšeným výskytem lehkých děv...

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Captain?

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

276
31 led 2010 23:09
Ještě že není linka E55 biggrin biggrin ...

Příloha:
13006680_1248824071812173_5401648752773486374_n.png




Chvilku sem se s tim v malování pral a není to ještě pořádně hotový, ale jinak dobrý ne? biggrin


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
To je ale celkem běžná věc, že havarovaný vůz zůstává na lince. Nemělo by se samosebou jednat o destrukci většího rozsahu a neměly by z kastle trčet ostré hrany atd. Odřeniny, odrbaný lišty, rozbitý pozičky apod se nechávají, zpravidla samosebou proto, že není daný vůz za co vyměnit :) něco se pak nechává jezdit i víc dnů, protože to není jak a kdy opravit nebo kým nalakovat, v Komíně taková poškození značíme žlutou barvou ve formě ťupek, aby řidiči věděli, že se o poškození ví a že za to nebudou popotahováni.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
To je v Medlánkách už taková krize s nedostatkem sól, že když ráno bourá 7814 (s viditelnou povrchovou deformací), že může zůstat na lince? Ano, možná je to jen pár pomačkaných plechů, ale pořád je to špatná reklama, co si asi cestující pomyslí, když uvidí, že mu přijíždí bouraný vůz?


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
OndraS: A to není jen v ČR.

Třeba ve Vídni jezdí série reklam jedné letecké společnosti, kde snad grafici mysleli, že budou polepovat bílý výkres, protože kompletně ignorovali úplně všechny výřezy, včetně transparentu, čísla linky nebo jako na mém dokumentačním snímku vnější reproduktor...

Fotek by se jistě našlo víc, já soukromně mám jen tuto, ale i v Brně jsem viděl spoustu várií nebo autobusů s posuvnými okny, kde v dolní části okna nebylo nic a v horní částí byl nějaký text, ze kterého se otevřením oken stala úplná hatmatilka.

Zpátky k volvu: Když vidím ten výsledek, tak lituju, že jsem do toho VŘ neposlal návrh sám jako soukromá osoba.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
16
13 bře 2014 22:24
Dobře, ale myslím si, že tento autobus má působit o něco víc reprezentativně, což na mě tedy rozhodně nepůsobí. Celý ten polep budí dojem strašného amatérizmu maximální úrovně, navíc je to celé podněcováno tím, že pokud se na to podíváte z pohledu cizince, tak si nebudete myslet, co to vůbec je. Autobus nějakého dopravního podniku? Brna? Zbrojovky? A vůbec, proč na sobě nese zrovna takové fotky a co ty fotky vůbec znamenají... Navíc člověk nemusí nutně být grafik, aby na něj celý ten polep působil rozpačitě a dosti nechápavě, navíc k tomu je ještě špatně nalepený. Nevím, co dodat, ale prostě když tam někdo myslí kolenem, tak to tak pak vypadá. A myslím, že jedno logo DP, případně Brna by působilo mnohem lépe, než to, co tady vytvořili.

_________________________________
Má nejoblíbenější Karosa je B732 - 7347.


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Fotogalerie kolegy 353 z Pardubic hovořící za vše. Tady zapoměli i na to, że vůz má kola. Hřebíčkem je telefonní číslo přes zámek zadního deklu.

http://www.trolejbus.cz/21-385.html#

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
OndraS píše:
Ad b1, to že reklama zasahuje do spár kastle, nápisy jsou just přesně kde je nějaká mřížka, ty nejvíc titěrný písmenka jsou ausgerechnet přes zámečky nebo panty schrán,.....Výsledkem je ne že to je hrozný, ale není to prostě profi.


