Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 140 z 158    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 158  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

399
05 lis 2007 18:35
Bystrc
Dík


Offline
Uživatelský avatar

665
18 zář 2007 15:40
Brno
13Tpro píše:
Nevíte zítřejší odjezdy 1901 z Ečerovy? Dík

Vím jen 14.30

_________________________________
Až dosloužím, chci do šrotu!


Offline
Uživatelský avatar

399
05 lis 2007 18:35
Bystrc
Nevíte zítřejší odjezdy 1901 z Ečerovy? Dík


Offline
Uživatelský avatar

41
15 zář 2007 19:52
Brno
Představte si co jsem zjistil: u nás v Brně 13T vyjela poprvé s cestujícími na 6.kurzu linky číslo 3 a sestra 13T, pražská 14T se poprvé objevila také na kurzu linky číslo 3 a to na 6.kurzu, to by mě zajímalo jestli to byla náhoda nebo se nějací šprýmaři z výpravní kanceláře domluvili. :-)


Offline
Uživatelský avatar

96
03 dub 2006 22:27
Opava - Kylešovice nebo Brno - Královo Pole
Honny, hehe, ta šalina je tomu praseti i docela podobná :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
manil píše:
pepola:
Jízda po rovné trati je klidná, ale v obloucích škube stejně, jako Anitra.

Nesouhlas. Mám to vyzkoušený v S před Českou a je to o něco lepší...


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
manil píše:
Mám nepodloženou informaci, že v pozdějších letech by měly být 13T dodávány se zvýšenou podlahou v krajních článkách, tedy i s prostornějším uspořádáním.
Potvrdí-li se, bude to fajn. Podle mě je snad jakékoliv uspořádání sedaček v nosných článcích lepší než to aktuální - ať už rovná plocha o schod výš jako v Anitře, podélné sedačky "na bidýlku" jako v 06T, příčné sedačky "na bidýlku" ala NP busy nebo sedačky na boxech jako v RT6S nebo 100% NP tramvajích. Každé z vyjmenovaných uspořádání totiž ponechává "přebytečný" prostor stojícím nebo sedícím cestujícím, kdežto odsazené podélné sedačky znamenají něco okolo 1 m^2 promrhaného prostoru v každém nosném článku...


Offline
Uživatelský avatar

107
29 říj 2006 21:13
Brno-Řečkovice
Nedávno jsem myslím v rádiu zaslechl cosi o Barunce...


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Doufám že Barunka, protože pod jménem Bohunka mám zafixovaný tohle:


Obrázek


A navíc je to divný jméno... :mrgreen:

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

3074
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Kolega mi přesně říkal, jak se bude jmenovat 1902, ale jelikož jsem hlava děravá, tak se mi nějak zafixovaly dvě jména. Bude to buď Barunka, nebo Bohunka.


No k těm sedačkám - jel jsem s 13T včera ráno kolem osmé ráno z České a 5.článku bylo tak 25 lidí z toho patnáct sedělo a zhruba deset stálo. No místo na nohy hold chyb :-( í. A ještě k tomu nátěru, můj názor je takový že by to mělo mít buď celý design Porsche(tak jak je to v Praze) anebo celý v unifiku(no ale to potom mohlo být čelo a konec jak u Anči). A taková otázka nevíte někdo za které vlády se to na radnici schválilo? ODS nebo ČSSD?


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Co se týče místa mezi podélnými sedačkami, zatím snad neznám nikoho, komu by to nevadilo. Téměř každý laik na to nadává. Co mě taky docela překvapuje, lidé si hodně všímají barevného přechodu mezi čelem a zbytkem vozu.
Mám nepodloženou informaci, že v pozdějších letech by měly být 13T dodávány se zvýšenou podlahou v krajních článkách, tedy i s prostornějším uspořádáním.

pepola:
Jízda po rovné trati je klidná, ale v obloucích škube stejně, jako Anitra.


Offline
Uživatelský avatar

3704
28 úno 2006 19:00
Včera jsem měl taky to "štěstí",že mi na Sochorové přijela zrovna 1901(byl jsem tam provádět podvratnou činnost... 8-[ )Zaujal jsem strategické postavení v kloubu mezi 2. a 3. článkem(po Vašich radách zde),a dobře jsem udělal!Jak se vůz víc a více nacpával,nízkopodlažní články byly stále víc narvány.Zatímco v článku číslo tři sedělo jen deset fakt pěkných děvčat,ale i ty,přesto že seděly způsobně,měly střídavě nohy mezi nohami svých sousedek odnaproti.Netroufal jsem si vmísit se svými nohami mezi jejich nohy,ale zase bych se měl čeho chytit,což se o článcích 2 a 4 říci nedá!Jinak jízda velice příjemná a plynulá,zvuk výzbroje příjemnější,než u čehokoliv jiného.Jen v esíčku před Českou to zaskřípalo jak ve starém škuneru...


