Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
No já za "úchyla" považuju takovýho mladšího borce v džínovým skafandru věk cca 25 - 35 let spíš vypadá jak mladý děcko, rád navazuje kontakt s řidičema, když má den rád mačká poptávku. Jezdívá trasu Řečkovice - Malinák - Stará Osada. Snaha aby neotravoval nebyla účinná.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Venca: zkus nějaká "dámská fóra", tady zřejmě moc ohlasů nenajdeš.

Dále se omlouvám těm jednotkám ženské populace, které jsou registrovány na tomto fóru.


ne


Zdravím, mám dotaz (hlavně na dámy), jestli jste se potkali s tímto jedincem:
Pán, něco mezi 55-60, prošedivělé vlasy, silné brýle, džíny, košile, vesta, nenápadný vzhled. Celkově působí jako šedá myš. Jezdí na trase Centrum-Židenice-Líšeň. Už jsem ho potkal asi 3x a pokaždé se choval stejně. Vyhlídne si osamělou ženu a na tu se v MHD "zafixuje". Sedne si co nejblíže, nebo se postaví nad sedící objekt s cílem být fyzicky "natěsno". Jen tak, aby se zlehka dotýkal oblečení. Nic jiného nedělá, jen upřeně pozoruje danou dámu. Ženám je to zjevně nepříjemné, ale nikdy si nahlas nestěžovaly, takže vlastně nebylo proti čemu zasahovat. Teď ale přišla přítelkyně s tím, že si jí tenhle týpek vyhlídl ráno cestou do práce a pokaždé ji takto obtěžuje. Mám jenom dotaz, jestli ste se s ním nesetkali. Zítra přítelkyni doprovodím a toho člověka si podám - samozřejmě tak, abych sám neměl nepříjemnosti. Ale kdyby jo a náhodou to chtěl hnát na policii, tak by mi bodlo veše svědectví. Mějte se hezky.


Naposledy upravil mceza dne 28 srp 2012 19:23, celkově upraveno 1
Opraveno, na toto fórum překvapivě chodí i jedinci mužského pohlaví.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 dub 2024 17:02
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]