Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 61 z 101    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 101  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

164
11 pro 2012 15:43
Daleko od linek, na kterých jezdí sanitky
Však jsem psal asi. Protože logicky se vypíše výběrové řízení tak, aby nebyly dodávky potřeba doplňovat něčím jiným. Ale ty ojetiny jsou pro mě dobrá zpráva, protože mám 21 Tr docela rád.

_________________________________
Kolik šotomíst znáš, tolikrát jsi šotoušem. :D


Offline
487
13 čer 2004 23:04
jkopri zjisti si napred informace a pak neco rikej.

Citace Ondry z Krepu
Citace:
Ohledně těch 21Tr z HK, otázka už není "jestli", ale "kdy", neboli nákup je schválen a čeká se na to až někdo "takhle mávne" :D



+ Ondra pise, neco o moznosti dalsich dodavek
Citace:
I s nimi se počítá, a dokonce jsem zahlédl cosi jako "plán plánu plánovaných GO", ve kterých figurují i dva vozy z ČB. Ty jsou dokonce reálnější než ty tři z Jihlavy.

tzn když to vezmeme opravdu velice výhledově, sled dodávek dalších second handů by měl být v ideálním případě takovýto:

dvě AC z HK: 3057 a 3058
dvě z ČB: 3059 a 3060
jedna AC z HK: 3061
tři z Jihlavy: 3062 - 3064


Offline
Uživatelský avatar

164
11 pro 2012 15:43
Daleko od linek, na kterých jezdí sanitky
Asi ne nevimco
Budou tu totiž nové šráky (asi SOR hlavoudozdi ) a tak už asi ojetiny nebudou třeba.

_________________________________
Kolik šotomíst znáš, tolikrát jsi šotoušem. :D


Offline
Uživatelský avatar

185
19 zář 2007 19:46
Dobrý den, vím, že už jsem se ptal asi před měsícem, ale pořád nějak nic nového a zvědavost mi nedá... je něco nového ohledně těch potenciálních HK + ČB ojetin?:) pokud správně sleduju evidenci a fb komínských trolejbusů, v podstatě všechny ojetiny až na 3054 jsou v dílnách:)

_________________________________
Brno, město vědy a techniky


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
3607 dnes pravděpodobně poprvé vypravena na linku po GO.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6169
11 dub 2010 15:05
Juliánov
MkzB: Je to jak píše Stuřík. 3019 má řešení zadních světel odlišné.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3090
29 srp 2009 19:30
Ne, ne. Po vůz 3019 se doopravdy dosazovaly krapet jiná světla, sice ledky. Důvod dosazení originál světel z ciťáků neznám, ale asi to bude nespokojeností.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

1894
01 srp 2006 14:13
Bezkov
kondra:
To není žádná novinka, tyto světla dostávají všechny 21/22Tr při GO, viz. evidence "nový design zadních světel".
Důvodem je, že výroba originálních světel (Škoda PickUp) byla přesunuta do Asie a kvalita je ještě horší než aušus.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6169
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Koukám, že zadní světla z Ciťáku se dostaly už i na 21Tr. :D Viz. 3019 z káčka.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
předpokládám že je to jen otázka času, kdy ji uvidíš mimo dvorek svou optikou a my ve fg tvými zachycenými pixely :dancing:

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3977
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Zatím jenom po dvorku :-)

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6169
11 dub 2010 15:05
Juliánov
3607 už po GO jezdí. :-)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

765
21 lis 2010 09:08
b1, xxx: Jak to ale souvisí s trolejbusy 21Tr a 22Tr?

_________________________________
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

2586
13 črc 2009 13:42
A taky si vem, jak se na halasáku ve směru do města blbě přestupuje.