Neexistuje, jen by se podle manažerů ze Škody prodávala hůř tramvaj se dvěma schodky než s jedním.. Ale nějaký odvozený typ od 13T s interiérem podle Aniter už asi nikdo vymýšlet nebude, přiští rok má být představený prototyp 15T, což by podle dostupných informací mohla být docela povedená tramvaj (narozdíl od těch nepodarků 13T & spol.).


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Existuje nějaký pádný technický důvod, proč by nešel interiér 13T udělat dle Aniter - tedy dva schody a vyšší podlaha, ale sedadla směrem jízdy...?


Offline
214
03 srp 2006 06:41
Brno, CR
13Tpro píše:
Nebylo by pro občany Brna a DPMB koupovat napo předělávat na Vario LF3, nechci urážet škodovku, ale 13T se hodí spíše na vyhlídkové jízdy, nebo by to musela být místenková tramvaj
:-)

Jo to je dobry for, mistenkova tramvaj to beru :-D
Jak je podepsana ta ramcova smlouva tak asi nebude cesty ven nez kupovat ten minimalni smluvni pocet rocne (tusim dve nebo jak to bylo?) a doufat ze Skodovka bude co nejdriv schopna dodat aspon o trochu lepsi verzi. Dokud bude k dispozici jedine 13T (ev. jeji odvozeniny kratsi ci delsi ale se stejnym vnitrnim usporadanim) tak by asi byla blbost kupovat jich vic nez k cemu smlouva zavazuje. A za ev. zbytek penez (teda pokud nejake budou, snad ano) delat wany, dvojwany (uvidime jake budou jak prvni prijde ne?) a snad i K3R-N ktera se mi osobne porad zda jako pohodova solidni tram (a z toho ze dost jezdi odhaduju ze detske nemoci se postupne prekonavaji).


Offline
214
03 srp 2006 06:41
Brno, CR
13Tpro píše:
1902 má dvě místa pro kočárky, v druhém článku ubyly sedadla a u obou dveří jsou místa pro kočárky,když by v 1,3,5 článku otočili sedadla po směru jízdy tak bych si to troufl označit nejlepší tramvají v brně

Hele, prece jen asi nekomu doslo ze by z toho mohl byt pruser :-) Vsak jde o upravu vicemene trivialni.
Se sedackama to bude urcite mnohem horsi, hodne slozite az nemozne rekl bych.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Takže první přiléhavá přezdívka "slepičárna". :lol:


Offline
Uživatelský avatar

3716
08 čer 2005 23:12
vojtik píše:
Nějaký cestující to sezení komentoval nejlíp :"sedíme tady jak slepice na hřadě"
A ne jeden. Ja kdyz jsem tim jel, tak jsem slysel uplne stejny komentare


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Tak jsem si dneska odchytl 13T a tohle jsou moje dojmy: zvukově dobrá, možná lepší než Anitra
jízda ušla, ani to moc necukalo, čekal jsem horší
ale ten interiér, no to je HRŮZA!!!! Podélný sedadla asi navrhovali pro lidi bez noh a s uzoučkýma ramenama. Nějaký cestující to sezení komentoval nejlíp :"sedíme tady jak slepice na hřadě" :mrgreen: Celkově je interiér hodně stísněný, což tu šalinu hodně degraduje. #-o Jinak sem slyšel řidiče té šaliny, který říkal že je SLABŠÍ než Anitra a jenom trochu pruží do strany.


Offline
Uživatelský avatar

399
05 lis 2007 18:35
Bystrc
Nebylo by pro občany Brna a DPMB koupovat napo předělávat na Vario LF3, nechci urážet škodovku, ale 13T se hodí spíše na vyhlídkové jízdy, nebo by to musela být místenková tramvaj
:-)


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jenže otočit ty sedadla dost dobře nejde, protože jsou pod nimi pískovače a pumpičky na rozbrždování podvozků. Odebrat jedno sedadlo je prkotina, oproti předělání pískovačů a odbrždění.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

399
05 lis 2007 18:35
Bystrc
1902 má dvě místa pro kočárky, v druhém článku ubyly sedadla a u obou dveří jsou místa pro kočárky,když by v 1,3,5 článku otočili sedadla po směru jízdy tak bych si to troufl označit nejlepší tramvají v brně


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
1902 na ZJ (omluvte horší kvalitu - počasí zrovna nepřálo)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
101
13 zář 2007 19:58
no Angel: no kdybys tam no použil no tak dvacetkrát no méně no, no tak by se to i dalo no čist, no. :lol:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3949 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 158  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 02 črc 2024 20:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]