Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 8 z 232    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 232  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
Naxashi píše:
MartinV: Nevím, jestli „Jenže jsou to taky lidi, kteří mohou mít HO, čehož asi využijí.“ se týká lidí z Černovické terasy, ale pokud jo, tak bych rád viděl, jak si dělník od pásu vezme HO. Nevím, asi mu ten pás navedou domů… Ne, tahle lokalita je v podstatě jen o lidech, co otročí na 3směnném provoze, ve stoje u pásu.
U kterého pásu jsi otročil ty, že se v tom tak dobře vyznáš?
Naxashi píše:
Černovická terasa je plná lidí, co tam jezdí makat. To jsou ty lidi, co moc dovolených asi mít nebudou.
Kupodivu i lidi, co "otročí" u pásu, si můžou vzít dovolenou. Obzvlášť v týdnu, kdy za 3 dny vyčerpané dovolené získají 9 dní volna v kuse.


Offline
59
19 úno 2013 13:02
aha...dekuji....hledal jsem to blbe
no docela sila....mrtvo sice 7.7. bude, ale toto uz je i na me moc
napr. zitra jdu na kozni do FN Bohunice a maji tam napsano, ze cely pristi tyden oddeleni uzavreno.....kdo muze, bere DOV
slabota to bude, ale ja treba do prace jdu, takze asi tak
a vlastne dle SN v Pd nebo Pz se nejezdilo ani pri ultramegacovidovych omezenich
to si zas neco vyslechnu...a co to vlastne mam? aha predem neurcena ranni nebo mozna neco dle specialniho rozdeleni (jeste neni)


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
https://pdf.dpmb.cz/


Offline
59
19 úno 2013 13:02
muzu se zeptat, kde ty JŘ na 7.7. vidite?
nemuzu nic najit
dekuji


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
MartinV: Nevím, jestli „Jenže jsou to taky lidi, kteří mohou mít HO, čehož asi využijí.“ se týká lidí z Černovické terasy, ale pokud jo, tak bych rád viděl, jak si dělník od pásu vezme HO. Nevím, asi mu ten pás navedou domů… Ne, tahle lokalita je v podstatě jen o lidech, co otročí na 3směnném provoze, ve stoje u pásu.
Jak se dívám na JŘ (77), tak to vypadá, že to ta linka i nějak respektuje. Obvykle bych sarkasticky pomalu tleskal a řekl, že bravo, DPMB udělal naprosté minimum. Teď…jsem snad i pozitivně překvapený.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

6898
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jenže jsou to taky lidi, kteří mohou mít HO, čehož asi využijí.
Ve výsledku to možná bude stačit, jsem na to zvědavý. Na druhou stranu pro pracovní den je to nedůstojné (a když jsme u toho, tento režim by mohl být použitelný i na Silvestra, kdy třeba nejezdí 35, ale jedná se o pracovní den. Dávalo by mi to smysl.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Černovická terasa je plná lidí, co tam jezdí makat. To jsou ty lidi, co moc dovolených asi mít nebudou.
Podíval jsem se, jak to je s návazností na linku 1. Jen řeknu, že asi teda budu chodit pěšky (→ odliv cestujících, protože nebudu sám). Víc vyjadřovat se asi nemá smysl. MHD je mrtvá. Jen o tom ještě neví.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Pátek 7. 7.: Asi nové dno. Očekávat nižší poptávku je rozumné, ale takto? Kolik energie muselo odd. JŘ vložit do vytvoření grafikonu, rozdělení služeb, atd. na jediný den?
Zajímavé je, že na Černovickou terasu se autobusové linky i 7. 7. budou prohánět skoro jako v pracovní dny :-? V porovnání se zbytkem Brna, kde budou v podstatě víkendové jízdní řády doplněné o odjezdy od 5. hodiny ranní, je omezení na Černovické terase vyloženě kosmetické. Co je na Černovické terase tak odlišného (v pátek tam budou plnit plán na 150 %?) od zbytku Brna, že tam se MHD za poslední roky snad ještě nikdy zásadně neomezila (v provovnání se zbytkem Brna)?


