Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 225 z 229    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229  Další
Autor Zpráva
A co t-34..Sice by tam byl nanic,ale co :-D ...


Anonymous píše:

Tak v tom případě je ideální linka "X", která rozváží svačiny po vozovně :lol:


Aspoň lidi toho slinťáka jen tak neuvidí...


Tram píše:
VS píše:
ds píše:
A na zkušební provoz to bude vyjíždět ze Slatiny nebo z Komína? Má mrznout a sněžit, tak si prožije peklo :twisted:


Už je v Komíně, včera snad nějaký testy a vyjede asi až o víkendě buď na t-x25 nebo t-26.


Na t-x25 nebude.Je tam kopec do Kohoutovic..Na t-26 taky tam je kopec na Vinohrady.Sami jste to psali :twisted: !!!


Tak v tom případě je ideální linka "X", která rozváží svačiny po vozovně :lol:


VS píše:
ds píše:
A na zkušební provoz to bude vyjíždět ze Slatiny nebo z Komína? Má mrznout a sněžit, tak si prožije peklo :twisted:


Už je v Komíně, včera snad nějaký testy a vyjede asi až o víkendě buď na t-x25 nebo t-26.


Na t-x25 nebude.Je tam kopec do Kohoutovic..Na t-26 taky tam je kopec na Vinohrady.Sami jste to psali :twisted: !!!


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Jojo, taky jsem to na k-reportu četl :lol:


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
ds píše:
A na zkušební provoz to bude vyjíždět ze Slatiny nebo z Komína? Má mrznout a sněžit, tak si prožije peklo :twisted:


Už je v Komíně, včera snad nějaký testy a vyjede asi až o víkendě buď na t-x25 nebo t-26.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
A na zkušební provoz to bude vyjíždět ze Slatiny nebo z Komína? Má mrznout a sněžit, tak si prožije peklo :twisted:


pd píše:
Kousek za Zvonařkou, dnes nákladní nádraží, původně bylo nádražím Brněnsko-rosické dráhy. A tam do těch míst by mělo být odsunuté hlavní nádraží, no zvykejme si... :-x


Díky pd...A kdy si vyjede ten 25Tr :-? ?Asi zítra.Snad bude dobrej... :-P


Kousek za Zvonařkou, dnes nákladní nádraží, původně bylo nádražím Brněnsko-rosické dráhy. A tam do těch míst by mělo být odsunuté hlavní nádraží, no zvykejme si... :-x


Anonymous píše:
Už to přijelo na Brno-Dolní, dnes cca v 14:00 hodin


A kde je Dolní... :oops: ?


Už to přijelo na Brno-Dolní, dnes cca v 14:00 hodin


Pokud vím, tak neodložilo. Dnes nebo zítra by měla 25Tr dorazit, teda pokud cestou někde nezhoří, že :twisted:

A to na tom Slovaňáku se stáva častěj? Se mi moc nezdá, že by řidič nic neřekl a jel zpátky..


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
pd píše:
Podle stránek spvd by se v Brně měl na přelomu ledna a února (26.1.-6.2.) předvádět kloubový trolejbus 25Tr.

Už přijel? Nebo se to nějak odložilo?


Nedávno se mi na lince 32 stala divná věc. Chtěl jsem jet normálně ze Slovaňáku na Českou. Troleják přijel, číslo, směr jízdy jako vždy. Řidič ale kousek za zastávkou Slovanské nám. II. zastavil, vystoupil, přehodil faje a bez upozornění se rozjel zpátky na Srbskou. Lidi se divili, nadávali, nezbylo než na další zastávce vystoupit a čekat na další 32 a doufat, že to tentokrát vyjde. Nebylo to poprvé, co se tohle stalo...


Ona se ze Slatiny vůbec stává exotika a šrotiště. Slyšel jsem že se tam nejvíc šetří na údržbě ze všech vozoven a ty vozy taky podle toho vypadají. Chudáci cestující. Nevíte kdo to tam teď vede? Slyšel jsem taky že se už konečně podařilo vykopnout toho komunistu Tesaříka. Nevíte někdo víc???


pd píše:
No když se vozy renovují do původního stavu, tak se tam někdy zpětně dosazují takové detaily, jako plán linek, tarifní informace, dobová reklama atd.. Takže 3235 bude patrně odpovídat stavu okolo roku 2002 a ten plánek už tam nechali, no... Ale neber mě moc vážně :-D


3235 není sama.Videl jsem to i na dalsích Slatinských Trolejbusech.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Pamatujete na spam od Šmerdy??? :lol:


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
ds píše:
...a ti kamarádi ani netuší, že jsi Romík a že přispíváš na fórum BMHD, kam čirou náhodou oni píšou taky. Promiň, ale to je vážně trapná výmluva.


Ano to je vážně zajímavé... Nikdo tě odsud nechce vystrnadit... aspoň doufám... ale nějak by se to změnit dalo, viď?

Hidně štěstí. Fixi :wink: :-D


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
...a ti kamarádi ani netuší, že jsi Romík a že přispíváš na fórum BMHD, kam čirou náhodou oni píšou taky. Promiň, ale to je vážně trapná výmluva.


pd píše:
Romíku alias ps, že tě to furt baví odpovídat si na svoje otázky :evil: (ty dvě témata jsem smazal)
A že někde něco psali o 25Tr a ty jsi to četl, ještě nemusí znamenat, že je to definitivní...

Já mám pocítac sloucen se 4 kamarády a strídáme se,takze já neodpovídám na své otázky :-x !!!


Romíku alias ps, že tě to furt baví odpovídat si na svoje otázky :evil: (ty dvě témata jsem smazal)
A že někde něco psali o 25Tr a ty jsi to četl, ještě nemusí znamenat, že je to definitivní...


Romík píše:
pd píše:
No když se vozy renovují do původního stavu, tak se tam někdy zpětně dosazují takové detaily, jako plán linek, tarifní informace, dobová reklama atd.. Takže 3235 bude patrně odpovídat stavu okolo roku 2002 a ten plánek už tam nechali, no... Ale neber mě moc vážně :-D


Nedávno jsem videl plán linek z roku 2003 myslím ze v 1130 :lol: !A 25Tr bude ve Slatine uz je to definitivní bude na t-33.Nekde jsem to cetl :wink: ...


25 tr ze by najky novy trbis???


pd píše:
No když se vozy renovují do původního stavu, tak se tam někdy zpětně dosazují takové detaily, jako plán linek, tarifní informace, dobová reklama atd.. Takže 3235 bude patrně odpovídat stavu okolo roku 2002 a ten plánek už tam nechali, no... Ale neber mě moc vážně :-D


Nedávno jsem videl plán linek z roku 2003 myslím ze v 1130 :lol: !A 25Tr bude ve Slatine uz je to definitivní bude na t-33.Nekde jsem to cetl :wink: ...


No když se vozy renovují do původního stavu, tak se tam někdy zpětně dosazují takové detaily, jako plán linek, tarifní informace, dobová reklama atd.. Takže 3235 bude patrně odpovídat stavu okolo roku 2002 a ten plánek už tam nechali, no... Ale neber mě moc vážně :-D


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
pd píše:
Asi byl 3235 vybrán jako budoucí historický vůz, takže se na něm už teď ponechává původní dobová výzdoba, aby se to potom nemuselo někde hledat... :wink:


????


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5705 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 11:39
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]