Offline
Uživatelský avatar

3716
08 čer 2005 23:12
P. Haluza píše:
Navíc by mi pak někdo mohl už konečně vysvětlit, co přináší d-5 lepšího oproti d-9?
Častější interval. Ano, linka 9 sice v kombinaci s linkou 11 dá stejný interval jako linka 5, ale linka 5 má jednotnou trasu až k nemocnici u svaté Anny, zatímco linky 9 a 11 jen po Jugoslávskou a i na České odjíždějí z různých stanovišť. (Bavíme se o bezvýlukovém stavu, toho se týkal průzkum, na nějž příspěvky reagovaly)


Offline
Uživatelský avatar

765
21 lis 2010 09:08
Aktuální stav 3015.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6169
11 dub 2010 15:05
Juliánov
3602 již také dostala klimu Waeco.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
2736
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Lepší by bylo místo SZ použít dělení vláken a šoupnout zprávu, kam patří, celkově to tu volá po úklidu ve víc vláknech. Sorry za drzý offtopic.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Yakuzza píše:
Začal s tím kolega Alanis, který sem naprosto bez kontextu hodil FB prohlášení DPMB o výluce MH. Nestačím se divit.

Nebylo to bez kontextu, reagoval jsem na tohle:
J*M* píše:
Nač taková vzrušená diskuze, když se situace mění každou hodinou. Každý díky tomu má jiné informace, jinou informaci má Ondra v emigraci na žlutozeleném fóru. Kdo ví, jak se změní situace, zda zase nákup nových trolejbusů nebude odsunut do nového roku a nenakoupí se autobusové ojetiny na dožití pro výluku ulice MH (nebo si myslíte, že zkrácení linky 53 má jiný důvod, než nedostatek patřičného počtu kloubových autobusů?)


Příště radši použiju SZ, když vidím jak se to tady zvrhlo offtopic

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Začal s tím kolega Alanis, který sem naprosto bez kontextu hodil FB prohlášení DPMB o výluce MH. Nestačím se divit.


Offline
Uživatelský avatar

2586
13 črc 2009 13:42
Podle mě je to způsobeno častějším intervalem v PD a snazším přestupem.

Btw. proč linkové vedení na Lesné řešíme už i tady?


Offline
2814
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
b1: No, já bych si to vyložil tak, že západ nemá tak velkou poptávku, aby bylo nutné ve špičce půlit interval na 57 linkou 66. Jinými slovy, na 66 je poptávka na minibus, ne na normální autobus, to jsou ty kapacitní rezervy. Protože jinak by muselo platit to, že do 57 se vůbec nedá dostat, jak jezdí narvaná. A to taky není pravda. A znovu opakuji, že teď by se měla řešit výluka a ne další posilování, na které nejsou peníze.

Navíc by mi pak někdo mohl už konečně vysvětlit, co přináší d-5 lepšího oproti d-9? Jinak řečeno, proč vůbec existuje d-9, když všichni jezdí na d-5? Úsek po Jugoslávskou asi tím důvodem nebude, pak je stejná trasa až na Českou, navíc d-9 jede až k nádraží, d-5 na Mendlák. Obě linky jezdí celodenně. Takže v čem je d-5 lepší??? To mi hlava nebere.


Offline
2736
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Tady se nepíše v názvu nic o trasování, název vlákna odkazuje k trolejbusům, takže stejnějako u plevele ve Výlukách, je tu samostatné téma Trasování linek v IDS... uklidil bych to všechno plkání okolo Milady Horákové a okolo posil na Lesné do tohohle vlákna, pokud tu bude někdo z adminů uklízet...

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3716
08 čer 2005 23:12
Jezour píše:
Dopravní průzkumy opakovaně ukázaly obrovské kapacitní rezervy na ... 66 v celé trase.
Což bych si vyložil jako že lidi ze západu Lesné opravdu radši jezdí na pětku než na 9/11, a tudíž jakékoli vložené spoje na trase Poliklinika Lesná - západ - Haškova (jak někteří zde navrhují) budou zřejmě mít úplně stejné obrovské kapacitní rezervy, a je třeba je vést až na Štefánikovu čtvrť.

(Už jsme ve vhodnějšm tématu než Výluky, aktuality? 8-) )


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Jezour - díky za potvrzení našich spekulací, které ovšem nevnáší jasno do původního problému, tj zda nebude znovu odsunut termín nákupu nových trolejbusů, vzniklého spekulací nad zprávou na žlutozelených stránkách a spekulací, zda nebude mít DP i po dodání nových autobusů jejich nedostatečný počet na všechny výluky a přepravní potřeby během výluky MH, což by mohlo zapříčinit nákup autobusových a trolejbusových ojetin na úkor nových trolejbusů


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2520 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 101  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 05 črc 2024 17:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]