Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Offline
1
15 pro 2012 12:46
No já za "úchyla" považuju takovýho mladšího borce v džínovým skafandru věk cca 25 - 35 let spíš vypadá jak mladý děcko, rád navazuje kontakt s řidičema, když má den rád mačká poptávku. Jezdívá trasu Řečkovice - Malinák - Stará Osada. Snaha aby neotravoval nebyla účinná.

_________________________________
test king study guide free download [url]test king study guide free download[/url]
online a+ certification test online a+ certification test
ccie written exam test ccie written exam test
cisco certified internetwork expert test cisco certified internetwork expert test
ccie voice written test ccie voice written test


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Jo Bors, no, já si říkal, že jsem na něco zapomněl, díky :)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6668
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Viz evidence:
http://busy.bmhd.cz/vozp.php?vtyp=Ares+15M
http://busy.bmhd.cz/vozp.php?vtyp=Arway+15M

Jinak ještě mauricio zapomněl na BORS Břeclav...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Arway 15M - Psota
Ares 15M - Vydos (nasazení linka 107), Psota (nasazení linka 108), ČSAD Kyjov. Dále ČAS Znojmo (tohoto času snad neprovozní) a Tredos (nejspíše k prodeji).

Co se týče projíždění, vzhledem k natáčecí zadní nápravě se auto chová víceméně jako naprosto běžný 12m autobus, lze tedy říci, že kde nemá problémy obyčejná Karosa, nemá problémy ani Ares/Arway. Zjednodušeně, samozřejmě jistá úskalí jsou.


Zdravim vsechny nadsence do autobusu v Brne!

Mel bych otazku, pro vsechny, kdo se vyznaji. Nevite, ktere firmy v Brne a okoli vlastni autobusy Ares 15m nebo Arway 15m nebo obdobne vysokokapacitni autobusy? Libi se mi, ze tyto autobusy mohou uvezt az sedmdesat lidi, ale nejsou tak vysoke. Nevite, jestli tyto patnacti-metrove kolosy muzou projet bez problemu kazdy kruhac a ostrou krizovatku?

Predem diky,

Pavel


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 dub 2024 23:52
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]