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Nasazení sól místo kloubů nic moc nevyřeší. Ta úspora PHM není zas tak velká a řidičů je potřeba stejně. Spíš dojde k osekání intervalů na úroveň řekněme lepší soboty.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Já přemýšlím na jinou věcí, co na tom DP sakra hulej, že si toto dovolí a jaktože jim to Kordis nemůže zatrhnout... V celém kraji se jezdí podle PD prázdnin, jenom v Brně to bude jinak, takže návaznosti v p**eli.... Plus 48, 51, 74 budou jezdit podle normálních PD prázdniny. Totální bordel.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Když koukám na nových jízdních řádech na pátek 7.7., tak přemýšlím nad jednou věcí.
Nasadí se na vybrané autobusové a trolejbusové linky kapacitnější vozy (např. okružní linky nebo třeba linky 30 a 36) nebo se předpokládá nasazení sól (a tedy, že tolik cestujících nebude)?


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Ruční kačeny mohou na linku 8. Nikde nejsou zakázány. Ale jelikož jsou kačeny předepsány i na šesti kurzech na lince 12, tak se raději nasazují tam, protože se nemusí na konečné vypínat. U "enek", narozdíl od "noh", totiž nejde přebírat kabina bez vypnutí vozu.


Offline
7104
27 úno 2010 07:40
Minimálně se 1734 jsem jel v pátek na 8.


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Na 8 zas nemůžou Nkové kačeny? Že sou všechny na 12?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6159
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Linku C je hlavně potřeba vnímat jako nouzový řešení stavu, kdy město není schopno zajistit adekvátní přístup k Riviéře.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
To je sice pěkné, ale narozdíl od stavu před 1.6. je tu navíc kurz 06202


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Igor Mauricio píše:
Tak hlavně, že už je dostatek řidičů na zajištění běžných spojů... :roll:


Linka C je řešena přejezdy z jiných linek.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Tak hlavně, že už je dostatek řidičů na zajištění běžných spojů... :roll:


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Linka C bude sloužit pro bezplatnou dopravu návštevníků koupaliště Riviéra viz infoleták.

A kdyby někoho zajímalo, proč zrovna C:
DPMB píše:
V Tarifu máme pro bezplatnou přepravu možnost pouze několik písmenkových linek. Vybrali jsme to neobsazené C jako cirkular, okružní.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
7104
27 úno 2010 07:40
Je to pro zaměstnance MOÚ. Zřejmě budou mít dole k dispozici nějaká parkovací místa.


Offline
1072
09 lis 2006 18:16
Díky za info. Ale přemýšlím, pro koho to má být určeno. Jediné, co mě napadá je, že to má souvislost se zrušením části parkovacích míst na Žlutém kopci, protože u Velodromu je parkovací dům. Protože kdo by jinak od Velodromu cestoval na Žlutý kopec v 6 ráno ...


Offline
Uživatelský avatar

2029
03 zář 2009 13:18
Pavel píše:
Tuší někdo, co je to za 3 spoje na lince C (nově pro obsluhu Riviéry) v pracovní dny v 6:00,6:20 a 6:40 v trase Velodrom - Vaňkovo náměstí - Žlutý kopec? A také by mne zajímalo, proč se vybralo pro tuto linku zrovna písmeno "C", nějak mi uniká smysl surprised

Ráno tam přejíždí kurz 06803, všechny 3 kola a režijně přejíždí zpět na Velodrom.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
S Vaňkecem asi provázanost C s A-68 končící původně na Pisárkách?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
1072
09 lis 2006 18:16
Tuší někdo, co je to za 3 spoje na lince C (nově pro obsluhu Riviéry) v pracovní dny v 6:00,6:20 a 6:40 v trase Velodrom - Vaňkovo náměstí - Žlutý kopec? A také by mne zajímalo, proč se vybralo pro tuto linku zrovna písmeno "C", nějak mi uniká smysl surprised


Offline
Uživatelský avatar

6898
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Je škoda, že třeba E56 zkrátili jen po KPN (dřív až do TP), a stejně tak na druhé straně jen po FNB (mohla by dále na Osovou či jinam). Protože pokud to má tři zastávky, tak to neoblouží velké území. Je mi jasné, že E56 je především pro cestující vlakem ze severu, aby z KPN mohli pohodlně na MUNI či do FNB, na druhou stranu kdo nebydlí v blízkosti zastávek expresní linky, tak už se pro něj stává méně použitelnou. A vést ji nějakou zastávku za uzel (KPN, FNB) by mohlo jedině prospět.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5785 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 232  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 dub 2024 14:31
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]