Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 16 z 33    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 33  Další
Autor Zpráva
Offline
276
21 bře 2013 23:13
Od včerejška je CNG Stratos momentálně neprovozní z důvodu závady která mi není známa. Takže ho chvíli v provozu nehledejte. Možná někdo zasvěcenější by mohl o tomto něco více sdělit.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
No ono, kdyby se trochu hnulo s a-74 (četnost spojů, trasa mezi SO a Černovicemi), tak by na a-64 mohli Stratosy jezdit celodenně. Dost často jezdím v úseku 1.Brněnská -> SO a kapacitně by určitě stačily. Nevím jak dál směrem Majlont, ale vhodnou provázaností s a-74 by neměl být problém. No a volné 12M a rozdíl mezi vzkm (vím, že jde o jinou vozovnu) uplatnit na a-43. Aspoň ve špičkách. podle mě je a-64 pro 12M předimenzovaná a 9M by to pobraly.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Číslo u Stratosu značí obsaditelnost. Ten odkazovaný vypadá jako nějaká dálková verze s méně sedadly.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Proč je tohle LF 33 CNG, ale brněnská předváděčka je LF 38 CNG? :-k

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
69
11 črc 2011 08:39
Štatl
stuřík píše:
Podělím se tu ještě jednu zajímavost, která se s těmi vozy pojí:
Bohužel co začal školní i akademický rok, tak a43 jezdí zejména v exponovaných časech a slušně narvaná (například dnes jsem jel do školy sanitkou s dalšími 42 lidmi - ano, já vím, že je to přes povolenou kapacitu,.. Patrně to ani nebyla záležitost jednoho vozu (v mém případě 7510), protože jsem slyšel si o tom povídat v poslední době úplně cizí lidi, nezávisle na mě. Předpokládám, že by se to dalo považovat za vážnou závadu...


Nedá, lidská blbost jest neomezená biggrin


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
stuřík...mě se to taky jednou stalo večer , kdy sanitky jezdí i na lince 70 , že vlivem zcela přeplněné sanitky pootevřeli v zatáčce , na ulici Žitná , dveře a pak se zase zavřeli , jak jsme jeli potom po rovince. :-(


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Nemuselo by se to řešit, kdyby je neposílali na určité linky v nevhodnou dobu. Třeba u 54 to vyřešili: ráno a odpoledne 12M busy a v dopoledne a večer Stratosy (pracovní dny) a je to v pořádku.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Podělím se tu ještě jednu zajímavost, která se s těmi vozy pojí:
Bohužel co začal školní i akademický rok, tak a43 jezdí zejména v exponovaných časech a slušně narvaná (například dnes jsem jel do školy sanitkou s dalšími 42 lidmi - ano, já vím, že je to přes povolenou kapacitu, ale co se dá dělat). Zkrátka a dobře, jak lidi stávají až ke dveřím, o které se opírají, tak se občas stane, že se dveře v nátlaku masy lidí pootevřou :shock:. Myslel jsem si, že tento problém je řešen těmi zámečky v rámu dveří, do kterých se dveře po zavření tlačí (posun celého křídla vzhůru). Očividně ne. Není to tak trochu nebezpečné? Z vlastní zkušenosti vím, že šoféři to řeší pouze hlášením o tom, jak se nemáme opírat o dveře... Patrně to ani nebyla záležitost jednoho vozu (v mém případě 7510), protože jsem slyšel si o tom povídat v poslední době úplně cizí lidi, nezávisle na mě. Předpokládám, že by se to dalo považovat za vážnou závadu...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
To záleží jak velké bomby se použijí. Ovšem limitní je nosnost střechy, což u Žuku může být problém...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Tak to teda nic moc... Čekal jsem, že když se to zkouší, tak dojezd bude odpovídat dennímu průměrnému nájezdu na linkách v Brně...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
78
20 led 2014 11:05
není to náhoda,jelikož plyno-sanitka má dojezd pouze nějakých 170 km,tudíž by horko těžko objela celý den,řeší se to odpolední 8/43 s tankováním na Slatině mezi režijňákama


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Lze to tedy chápat tak, že v PD jezdí plyno-sanitka pouze odpolední 8/43 nebo to, že nebyla ještě na ranní části mám brát jako náhodu?

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

218
11 srp 2012 21:46
Včerejší odpolední 8/43 v podání Stratosu LF 38, ev.č. 2716:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
A ví se, jaké zkušenosti mají pražáci se svými midi busy? Předpokládám, že jo a ve vyhlášeném VŘ se zhodnotí... Byl by moc velký problém jednoho pidi jezevčíka nebo sorečku si od nich zapůjčit?

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Ten CNG bus je zapůjčený zejména na srovnání spotřeby s dieselákama. V případě, že by se měly nakupovat CNG minibusy, bude samozřejmě vypsáno VŘ, kam se bude moct přihlásit každý...

(Prosím, ušetřete si komentáře, že to bude napsaný na míru SORu, SKD nebo kdoví komu...)


Offline
Uživatelský avatar

6963
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Především tomu chybí pérování. Jízda přes minimální nerovnosti je za trest, př. přejíždění kolejí na Míráku. Alespoň že to má dvě polstrované sedačky, protože tady sedět na plastu (byť jsem jeho zastáncem) je blbé.


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Ne, zaveze ty svoje dieselové Stratosy do SKD a tam je předělají na CNG. sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

336
20 pro 2010 23:08
Brno-Bystrc
Mno a když se CNG stratos osvědčí, tak DP plánuje nákup nebo jak ? Nechce se mi věřit, že by stejnou (s prominutím) sračku koupil znovu..


Offline
276
21 bře 2013 23:13
Ať si říká kdo chce co chce je to furt lepší než fiaty. offtopic


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Hhoonnzzaa píše:
Naprostý souhlas s mh, Stratos je jen špatný a drahý vtip...


Jak drahý, dyť se to pořizovalo, aby se ušetřilo, ne? sarcastic

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
121
01 úno 2009 22:40
Naprostý souhlas s mh, Stratos je jen špatný a drahý vtip...

_________________________________
Tramvajové vozy RT6 na Facebooku: https://www.facebook.com/tramvajovevozyrt6


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Ty tvoje žuky by se měly spíš hodit ze skály, protože jízda v tom je za trest.. a to nemluvím o (ne)kvalitě..


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Určitě by se do Slatiny, výměnou za Benedikty, pár plynových Žuků hodilo. Viděl bych je tady radši než elektro Rampušáky s tím humorným smetákem.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Citace:
„Minibusy se velmi osvědčily na méně vytížených linkách a klidně bychom ve vozovém parku měli těchto malých vozů více.

Říkal jsem si, že nadšení ze sanitek už opadlo i na vyšších místech v DP (tj. nejen řidiči, dílny, vozovna), ale asi ne :-?. Snad (pokud se budou kupovat další minibusy) se příště vybere lépe ... třeba autobus.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
276
21 bře 2013 23:13
Něco z tisku o CNG stratosu: http://www.centrumnews.cz/zpravodajstvi ... kach-43-64


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 806 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 33  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 25 zář 2024 01:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]