Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 222 z 232    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 232  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
EDIT: Týká se to a-45.
jakub37 píše:
Na zastávce Stará Osada visí v obou směrech jízdní řád směr Jírova.

_________________________________
RH.


Offline
83
12 dub 2010 21:34
Na zastávce Stará Osada visí v obou směrech jízdní řád směr Jírova.


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
pepola píše:
Psal jsem tu už několikrát, že lidi jsou hloupí, a o víkendu čtou zásadně odjezdy z prvního rámečku vlevo, čili pro PD, a pak řvou na řidiče, že už dávno měl jet... (zažil jsem mockrát). Takže je úplně irelevantní, jaký JŘ na zastávce visí!

Tak proč je na ty zastávky teda dopravní podnik vylepuje?


Offline
Uživatelský avatar

3692
28 úno 2006 19:00
Miky píše:
A v Technologickém parku prozměnu lidi marně čekali na 53 v nových časových polohách, jak to bude jezdit od neděle...

Psal jsem tu už několikrát, že lidi jsou hloupí, a o víkendu čtou zásadně odjezdy z prvního rámečku vlevo, čili pro PD, a pak řvou na řidiče, že už dávno měl jet... (zažil jsem mockrát). Takže je úplně irelevantní, jaký JŘ na zastávce visí!
A s těmi brigádníky to samé: Zastávek je 1000, takže seženou 1000 brigádníků a každému z nich zaplatí 5 minut, že?
Nechápu, že Vás to baví to tady porád omílat. Mě už ne! :evil:


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Tak nějak, za pár mrzkých korun bych to asi šel taky dělat, stejně jako ten průzkum.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Uznávám, že jsem se trochu unáhlil a nevidím až tak do zázemí DP. Je ale problém sehnat pár brigádníků, jako třeba Kordis na dopravní průzkumy? Sobota se přežije, ale v pátek v odpolední špičce opravdu může být pro někoho matoucí zjistit, že nějaká linka jede úplně jinak, když ještě nejede...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Další nepochopitelnou záležitostí pro mě je nainstalování nových označníků na zastávkách Nám. 28. října, Schodová a Zimní stadion ve středu 8.12. s ponecháním starých tabulí na JŘ. Počítal sem s tím, že nové modré rámečky na JŘ budou instalovaný právě před změnou s novými JŘ a najednou na starých tabulích jsou nalepeny nové JŘ #-o Takže až budou rámečky k dispozici, tak se budou vylepovat zase JŘ znovu...

Co se ještě týče zastávky Sportovní, tak staré zrezlé označníky již byly odstraněny a nahrazeny také novými stojany (a také bez nových rámečků). Pokud teda dobře počítám, tak poslední označník toho starého typu je teď pouze na Rosického nám. směr Česká

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Miky:
Však samotné přelepování se bude samozřejmě dít i o víkendu a všichni zastávkáři jsou tento den v práci, to je poznámka poněkud z cesty. Ikdyby se to dělalo od sobotního dopoledne, celé Brno by se se současnou disponibilní technikou objet nedalo.

Karlos:
Sice máš pravdu, že to není ideální řešení, ale kvůli podobým případům by se pak mohlo opět celé Brno objíždět znova.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Jistě, chápu, že od cca 23:00 v sobotu do cca 4:30 v neděli se to nestíhá, ale pokud by se to dělalo od sobotního odpoledne (třeba 14:00), snad by se to stihnout dalo, ne? To by tady ovšem nesměla být nechuť pracovat o víkendu, je mi to jasný...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
V oblasti Lesné už jsou taky všude přelepeny JŘ a označník na Jugoslávské pro a-45 směrem na Haškovu je přelepen nápisem MANIPULAČNÍ ZASTÁVKA a do rámečku na JŘ vložen ceník místo doposud platného JŘ ](*,)

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Miky píše:
A v Technologickém parku prozměnu lidi marně čekali na 53 v nových časových polohách, jak to bude jezdit od neděle...

Není se čemu divit. Není technicky ani personálně možné, aby se od ukončení provozu denních linek 11.12. do začátku provozu denních v neděli 12.12. přelepila celá síť.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
A v Technologickém parku prozměnu lidi marně čekali na 53 v nových časových polohách, jak to bude jezdit od neděle...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

522
19 zář 2007 08:18
b1 píše:
Snad to nedofláknou jako při otevření České. Na křídlovické stále jezdí d-13, na Běloruské se pro změnu na označníku opět objevila d-5 a na Osové se pod zbytky oranžových nálepek odhaluje d-10.


