Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 2    Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
F5 pomůže pokud jste na té stránce (případně crtl+F5), ale pokud vás to přesměruje, tak je třeba promazat paměť prohlížeče růčo ;)


A mě to v chromu funguje normálka


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Je to o prohlížeči a jeho variantě. Mně u mozilly ani to F5 nepomohlo.


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Z toho nevím jak ven, já psal jen o tý stránce informující o tom zaregistrování.


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
Kari: no ale pokud tě to přesměruje na bmhd, tak ti F5 nepomůže, ne?

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Komu se pořád stránka, že doména je zaregistrována, tak stačí zmáčkout kouzelné tlačítko F5 :-)


Offline
Uživatelský avatar

3341
13 lis 2004 11:58
mceza píše:
Zas ale proč by BMHD mělo suplovat DPMB? Je to web zameřený především na vozidla, jejich fotografie a aktuální informace z dopravy. Nevidím tedy žádný důvod k tomu, aby zde byly např. otevírací doby prodejen... Toto je web pro zájemce, nevím o žádné oficiální spolupráci s DPMB, tak proč se starat o to, co si DPMB nedokáže obstarat samo...


No, je pravda, že nejideálnější by asi bylo, kdyby tyto záležitosti jako tarify apod. byly sdíleny s DP, byť třeba jen formou odkazu (samozřejmě nejlépe formou spolupráce - tedy reklama na dpmb.cz). Odpadla by tak další starost a tihle blbouni by měli klid...


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
Asi záleží na konkrétním nastavení... Někdy se to maže samo při zavření prohlížeče, což byl zřejmě můj případ.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
No nevím, už od včera mi to jede normálně a nic jsem nepromazával.


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
viz co jsem psal do vedlejšího tématu, podle mě si to přesměrování pamatuje samotný prohlížeč, takže je asi třeba něco promazat...

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Ne všem lidem se nějaký krok zavděčí. Ti, kterým to nevadí a uvítají to, sem nic nenapíšou. Budou sem psát jenom ti, co jim toto přesměrování vadí.
Mch. Mozilla mi stránku načte jako známý obrázek s hl. nápisem doména je zaregistrována, když jsem to zkusil na exploreru, tak na něm jedou stránky DP zcela normálně. :shock:


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7585
17 pro 2006 22:32
Brno
Aaa už jsem se k tomu dočetl z jinýho tématu.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


+1


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Zas ale proč by BMHD mělo suplovat DPMB? Je to web zameřený především na vozidla, jejich fotografie a aktuální informace z dopravy. Nevidím tedy žádný důvod k tomu, aby zde byly např. otevírací doby prodejen... Toto je web pro zájemce, nevím o žádné oficiální spolupráci s DPMB, tak proč se starat o to, co si DPMB nedokáže obstarat samo...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7585
17 pro 2006 22:32
Brno
Ví teda někdo, co se kolem té domény děje?

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3696
08 čer 2005 23:12
niximor píše:
Myslim ze ten originalni argument s otviraci dobou prodejen byl docela na miste... To fakt na bmhd neni :)
Zato na prázdné stránce ty informace jsou :roll:


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6668
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
niximor píše:
Myslim ze ten originalni argument s otviraci dobou prodejen byl docela na miste... To fakt na bmhd neni :)

Nemůžu souhlasit s tím, že to na BMHD není :-) Je to ve výcucu z tarifu:
http://www.bmhd.cz/souc/dalsi.php
Nicméně je to blbě dohledatelné, to je pravda. Časem by to určitě chtělo nějak reorganizovat, aby to bylo dostupné na jeden klik z Homepage.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
honzalek píše:
Nechápu důvod automatického přesměrovávání z oficiálních stránek dpmb na tento neautorizovaný web. Připadá mi to jako sprostý parazitismus. To, že zde nejsou informace, které potřebuji vyhledat, nestojí za další komentář.


Souhlasím. Doporučuji z toho udělat nějaký skandál v novinách - reklamu bmhd vždy potřebuje!


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Myslim ze ten originalni argument s otviraci dobou prodejen byl docela na miste... To fakt na bmhd neni :)

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Mě také. Není to hned než se to všude obnoví...

Každopádně jaký parazitismus? Něčí chybou (O2 nebo DPMB) se web vymkl kontrole DPMB. Lidé tak přišli o veškeré informace. Takže to, že je zatím přesměrováváno sem beru jako plus pro lidi, co hledají nějaké info. Co kromě politických keců a fotek, jak se Onderka a spol. poplácávají po zádech před předraženými a zbytečnými vozy 13T ti na BMHD oproti DPMB chybí?


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Mi se to teda pořád přesměrovává sem ...


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
A vždyť už to dávno funugje jak má, ne? Někdy včera pozdě večer už se mi zobrazil oficiální web dpmb... Doménu sice pořád vlastní nový majitel, ale ten už nastavil přesměrování na servery dopravního podniku.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

3087
29 srp 2009 19:30
Hele honzálku,
klidně ti to může připadat jako blbej vtip, ale z důvodu zachování alespoň částečné informovanosti veřejnosti, do doby obnovení chodu oficiálních stránek, se "nový majitel" nabídl, že zařídí přesměrování sem. A že tu zrovna něco není, tak si hukni nebo volej 5 4317 4317 (telefon dpmb).

PS: Taky to mohlo dopadnout, tak že je mohl získat někdo ze zitbrno.cz a ti by doménu jen tak nedali...
Takže tak!

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6668
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Co je lepší?
1) na dpmb.cz se zobrazí prázdná stránka, kde vůbec nic nebude, nebo
2) bude návštěvník přesměrován na BMHD, kde najde alespoň výluky, jízdní řády a informace o změnách v dopravě?


Nechápu důvod automatického přesměrovávání z oficiálních stránek dpmb na tento neautorizovaný web. Připadá mi to jako sprostý parazitismus. To, že zde nejsou informace, které potřebuji vyhledat, nestojí za další komentář.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 dub 2024 22:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]