Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 55 z 56    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
pd píše:
Fixi píše:
Kada píše:
pd píše:
V sousedním tématu byla diskuze o výzbroji TV13: zmuchlaný papír jsem sice ještě nenašel, zato jsem našel prospekt T6A5, kde je schéma i TV13. Pro Kada bych mohl oskenovat celý prospekt, ale ono tam nic moc není a je to německo-rusky. Teď jak se na to tak dívám, tak beru zpět svou poznámku, že by to snad mohla být střídavá výzbroj..

Ahoj, to by jsi byl moc, moc hodny. Vyzbroje me moc, moc zajimaji, prave jsem nalezl starickou ucebnici pro ridice tramvaji a rolejbusu a je tam celkem pekne vysvetlena klasicka vyzbroj TR37. Nemas cirou nahodou k dispozici vykres tramvaje T6A5?? Byl bech ti moc, moc vdecny. :wink:

Můžeš to prosím oskenovat a poslat na philnov@seznam.cz? Díky...

Jestli je to na mně, tak bych si dovolil upozornit na svůj předchozí příspěvek :wink:


A pokud je to na me :wink: tak to nebude problem, jen napis na kadlec.t@centrum.cz a domluvime se


Fixi píše:
Kada píše:
pd píše:
V sousedním tématu byla diskuze o výzbroji TV13: zmuchlaný papír jsem sice ještě nenašel, zato jsem našel prospekt T6A5, kde je schéma i TV13. Pro Kada bych mohl oskenovat celý prospekt, ale ono tam nic moc není a je to německo-rusky. Teď jak se na to tak dívám, tak beru zpět svou poznámku, že by to snad mohla být střídavá výzbroj..

Ahoj, to by jsi byl moc, moc hodny. Vyzbroje me moc, moc zajimaji, prave jsem nalezl starickou ucebnici pro ridice tramvaji a rolejbusu a je tam celkem pekne vysvetlena klasicka vyzbroj TR37. Nemas cirou nahodou k dispozici vykres tramvaje T6A5?? Byl bech ti moc, moc vdecny. :wink:

Můžeš to prosím oskenovat a poslat na philnov@seznam.cz? Díky...

Jestli je to na mně, tak bych si dovolil upozornit na svůj předchozí příspěvek :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Kada píše:
pd píše:
V sousedním tématu byla diskuze o výzbroji TV13: zmuchlaný papír jsem sice ještě nenašel, zato jsem našel prospekt T6A5, kde je schéma i TV13. Pro Kada bych mohl oskenovat celý prospekt, ale ono tam nic moc není a je to německo-rusky. Teď jak se na to tak dívám, tak beru zpět svou poznámku, že by to snad mohla být střídavá výzbroj..

Ahoj, to by jsi byl moc, moc hodny. Vyzbroje me moc, moc zajimaji, prave jsem nalezl starickou ucebnici pro ridice tramvaji a rolejbusu a je tam celkem pekne vysvetlena klasicka vyzbroj TR37. Nemas cirou nahodou k dispozici vykres tramvaje T6A5?? Byl bech ti moc, moc vdecny. :wink:


Můžeš to prosím oskenovat a poslat na philnov@seznam.cz? Díky...


Výkres ne, jenom takové ty typáky, co bývají na prospektech..
http://bmhd.vhd.cz/t6a5/


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
pd píše:
V sousedním tématu byla diskuze o výzbroji TV13: zmuchlaný papír jsem sice ještě nenašel, zato jsem našel prospekt T6A5, kde je schéma i TV13. Pro Kada bych mohl oskenovat celý prospekt, ale ono tam nic moc není a je to německo-rusky. Teď jak se na to tak dívám, tak beru zpět svou poznámku, že by to snad mohla být střídavá výzbroj..

Ahoj, to by jsi byl moc, moc hodny. Vyzbroje me moc, moc zajimaji, prave jsem nalezl starickou ucebnici pro ridice tramvaji a rolejbusu a je tam celkem pekne vysvetlena klasicka vyzbroj TR37. Nemas cirou nahodou k dispozici vykres tramvaje T6A5?? Byl bech ti moc, moc vdecny. :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
No, vždyť to je ten můj papír, akorát v jiném jazyce!


V sousedním tématu byla diskuze o výzbroji TV13: zmuchlaný papír jsem sice ještě nenašel, zato jsem našel prospekt T6A5, kde je schéma i TV13. Pro Kada bych mohl oskenovat celý prospekt, ale ono tam nic moc není a je to německo-rusky. Teď jak se na to tak dívám, tak beru zpět svou poznámku, že by to snad mohla být střídavá výzbroj..


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
BS170 píše:
Honza píše:
anitry mají hrozné odvětrávání a jsou hned přecpané.


Jinak ANITRY jsou v sekci Tramvaje / ANITRA pro diskuse :twisted: :wink:

Byla to jen přímá odpověď :wink:


Honza píše:
anitry mají hrozné odvětrávání a jsou hned přecpané.


Jinak ANITRY jsou v sekci Tramvaje / ANITRA pro diskuse :twisted: :wink:


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
anitry mají hrozné odvětrávání a jsou hned přecpané.


