Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Není tak daleko? Student přijede po prázdninách do Brna. Vyleze z vlaku a místo aby půl hodiny cestoval s těžkým báglem (ideálně ještě kufrem na kolečkách) na Novobranskou a zpět, tak si to koupí u ČD. Já se mu nedivím, proč by ne? Nebo když si kupuje lístek dom, tak to rovnou sfoukne najednou... Proč ne? Je to fajn


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
No vždy jsem přemýšlel, co lidi vede ke koupi šalinkarty na hlavním nádraží místo na Novobranské, snad kromě front. Když už si ji kupují v Brně (přece jenom není Novobranská tak daleko). Ale čekal bych, že to bude mít KORDIS lépe zorganizované. :wink:


Offline
1074
09 lis 2006 18:16
Nepředpokládám, že na hlavním vlakovém nádraží budou mít stejný informační systém, který má DPMB. To bude asi ten hlavní problém.

Jinak není náhodou nick Hana Hana Lněničková? :-) Ačkoli platnost byla jen do 18.11.2011, tak asi ne. http://www.idsjmk.cz/nalezy.aspx


Offline
Uživatelský avatar

3341
13 lis 2004 11:58
Mauricio píše:
Mám teda zakázaný sem cokoliv psát, ale...
Kdo si neumí pohlídat svoje věci, je to jen a jen jeho problém, nevím, proč by mu měl DP lézt do zadnice vydáním duplikátu předplatní jízdenky.


že by někdo tušil flame? :mrgreen: No tušil správně, protože podle mě je tohle až příliš radikální názor, nezlob se na mě..


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
To se mi zdá jako úplný nesmysl. Byl jsem svědky, kdy borec přede mnou si vyřizoval novou šalinkartu, načež po zadání údajů do systému se ho paní u přepážky ptá, že už u nich šalinkartu měl, a on říká, že ví, ale že tu starou už nemá. Tak co to je za nesmysl, že ji nenajdou v databázi, když jim neřekne přesně, na které přepážce a v kolik si tu šalinkartu kupovala...? Nebo se to jako myslí, že nenajdou údaje o zakoupení té konkrétní šalinkarty, ale osobu jako takovou ano? To je buď úplná neschopnost (ať ze strany pokladní nebo systému samotného) anebo snad nějaká ochrana proti zneužití, že si člověk musí pamatovat, kde a kdy tu původní kupoval?

Edit:
Mauricio: a proč teda píšeš? To není lezení do zadnice, to je naprosto standardní věc u jakékoliv jiné služby... A akorát to zákazníky odrazuje, nezávisle na tom, zda to je nebo není jejich chyba.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Mám teda zakázaný sem cokoliv psát, ale...
Kdo si neumí pohlídat svoje věci, je to jen a jen jeho problém, nevím, proč by mu měl DP lézt do zadnice vydáním duplikátu předplatní jízdenky.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Tohle je snad už vážně moc. Abych si pamatoval, v kolik hodin jsem si koupil šalinkartu? DPMB vážně nechce, aby s ním někdo jezdil nebo si to neumím vysvětlit...


Podělím se s vámi:
Ukradli mi peněženku, kde jsem měla i šalinkartu, hned jsem šla na polici a tam jsem dostala protokol o ztrátě šalinkarty. Vítězoslavně jsem šla na dopravní podnik, aby mi vydali duplikát šalinkarty a tam mi oznámili, když jsem si šalinkartu zařizovala na Hlavním nádraží tak si musím odcizení vyřídit tam. Na Hlavním nádraží, mi dali protokol, který jsem musela vyplnit, ve které po mě chtěli, který den jsem si ji koupila, na jaké přepážce a v kolik hodin. Bohužel, ale opravdu si přesně nepamatuji v kolik a kdy, tak zhruba, a tak mi paní u přepážky oznámila, že neví, jestli mě vůbec najdou ve své databázi, když se toto nepamatuji. Takže, i když máte od policie potvrzení o ztrátě i tak šalinkartu nemusíte dostat.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 dub 2024 00:01
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]