Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 188 z 233    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 233  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Jé to je trapas :lol: Díky :oops:

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
106
23 led 2011 14:37
http://idsjmk.cz/linky.aspx#5 :-)


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Dají se ještě někde na internetu vyhrabat jízdní řády zrušených linek? Nějak se o to dneska marně pokouším. Stačil by mi jízdní řád linky 13 a 29. Prosím prosím e_smile

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

6928
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
na stránkách pdf.dpmb.cz se kromě nových JŘ objevily i "školní linky". :applause:


Offline
2813
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Přesněji řečeno je to takto:
5:35 z Chrlic 06707 (začínající)
6:05 z Chrlic 09504 (N95--59--67)
6:35 z Chrlic 08904 (N89--76--59--67--garáž)
7:05 z Chrlic 06703 (začínající)
7:35 z Chrlic 06711 (ráno jedno kolo na 59)


Offline
47
25 čer 2013 00:19
P. Haluza píše:
Ad 59+67: to jsou končící vozy z nočních linek, které přejíždí na a-67.


To jsou medlánecký kurzy co pak končí?


Offline
2813
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Ad 59+67: to jsou končící vozy z nočních linek, které přejíždí na a-67.


Offline
Uživatelský avatar

1633
10 čer 2006 20:45
Brno
...ČSAD Benešov už má jízdní řády vylepený od půlky listopadu...

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
b1 v tématu BUSE píše:
Mimochodem, i ty jízdní řády na zastávkách se vyvěšují cca 2 dny dopředu, takže 14. prosince v nich budete hledat marně.

Buďme rádi za 2 dny dopředu, to Busline nalepil nový jízdní řády už 2 TÝDNY dopředu! #-o
Minimálně na 701 a 702 visely už minulou neděli. A zrovna na 701 je poměrně dost změn, takže příležitostný cestující má smůlu, hlavně že ví, na co se připravit za 14 dní...


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Od kdy jsou na a-59 zavedeny v ranní špičce přímé spoje do centra? mezi 5:30 a 7:30 je každý třetí spoj z Hněvkovského veden po a-67 do Jundrova :-|

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3089
29 srp 2009 19:30
Taky (a spíš), když a57 spěchá do Soběšic zpožděná... Onehdá jsem jel s jedním velmi rozvážným řidičem, který odjížděl z Haškovy -9 a coural se tak, že v Sobulích byl až -11 (pozn: průměrné zpoždění ve špičce ale bývá zhruba -5).

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2571
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
stuřík píše:
Miropiro:
Zapomněl jsi na dvě zastávky (o kterých se rozhodlo až teď nedávno). Jde o zastávku Kupkova (a57), která bude po roce znovu celodenně na znamení a zastávku Česká, křižovatka (a41, a91, a310), která bude také (již oficiálně ;-)) celodenně na znamení.

Pravda, Kupkovu jsem zapomněl, ač jsem ji původně chtěl napsat, ale pak mi vypadla a teď už je dopsaná. Nicméně zrovna u této zastávky jsem rád, že zas do tohoto režimu přechází, ono přeci jen někdy se její projetí opravdu hodí, když a-57 spěchá ze Soběšic zpožděná.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Kompletní soupis změn od 15. 12. včetně přehledné tabulky s novými režimy zastávek na znamení samozřejmě najdete taky v aktualitce na BMHD :-)
http://www.bmhd.cz/aktuality/aktualita.php?1162


Offline
Uživatelský avatar

3089
29 srp 2009 19:30
Miropiro:
Zapomněl jsi na dvě zastávky (o kterých se rozhodlo až teď nedávno). Jde o zastávku Kupkova (a57), která bude po roce znovu celodenně na znamení a zastávku Česká, křižovatka (a41, a91, a310), která bude také (již oficiálně ;-)) celodenně na znamení.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2584
13 črc 2009 13:42
Ta dvojka je rozumná. Když jsem tam párkrát jel, tak se zastavovalo pořád a nikdo nenastupoval. V souvislosti s touto změnou bych navrhoval také zkrácení jízdní doby o 1 minutu, tak jak se to udělalo u 38.


Offline
Uživatelský avatar

2571
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Dal jsem si tu práci a sepsal na svůj blog přehled změn ohledně zastávek na znamení. Letos je těch zastávek, u kterých je nově v určitý čas režim na znamení, o dost více oproti letům minulým.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6928
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Pavel, bod 3: linka 80 naopak pokrývá něco, co tu roky chybělo. Tady se nedá mluvit o nadstandardu.


Offline
Uživatelský avatar

2571
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Jezour píše:
Jediné šetřící (a zároveň revoluční) řešení je vybudovat přestupní uzel Pisárky (myšleno se smyčkou MHD+IDS) a tam ukončit krom 68 ještě linky 37, 52, 405 a 406 (podmíněno také navýšením souprav kloub+solo na lince 1). Souběh Pisárky - Mendlovo náměstí je plýtvání peněz v řádu statisíců každý týden. Až jednou budou peníze nazbyt (= za našich životů to nehrozí), tak libovolnou z těch "pisárecko-ukončených" linek protáhnout alespoň vybranými spoji po lince N95 na Žluťák a vhodně někam k centru.

