Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 194 z 324    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 324  Další
Autor Zpráva
Offline
2825
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Ano, to je ten třetí vůz, kromě dvou kmenových 07601 a 07603 ještě 07517, který jezdí ráno jedno kolo na 74 a pak střídá 75 a 76, v podstatě vykrývá přestávky kmenových kurzů.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Já onehdy jel "policovým" ciťákem, eviďák si ne a ne vzpomenout, na nějaké a-75. A nebyl to přejezd. Naschvál jsem se díval. A od vozovny Slatina po Dělňák v Šimicích to bylo tak nacvakaný, že jsem měl sto chutí si vlézt do té zavazející police na batohy. Takže s speciálkama osobně souhlas, ale neměly by se objevovat na jiných linkách.
Jo a jaký má vztah DP a Snip&Co? Není to podobné jako, jak zmínil Eda, v Praze?

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
2825
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Busy ze 76 mají také přejezdy:
-- 07601 večerní poslední spoj na 40 do Újezda,
-- 07603 ráno jako 75 ze Staré osady do Slatiny a večer jako 40 do Tuřan a následně 78 z Olympie do Líšně.
Kromě té 75 je všechno celotýdenně.

AVION busy jezdí ještě i jinde, konkrétně:
-- 30065 jsem ještě zapomněl v pracovních dnech ráno pětkovou posilu na N90 a pak o víkendech ráno dvě kola jako 44, večer jedno kolo jako 50 a do toho během dne ještě dvě kola jako 509,
-- 30067 v pracovních dnech večer kolo jako 50 a pak půlnoční posila na N99, o víkendech ráno dvě kola jako 44 a během dne dvě kola jako 509,
-- 30069 o víkendech ráno dvě kola jako 84, během dne dvě kola jako 509 a večer jedno kolo na 50 a půlnoční posila na N99.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Nesnažím se hledat, jen konstatuju co může nastat u nás v Brně nebo jak jsou možné krizové situace řešeny v Brně... jezdí co má kola i "NO TAG" ;) Jiná města mají třeba dostatek vozů a záloh a nebo úplně jinak řešený systém při dopravních kolapsech a tak si mohou polepení busu, jehož prvořadou funkcí je ukázat, že se jedná o letištní nebo jiný bus určený na danou trasu dovolit. Mimochodem ono se i teď jednou za čas stane, že do Avion busu na nějakym přejezdu projíždějícím Úzkou nasedne někdo, kdo chce jet do Avionu.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Tak ti nevím. Ale snažíš se hledat problémy (jasně, mohou nastat), i když v jiných městech to funguje bez problémů i s polepy. Jinam dané busy nejezdí, ale předpokládám, že jiný za ně zaskočit může.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
MartinV: Nemluvím o přejezdech, i když těch je taky dost, víc než jsem si sám myslel, viz níže, takže těch úprav služeb nebylo málo. Mluvím o mimořádných situacích (nedostatek záloh, kalamita, posily na papeže, motorky atp.) kdy prostě pomalovanej letištní bus na oné záloze (nahrazení nějakého spoje) mohl napáchat paseku zvláště při odvozu cizinců.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
7294
27 úno 2010 07:40
A pak přijde řidič jako před lety, co si místo 7379 vzal 7397 a polepený vůz pojede úplně jinam a parta vyděšených Japonců skončí v Bosonohách. :-)


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Rem: a myslíš, že by byl problém upravit služby takovým způsobem, aby (v ideálním případě) nedocházelo k přejezdům z/na a-76? Ve větších městech tomu tak je - dokonce při více autobusových linkách je bus polepen trasou dané linky, to stejné u více letišť. A pro turisty by to byl jasný signál - tímto spojem se dostaneš na letiště. Před pár lety o tom mluvil buď GŘ, nebo "jen" mluvčí.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Ad reklama na letištním busu: Myslím, že pro turisty je to super služba, když budou všechny vozy na lince 119 modré, bude v nich WiFi a police na zavazadla. Jsem rozhodně pro.

Co je na celé situaci špatně, je to, že existuje nějaká firma RENCAR, která má výhradní (určitě nevypověditelnou...) smlouvu s DP Praha na poskytování reklamních ploch. A tím pádem není možné ani pokud je to v zájmu podniku nebo města (= přesně tento případ) cenu za reklamu trochu srazit dolů. Tyto příživnické firmy jen parazitují na DP a ve výsledku ho ochuzují o dost peněz.