A přitom jakej by byl problém si ten bus před vyrobou polepu nafotit, označit si v pc problematická a potenciálně nečitelná místa v softu to následně upravit = posunout nápisy a nakonec polepit. Práce navíc tak na hodinu.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
A přitom je tolik tolik hezkých autobusů, ze kterých se dá čerpat inspirace :mrgreen:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _Front.jpg

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Ad b1, to že reklama zasahuje do spár kastle, nápisy jsou just přesně kde je nějaká mřížka, ty nejvíc titěrný písmenka jsou ausgerechnet přes zámečky nebo panty schrán, tak to všechno je klasika u každýho polepu. Viz Šmoulinka. Když to lepili, tak jsem se jich ptal, proč si nevyfotí trolejbus ze čtyř stran, aby viděli, kde co nevychází. No ale prej to není potřeba, a že to kvůli jedné reklamě na 21Tr nemá cenu.
Když vidím, podle jakýho nákresu se tvořil polep na Volvo, tam kde je mříž jak kráva, je v nákresu obdélník, takže designér nabyl mylného dojmu, že to je jenom nějakej dekl kterej se dá normálně polepit.

Výsledkem je ne že to je hrozný, ale není to prostě profi.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Jestli ten polep bude stejně kvalitní jako celovozové reklamy, tak se to stejně za chvílu začne loupat a bude to hnusný bez ohledu na vzhled polepu. sarcastic sarcastic

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
A co je toto? http://www.dpmb.cz/?seo=novinky&id=408


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
To jen potvrzuje to, že DPMB má vkus asi zhruba na stejné úrovni jako manažerské schopnosti... Anebo možná ještě o něco horší. Co k tomu říct. :D

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Žádné VŘ nebylo, pouze prezentace návrhů na fb. Byla zpracována zpětná vazba a nakonec z toho vyšlo toto.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
Jsou někde zveřejněny i ostatní návrhy, nebo to byl jediný návrh, co přišel do VŘ? Jinak si ani nedokážu vysvětlit, že se vybrala taková přeplacáná koláž, která, jak to bohužel v poslední době bývá u spousty polepů zvykem, nerespektuje linie a tvary karoserie (mřřížky a spoje na zadním čele apod.).
blee


Příklady dobrých polepů snad ani nebudu uvádět, stačí zadat do googlu "klubový bus" a projít obrázky. Prakticky každý z nich je lepší než toto.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Jakub S. píše:
Není to zas tak hrozné...

Je to dost hrozné. Ne tak jako ty návrhy, co DP zveřejnil na FB, ale o moc lepší to není. Nevím, působí to na mě, jakoby to poskládala sekretářka ve Wordu.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

142
09 kvě 2014 17:24
Nowy Dwór Mazowiecki
OndraS píše:
Ještě mi vysvětlete, proč je tam ten nápis Zbrojovka?.

Bude vozit čutálisty na zápasy :) Zbrojovka jej má domluvený na přepravu na zápasy, poprvé jel miyslím už nékdy v srpnu.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2497
28 lis 2007 23:00
Brno
A SPZ je taky libová. :D

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Dobře že se upustilo od toho polepu oken. Jinak ale takový horší průměr. Je to dost přeplácaný, fotka na mřížce od motordeklu je defakto k ničemu, fotka přes zadní kola taky, zadní čelo je nepřehledné, zběsilé.
Méně by bylo více.
Ještě mi vysvětlete, proč je tam ten nápis Zbrojovka? Btw nalepenej křivě.

Edit: vtipný je nápis na zadku Volvo který vyšel zrovna na fotku 25Tr.
A ještě edit, když už vybrat fotku trolejbusu, tak proč nejmíň oblíbenou, nejmíň početnou a pro Brmo ne zrovna typickou 25Tr? Mohla tam bejt když už, tak "politicky vhodná" a novější 31Tr.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Tož z toho zadního čela mi skoro vypadly oči z důlků :D ... to je hrozné. Bylo by to skvělé celé bez těch fotek...


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Vůz 2901 (Volvo) má definitivní polep. Není to zas tak hrozné...
(foto: Martin Ostřížek)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 zář 2024 00:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]