Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 205 z 205    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 201, 202, 203, 204, 205
Autor Zpráva
PvvS píše:
Tak 14 dni zpatky


Nešel by jsi v Pondělí fotit a udělat pár videí?Pak si je můžeš dát na své stránky.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Tak 14 dni zpatky


PvvS píše:


Ta se ti povedla. Kdy jsi to fotil?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Tady je snad i nemazle http://forum.svetmhd.net//files/dscf0165.jpg


pd píše:
Šak na 13 jezdí a jezdily T3R normálně (kromě prázdnin), ne? Jinak ta fotka se mi taky zdá tak trochu mázlá...


To je pravda. Dygiťákem jsem to vyfotil tu T3R na d-1 trochu mázle. Jinou bohužel nemám. :-D


Šak na 13 jezdí a jezdily T3R normálně (kromě prázdnin), ne? Jinak ta fotka se mi taky zdá tak trochu mázlá...


A zase tedka jezdí T3R na 13. To jsem čuměl. Z d-1* -> na d-13.

Vysvětlívky:

* ... více informací na obrázku


ds píše:
Vítej zpátky, takado :-)

To máš všechny fotky tak rozmazaný? Nebo to fotíš mobilem?


Jak kdy. Rozhodně to nefotím mobilem. Fotím to digitálním fotoapárátem. S ním taky mohu nahrávat krátká videa. Jinak je to dobrá věcička. Proč se ptáš? :shock: :-o :-) :-D


Martin Š. píše:
VS píše:
Nebyly tam už jednou ty T6,ještě předtím než se to upravovalo,když byla výluka o víkendu na d-2 a jezdily tam T6.


To nevím, ale vím že T6 na d-2 před rokem jezdily. :-D



A to jezdily :-) O víkendě až do konce roku 2003.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Vítej zpátky, takado :-)

To máš všechny fotky tak rozmazaný? Nebo to fotíš mobilem?


Obrázek
T3R na d-1 o letních prázdninách 2004. To je překvapení.

Fotku fotil (c) Martin Šmerda pro server idsjmk.wz.cz

Více fotografií zde: http://www.idsjmk-fotogalerie.wz.cz[/url][


VS píše:
Nebyly tam už jednou ty T6,ještě předtím než se to upravovalo,když byla výluka o víkendu na d-2 a jezdily tam T6.


To nevím, ale vím že T6 na d-2 před rokem jezdily. :-D


Nebyly tam už jednou ty T6,ještě předtím než se to upravovalo,když byla výluka o víkendu na d-2 a jezdily tam T6.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Honza píše:
Kvůli dveřím se na 1 neobjeví ani T6A5.....


Omyl nyni po uprave zastavky vystaviste uz tam muzou i T6A5 . Osobne sem tam uz s T6A5 jel a na krajnich kolejich zastavovalo a oteviralo. Druha vec je rychlost. Ale vikend by mozna stihly.


PvvS píše:
Martin Š. píše:
Dokonce sólo, které vlatní medlánky jezdí na linkách 4, 7 a 10 je pěkně v dezolátním stavu. O dveřích a rachotu přes kolejovou křižovatku ani nemluvím. To je taky špatný...


No tim je asi minen vuz 1615 . U toho je ale potreba brat na vedomi ze nejde o novy vuz jako ostatni T3R, ale o vzorovou rekonstrukci stary plecky, pri ktery se z ni udelala rekonstruovana plecka. Tento vuz ma najeto myslim o hooodne vic jak ostatni.


Tak to jsem nevěděl.Díky za radu.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Kvůli dveřím se na 1 neobjeví ani T6A5.....


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Martin Š. píše:
Dokonce sólo, které vlatní medlánky jezdí na linkách 4, 7 a 10 je pěkně v dezolátním stavu. O dveřích a rachotu přes kolejovou křižovatku ani nemluvím. To je taky špatný...


No tim je asi minen vuz 1615 . U toho je ale potreba brat na vedomi ze nejde o novy vuz jako ostatni T3R, ale o vzorovou rekonstrukci stary plecky, pri ktery se z ni udelala rekonstruovana plecka. Tento vuz ma najeto myslim o hooodne vic jak ostatni.


Dokonce sólo, které vlatní medlánky jezdí na linkách 4, 7 a 10 je pěkně v dezolátním stavu. O dveřích a rachotu přes kolejovou křižovatku ani nemluvím. To je taky špatný...


fixi píše:
T3R jsou primárně v hrozným stavu. Rezavý, prostě hrůza. Vždyť většina T3 starých přes 20 let je na tom líp!


S tímto souhlasím.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
T3R jsou primárně v hrozným stavu. Rezavý, prostě hrůza. Vždyť většina T3 starých přes 20 let je na tom líp!


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Martin Š. píše:
To je zvláštní. Včera ( 1.září ) sem ji viděl na 13. Bůhvy jestli jezdí taky na 1.Toho jsem si nevšyml ale na 100 % jezdí na 3.


T3R jezdily pres prazdniny na 1, nebot Pisarky vypravovali ve dvojicich pouze jedno poradi na lince 3 a polovinu linky 1. Takze pokud chteli, aby vozy T3R jezdily, tak je museli dat na 1. (na 1 byly pravidelne minimalne 2 soupravy T3R)
Behem skolniho roku nebudou na lince 1 nasazovany kvuli pomalym dverim.
Budou nasazovany stejne jako loni na Pisarecka poradi na linkach 3,(9),12,13 Vyjimky mozna budou soboty a nedele, kdy by se eventuelne mohli na 1 objevit.


To je zvláštní. Včera ( 1.září ) sem ji viděl na 13. Bůhvy jestli jezdí taky na 1.Toho jsem si nevšyml ale na 100 % jezdí na 3.


Ha, jsi mě s těma JŘ předběhl :-D


To bych taky rád věděl,na stránkách KORDISU(http://www.kordis.cz) sou už nový JD od 1.září ale z nich se to zjistit nedá.Ta Sobota byla výjímka kvůli odklonu d-1 přes Českou a Pekařskou chtěli nasadit co nejvíc vozů s BUSE.Jinak na d-1 asi od začátku Srpna jezdí tak jedna souprava T3R. Asi to fakt bude test?


Jak jsem jel v sobotu 1 (21.8.2004), tak pisárky nasazují skoro všechny T3R na linku 1. To vypadá, že jsou to asi testy. Později se ještě přidá T6A5.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 201, 202, 203, 204, 205

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 11:14
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]