Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 203 z 233    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 233  Další
Autor Zpráva
Offline
3342
21 led 2011 14:19
Dobrý den,
a) naučte se číst, konkrétně mám na mysli tyto tři body, z nichž dva na vás vyskočily tučně a oranžově orámované:
Citace:
Svým přístupem na „Diskuzní fórum MHD Brno“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Diskuzní fórum MHD Brno“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej.

Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK.

V případě, že se chcete pouze na něco zeptat, můžete využít TOTO FÓRUM(odkaz do veřejné diskuse), kde není vyžadována registrace.


b) 51 od nádraží nejezdila.

_________________________________
Definitivně možná.


Naposledy upravil Fafner dne 08 led 2013 17:06, celkově upraveno 1

Offline
1
08 led 2013 16:35
Zajímalo by mě, koho napadlo zrušit jediný přímý spoj 51 z nádraží k Masarykově Onkologickému Ústavu. Pokud vím, byla tato linka dost vytížena a pro onkologické pacienty vynikající a hlavně bez přestupu. Kdo tohle vymyslel, byl pěkný ...... Nahrazeno bylo spojem 35, ale ten nejede od nádraží a opět se musí přestupovat. Bože, zamyslete se a udělejte jeden přímý spoj.
Kernerová


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Dotaz - ucel techto spoju je jasny, ale kdyz na nich plati tarif IDS JMK, proc nejsou oficialne v jizdnich radech?


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Díky... V zozname liniek som to tam nenašiel, nenapadlo ma to vyhladať e_smile

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

624
14 úno 2005 15:12
Bystrc
zolex: http://www.jrbrno.cz/odjezdy, do políčka "Označení linek" (vlevo dole) zadat "š" a Vyhledat. Měly by být platné.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Vedel by niekto povedať, kde nájdnem nejaké jízdní řády pre autbusy š85 - š88? Alebo aspoň to, na akých zastávkách zastavujú?

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
No, a zase nejde transit na Google maps. (A zase mi to vadí.)

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
IDOS má nastavenou standardní přestupní dobu 3 minuty, v noci a o víkendech 2 minuty. Pod tuto dobu nenajde náhodné návaznosti, pouze ty, které jsou udávány jako garantované, tedy např. malé spojení nebo mnohé návaznosti v regionu.
K tomuto řešení bylo přistoupeno už cca v létě, možná i dříve (čas letí) na základě četných stížností na spojení, u nichž se nedalo reálně přestoupit z důvodu krátké přestupní doby.
Doporučuji v tomto případě připomínku na DPMB s návrhem na doplnění garantované návaznosti.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Pavel píše:
Ten IDOS to neukazuje podle mě proto, že někdo změnil defaultní hodnotu minimálního času na přestup z 0 minut na mě neznámé číslo, které se mi z IDOSu nepodařilo dostat (položka standardní) ...
Zajímavý postřeh, opravdu tomu tak asi bude, protože spojeni z Přívratu do Kohoutovic o víkendu je s přestupem u Anthroposu opravdu "výhodné". Idos najde až spoj, co jede za 10 minut, přitom v čase příjezdu jede také. To, že se přestoupit v reálu nikdy nezvládne, je už věc jiná biggrin. http://jizdnirady.idnes.cz/brno/spojeni/?date=12.1.2013+So&time=16%3a00&f=Sk%c3%a1celova&t=Stamicova&fc=302003&tc=302003&mint0=0&direct=false&byarr=false&submit=true&af=true&lng=C Zde by měl být ukázán stejný čas odjezdu jako příjezdu, ale funguje až po změně parametrů, jak psal Pavel.