To už bych raději bral vytvořit přestupní terminál v Komárově a redukoval linky, co zajíždějí na Úzkou. Otázkou je, kde tam vzít místo na zastavování řekněmě tří až čtyř autobusů.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1078
09 lis 2006 18:16
Jezour: Ty mi chceš tvrdit, že město dva roky zavádí nějaký spravedlivý systém nadstandardů?
1) Zrušena linka 51 kvůli souběhu s tramvajovou dopravou, zavedena linka 54 v souběhu s tramvajovou dopravou
2) Některé spoje linky N96 ukončeny v Lískovci, to bych i souhlasil, kdyby nebyly nadále zachovány závleky v půlhodinovém intervalu na Ořechovskou, kde vystupuje tak 1-3 lidi. Do Bosonoh jezdí řekněme 10 lidí.
3) V čem je linka 80 nadstandardní oproti lince 65 se závleky k řečkovickému hřbitovu?
4) Velký rozruch kolem závleku na Kolejní, ale závlek na Palackého vrch byl nadále v pořádku.
5) Neschopnost vybudovat cokoli, abychom ušetřily vozokilometry. Jak dlouho se tu třeba mluví o trolejbusové smyčce v oblasti Konečného náměstí nebo Merhautovy? Máme totiž asi extra vytíženou trasu mezi Tomkáčem a Vozovnou Husovice.

Toto je systém? Já v tom spíš vidím, kdo kde důležitý bydlí. Nebo tomu fakt nerozumím.


Offline
Uživatelský avatar

6928
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Yakuzza: na Paříži se mi ale líbila frekvence příměstských vlaků, byť nebyly 1st class. Jsou služby, jako např. MHD, které se určitým způsobem vymykají běžným ekonomickým vztahům. Tzn. doufám, že se s MHD nedostaneme do situace, jaká panuje v Británii - kde autobusy nejezdí moc často a jsou drahé. A určitě není dobrá myšlenka aby tím nejezdili lidé, co tam nemají co dělat. To zavedeme tarif městského jízdného na linky, které si objedná město a na zbytek budou mít MČ speciální tarify?


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Zvolme v příštích volbách takové lidi, kteří nebudou provádět skopičiny ... a co nebudou "malá domů", "já na bráchu, brácha na mě" a pro které nebude kdovíjaký pišišvor důležitější než člověk - jen, kde je vzít, ty co budou splňovat naše požadavky. Zatím všichni, co tam jsou, tak mají na mysli všechno jiné, než myslet na spoluobčany, kteří je zvolili


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Ano, v tom s Vámi souhlasím. Jenže tohle už není o dopravě, ale o politických rozhodnutích těch, které jsme si navolili do zastupitelstev. A proto se z toho stala ona smrtelná spirála. Zvolme v příštích volbách takové lidi, kteří nebudou provádět skopičiny typu orloj, parkingy v centru apod. a může fungovat ta Vaše myšlenka. Já tvrdím, že za současného vedení Brna to jinak než tak, jak to teď funguje už druhý rok, fungovat nemůže. :D


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Jenže ono se už neřekne, že Onderkovi činy z roku 2008 mohli být udržitelné, kdyby radnice šetřila jinde než na veřejné dopravě, například na nesmyslných sochách, stavbě parkovišť v centru (místo kterých měli být raději P+R na okrajích města a mýto do centra, z čehož mohla MHD dále profitovat) a mohl bych pokračovat. Jenže to zaslepený Jezour nevidí nebo nechce vidět a raději bude prosazovat tento nesmyslný a dlouhodobě neudržitelný systém, po kterém tu zbude z MHD akorát torzo [-X

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
peno píše:
A bohužel to teď směřuje k tomu, že magistrát prostě řekne: „tohle a tohle je nadstandard, městská části a/nebo soukromníku plať“

Přesně tak se to začalo dělat, a pokud chceme, abychom tu základní (každoročně objednávanou) dopravu udrželi tak, jak to máme teď - na velmi vysoké úrovni za velmi levné jízdné (na tom trvám ať mi tady nadáte jakkoli!!!), pak se tímto směrem ubírejme i nadále. Funguje to tak již druhým rokem a vidím v tom jediný způsob, jak dopravu v Brně nepohřbít (jak už se to málem povedlo R.O.Onderkovi 2008 tím, jak populisticky zlevnil roční jízdné, navýšil počet vozokilometrů o milion a krásně tím poslal MHD do smrtelné spirály).
Strašně bych brněnské dopravě nepřál, aby se dostala do této spirály podruhé. Vylízávat se z ní dalšími podobnými škrty jako byly ty z Vánoc 2009 a 2012 a nerovnoměrným skokovým zdražováním jízdného by byl podle mě smrtelný úder.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Nydros: Jenže on by si na to taky mohl někdo zvyknout, jezdit s tím a co hůř, třeba to i požadovat ve vyšším rozsahu a to přece nelze připustit sarcastic

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5820 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 233  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 čer 2024 08:33
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]