Fixi píše:
T6A5 by na jedničce fakt seděly. Na té trojce mě pěkně štvou. Doufám že je dají pryč. :wink:




A proč? Já mám T6A5 rád a nejčastěji jezdím trojkou. Jedině kdyby je vyměnily za Anitry


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Dneska zase chcipla kolem 6:30 T6 1213-1214 na d-3 na zastavce Podlesí směr centrum. Kurs jsem nechytil


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
ds píše:
Tak nízkopodlažní kurzy na d-1 teď sice nejsou uvedeny v jízdním řádu, nicméně dnes tam lze spatřit vůz K3R 1751. Konečně přestal strašit na d-3, kde byl k ničemu.

K3R byly na d-3 bezvadný, mě vyhovovaly na 100%. Skoda, ze uz se tam neubevuji :cry:


VS píše:
Pokud si pamatuju, tak byl(je) problém na konečné St.Lískovec a potom na zastávkách v ul.Renneské a Nové sady.Asi to už odstranili a já to jen nepostřehl :-x Na té d-7 ta 1615 být mohla, protože v úseku krematorium-Švermova nikdy žádný omezení nebylo.


...U Krematoria omezení bylo.Proc jí tam asi opravovali?Sice tam jezdily i predtím výklopky ale meli problém... :roll:


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Pokud si pamatuju, tak byl(je) problém na konečné St.Lískovec a potom na zastávkách v ul.Renneské a Nové sady.Asi to už odstranili a já to jen nepostřehl :-x Na té d-7 ta 1615 být mohla, protože v úseku krematorium-Švermova nikdy žádný omezení nebylo.


VS píše:
Nové sady sem(řikám to už podruhé) zatávky v této ulici ležící, tedy Soukenická a Křidlovická nikoliv uzel Nové sady, kde jezdí všechno možný.

K2R s výklopkama na d-5: A jak je to dlouho? Já na d-5 vídam jen K2R(jako 1037,1079 apod.), tedy s normálníma dveřma.


2-3 týdny vzad.I pri výluce Krízová 2003 tam byly nasazovány K2R s výklopkama.A co 1615 ta se taky objevuje na d-7 :wink:


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Nové sady sem(řikám to už podruhé) zatávky v této ulici ležící, tedy Soukenická a Křidlovická nikoliv uzel Nové sady, kde jezdí všechno možný.

K2R s výklopkama na d-5: A jak je to dlouho? Já na d-5 vídam jen K2R(jako 1037,1079 apod.), tedy s normálníma dveřma.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
novy sady nemohou mit omezeni, pac na d1-, d-13 jezdily vyklopky bez problemu. A d-10 konecna , tak tam je krajnice daleko a nizko.


VS píše:
Mslím si ale že do toho Lískovce nějaký omezení je, vždyť co tam jezdila d-10, tak nikdy s výklopkama a ani na té d-5 si K2R s výkolnýma dveřma nepamatuju.O tom bych určitě vědel :shock: Vždyť ani na normální trase d-5 nevídam žádný K2R s výklopkama.

Nové sady sem myslel ulici a né zast.Nové sady.


Já teda K2R na d-5 vídám.Uz jsem tam videl i 1064... :wink:


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Mslím si ale že do toho Lískovce nějaký omezení je, vždyť co tam jezdila d-10, tak nikdy s výklopkama a ani na té d-5 si K2R s výkolnýma dveřma nepamatuju.O tom bych určitě vědel :shock: Vždyť ani na normální trase d-5 nevídam žádný K2R s výklopkama.

Nové sady sem myslel ulici a né zast.Nové sady.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
No tak novy sady asi ne, tam jezdej casto, a renneska pokud vim taky ne. Na vylukovy 5 sem tam vyklapecky vidal casto.

Ale trebas na D-1 se davaj minimalne, kvuli natahovani jizdni doby. Ony ty dvere sou pomaly a nedejboze aby se muselo znovu zavrit a otevrit. 20 vterin navic jistych .


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Dnes už je omezení snad jen na Nových sadech a Renneské .Nebo ještě někde?


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Vsechny zastavky uz jsou uspusobeny pro vyklapecky, Takze zadny problem .


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
pd píše:
V případě mimořádného odklonu by to stejně jelo jako 3 nebo 11, a do takto označené tramvaje by v Bystrci asi nikdo nenastoupil s úmyslem vystoupit třeba na Výstavišti.


Navic se v takovemto pripade dalo na Vystavisti zastavit u prostredniho nastupiste, kde problemy s dvermi nebyly.


V případě mimořádného odklonu by to stejně jelo jako 3 nebo 11, a do takto označené tramvaje by v Bystrci asi nikdo nenastoupil s úmyslem vystoupit třeba na Výstavišti. Takže to nezastavení by nemusel být až takový problém.
Byla kdysi nějaká výluka, asi odklon linek 12 a 13 do smyčky Komín, ale pro výklopáky byla konečná už Sochorova (bylo to i na transparentu), protože v Komíně byly ještě vysoké nástupiště.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1382 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 25 dub 2024 00:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]