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
P. Haluza: a na linku 50 již Avionbusy přejezd nemají? Vloni tomu tam bylo myslím o víkendu ráno a večer.

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
80
05 dub 2015 22:52
Starý Lískovec
No, nic proti tvrzení, že letištní busy mimo 76 vidět nebyly, ale na lince 69 se minimálně o víkendech zjevovaly před příchodem plyňáků docela pravidelně... A patrně nejen tam. Znalejší nechť klidně opraví a doplní..


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Ráno jezdí na přejezdu 74 a večer na 78 minimálně. Nicméně už několikrát, jsem s tím jel i na zcela jiné lince např. na celodenním kurzu linky 55. Navíc ještě ty busy jezdívají na 75.

_________________________________
RH.


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Ale tak 76ka je něco jiného ne? Ten bus s policema na tašky jsem ještě jinde než na 76 nepotkal...


Offline
2825
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
AVION busy poletují stále. Kurz 30065 jezdí od 5 až do 7:45 na lince 69, 30067 vymetá od 6 do 14 hodin linku 55 a 30069 ráno dělá kolečko na 202 a pak posilu 25. O víkendu si všechny několikrát odskočí udělat kolečko na 509 z Chrlic do Komárova a zpět.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Dvěma slovy vyhazování peněz. Co když bude "letištní" bus potřeba jinde? Ano aviony občas polerují, teda poletovaly na jiných linkách, ale to se dalo brát jako reklama. Takhle když budu číhat, na já nevim na 49 a dojede mi bus polepenej číslama 76 bude to dle mého divné.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
S novými autobusy na a-76 bychom něco podobného mohli mít (=zasloužili si) i v Brně: Pražské letiště sní o modrém autobusu, brzdí ho spor o ceně polepu.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
A v jezevčíkové kastli.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
S klimatizací :applause:


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Škoda dodá trolejbusy do Rigy:
http://www.novinky.cz/vase-zpravy/plzen ... dovky.html


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nebojte, tohle všechno bude hned po odsunu nádraží... :D


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
pepola píše:
My v Brně žijeme v představách, že jednou pojede tramvaj na Lesnou.

A Campus. A Kamechy. A Líšeň přes Stránskou.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6619
21 pro 2005 17:01
V metru ho polili pivem, od dopravce chtěl zaplatit čistírnu. Nárok nemá


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Mouka píše:
Údajně tam žijí v představách, že tam jednou budou jezdit vlakotramvaje.

My v Brně žijeme v představách, že jednou pojede tramvaj na Lesnou.


Offline
329
18 pro 2008 21:18
Stochov okr.Kladno
Tak to se částečně omlouvám. Ono se před pěti lety mluvilo o zavedení autobusové linky mezi Rakovníkem a Plzní jenže nakonec nedošlo ani této akci. V té době jsem navštěvoval autoškolu v Rakovníku a velká část spolužáků z kurzu jezdila právě že studovat do Plzně. Hodně cestovali vlakem přes Beroun, i když je to delší trasa než přes Mladotice protože při využití VHD to ani jinak moc nejde. Proto tehdy můj kamarád navrhnul po obnově neprovozního úseku zavedení vlaků kategorie Sp vedených jednotkami řady 814 jezdících mezi Rakovníkem a Plzní v prokladu s vlaky kategorie Os vedenými motorovým vozem řady 810. Na interval vlaků na trati č.162 a na jednotlivá místa zastavení vlaků kategorie Sp už jsi bohužel nevzpomenu.


Offline
Uživatelský avatar

6619
21 pro 2005 17:01
Marek Kubík píše:
Mouka: Jaký čirý populismus? Žiješ v té oblasti? Pochybuji. sarcastic Takže nekecej o věcech kterým nerozumíš. 8-) Mezi Rakovníkem a Plzní je velká poptávka po kvalitním spojení, možná pro tebe překvapivě dost lidí jezdí z Rakovnicka do Plzně studovat a nebo do práce a v přitom v podstatě žádné kvalitní spojení není. ](*,)


Nežiju tam, ale byl jsem si to projít před pár lety, takže vím, jak to tam vypadá. Poptávku nevyvracím. On i kloubák jezdící z Plzně do Kralovic o něčem svědčí. Mně osobně by se to líbilo, kdyby se to obnovilo, o tom žádná, ale nevěřím tomu, že se toho dožijeme.



Vlak v Linci přejel batole v kočárku


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8085 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 324  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 17:16
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]