A na Švermové jezdí neidentifikovatelná linka na Štefánikovu čtvrť.


Offline
Uživatelský avatar

6898
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Miropiro: tak stačí mít tu lanovku virtuálně, ne?


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
stuřík píše:
Ještě jsem si všiml, že už jsou přelepený označníky, minimálně v Líšni.

Snad to nedofláknou jako při otevření České. Na křídlovické stále jezdí d-13, na Běloruské se pro změnu na označníku opět objevila d-5 a na Osové se pod zbytky oranžových nálepek odhaluje d-10.


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
jan.peta píše:
Netušil jsem, že DP od neděle bude provozovat i lanovou dráhu, jak jsem se dočetl na netu viz:


Což o to, Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. začal provozovat lanovou dráhu skutečnou :-) http://www.dpmul.cz/%5Cpdf%5Cstan_lan.pdf

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
To polookružní ukončení a46 je daleko lepší než krkolomné otáčení na Provazníkově. A Jugoslávská a Zemědělská nejsou žádné uličky mezi domy, po Jugoslávské svého času jezdila a68. Aspoň ty busy budou trošku vytíženější díky studentům MZLU. A neříkej, že můžou chodit pěšky, to bychom mohli zrušit celou MHD a začít jezdit na bicyklu.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Předpokládám, že nové JŘ začnou dávat už zítra....
stuřík píše:
Ještě jsem si všiml, že už jsou přelepený označníky, minimálně v Líšni. Jen dolepit ideálně v sobotu večer JŘ.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

3085
29 srp 2009 19:30
Ještě jsem si všiml, že už jsou přelepený označníky, minimálně v Líšni. Jen dolepit ideálně v sobotu večer JŘ.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Frankx píše:
Ale v současné době to tak je, a-45, a-56 i a-58 zastavují u stejného stojanu.


Jo, ale v trochu jiném intervalu.


Offline
Uživatelský avatar

3085
29 srp 2009 19:30
agent_s_teplou_vodou píše:
Evidentně zde chybí jakákoliv koncepce, všechno se dělá stylem pokus-omyl, viz. zrušení 66 a pak obnovení, točna na čtyřpruhu, hledání trasy 45, 46 a 57...

Ale ta Merhautova je ideální, jen si lidi stěžují na autobusy a nemají proč. Taky je špatně, že DP to otáčení přes čtyřpruh prezentoval jako dočastné řešení, a nová smyčka po roce ještě není :-(.
Teď prozměnu se bude nadávat na a46 a ukončení přes uličky mezi domy. To bude radost! A ta a66 je prostě výsměch největšího kalibru :evil: !

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Na tu lanovku bude platit obyčejná šalinkarta, nebo bude mít zvláštní tarif jak lodě? sarcastic

Co se týká Lesné, tak ta zažije už podruhé od začátku roku citelné překopání linkového vedení. Evidentně zde chybí jakákoliv koncepce, všechno se dělá stylem pokus-omyl, viz. zrušení 66 a pak obnovení, točna na čtyřpruhu, hledání trasy 45, 46 a 57...


Offline
Uživatelský avatar

163
26 črc 2006 15:05
Ale v současné době to tak je, a-45, a-56 i a-58 zastavují u stejného stojanu.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Já si myslím, že hlavní důvod je v uspořádání zastávek na Staré osadě. V tuto chvíli přijede a-55 od Kňuflandu a zastaví po pravé straně, zatímco a-45 přijede od kasáren a zastaví v opačném směru. Těžko si představit, že by všechno zastavovalo na jedné straně nástupiště.


Offline
1321
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
johnny05 píše:
Nadhera, od pul sedme vecer a-55 z Marianskyho udoli v sole po 20 minutach. V lete tou dobou jezdi nejvic lidi zpatky z koupani od rybniků. Nebo a-45 zpatky pres Tomkac. Pritom sem v buse slysel na vedeni linky pres Merhautku, tedy spojeni Lesne primo s Vojenskou nemocnici, ktera je navic spadova i pro Lesnou a Kauflandem jen slova chvaly a jaka je to parada.

Myslím,že do léta je plno času,a uvažuju tak,že do léta se to může ještě změnit,jak je tady častým zvykem.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5785 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 232  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 dub 2024 16:42
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]