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
1078
09 lis 2006 18:16
Ten IDOS to neukazuje podle mě proto, že někdo změnil defaultní hodnotu minimálního času na přestup z 0 minut na mě neznámé číslo, které se mi z IDOSu nepodařilo dostat (položka standardní) Takže pokud je někde 0 minut na přestup a přípoj nemá garanci, tak ho nenajde. Pokud těch 0 minut vynutíte, tak ho najde bez problémů. To asi někdo nedomyslel. Předpokládám, že takových situací může být více.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Mě třeba překvapil Idos, který ignoruje to, že o víkendu od spojení 5.20 na Dvorska jede linka 89, kde se převléká na 48, ve vyhledání mě ukázal, že ve Dvorskách se hodinu čeká na další cestu do Prace...
Skvělá práce, fakt skvělá. ](*,)
Označníky nejsou stále v cajku, nejsou správně přelepeny režimy zastavování, ve služebákách je chyb jak maku, RIS má chyb ještě víc, na kasy se úplně zapomělo... Služby na dekádě občas nevychází, tam ještě bude pár změn, o zrušení režijňáků na vozovně ani slovo, aby to bylo dáno vědět nějak víc dopředu ani nemluvit.
Díky politikům, kteří mají stále času dost a rozhodují v polovině prosince, se pak DP může ze všeho zvencnout a všechno šije horkou jehlou do rána brzkého.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Jedná se o výjezdy z vozovny. DP tyto spoje rád utajuje, aby je v případě výluky nemusel nahrazovat NAD.
Ze Slatiny je to na Novolíšeňskou výrazně blíž než na Tomkovo nám.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Jaky to ma duvod?


Offline
200
27 pro 2004 12:45
no abych nebyl napadán pro nepřesnost, tak raději sám opravuji, ne každý druhý, ale cca každý třetí
(dpmb zveřejňuje celkem 9 odjezdů; realita je 13)


Offline
200
27 pro 2004 12:45
pane Pokoro, já osobně si Vaší práce na JŘ, které jsou publikovány na BMHD, velmi vážím, protože jsou velmi precizně zpracovány ! ... což se třeba nedá říct o oficiálních JŘ uvedených na stránkách Dpmb či Idosu (který ale zřejmě z podkladů dodaných Dpmb čerpá); jako příklad může sloužit JŘ t-25 a 26 ráno mezi 5 a 6 hod. z Pálavského nám. na Novolíšeňskou, kde Dpmb utajuje (a to v obou typech JŘ, které na svém webu zveřejňuje) takřka každý druhý odjezd těchto trolejbusů ... pan Pokora to však na rozdíl od samotného provozovatele má vše řádně zpracováno a publikováno :applause:
a mimo jiné taktéž Vám přeji brzké uzdravení

OP píše:
Za chybějící nové jízdní řády se omlouvám, mrzí mě to. Před Silvestrem jsem si uhnal zánět lokte a jednu ruku mám momentálně práce neschopnou. V JŘ je moc změn (charaktery zastávek, trasy, jízdní doby, časy intervalových schémat, samotné časy odjezdů), tak ještě den vydržte. Díky :-)


Offline
Uživatelský avatar

6931
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Např. u a-59 se tyto JŘ liší 2 garantovanými NP odjezdy, jinak jsou totožné. Takže snad ještě ty PDP přidají (teda ne, že bych chtěl chrlickým, atd., ubírat jejich spojení).


Online
Uživatelský avatar

3090
29 srp 2009 19:30
Pokud jsem si dobře všiml, tak JŘ pro PD a PDP jsou totožné (tj. stejné intervaly, NP odjezdy, stejné časové polohy...) ještě minimálně u a57, a78. Ale jsou tam. Možná se liší nějakými zátahy, ale to nepoznám

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

1634
10 čer 2006 20:45
Brno
a u kterých bus linek nejsou prázdniny mimo 43? Jiné linky jsem si nevšiml..

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
470
01 zář 2005 23:14
Taky by měli udělat jízdní řád pro Pracovní Dny/ Prázdniny u autobusů.


Offline
Uživatelský avatar

6931
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Když se dívám na JŘ a-53 - taky mohli, podobně jako u jiných linek, udělat JŘ zvlášť pro soboty a neděle. :-?


Offline
16
02 lis 2012 16:36
OP: Tak přejeme rychlé uzdravení :-)


Offline
Uživatelský avatar

624
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Za chybějící nové jízdní řády se omlouvám, mrzí mě to. Před Silvestrem jsem si uhnal zánět lokte a jednu ruku mám momentálně práce neschopnou. V JŘ je moc změn (charaktery zastávek, trasy, jízdní doby, časy intervalových schémat, samotné časy odjezdů), tak ještě den vydržte. Díky :-)


Offline
16
02 lis 2012 16:36
Čísla a písmen bych dokázal, ale naprogramovat tabulky už ne.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Fafner: Diky.


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Kona: Tady něko nechápe ironii.
Pokud si myslíš, že bys tvorbu JŘ zvládnul lépe, tak se předved.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5820 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 233  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 25 čer 2024 07:21
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]