Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 2 z 15    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Tak vidím že ani očíslované otázky nie sú dosť prehľadné na to, aby som dostal váš názor a odpoveď. Teda vzdávám sa. Argumenty nemáte, je to len blabla dookola už 4 strany. Neviem či je to vdelaním alebo vekom, alebo len silným duševným spojením s autobusmi a šalinami. Takže s touto témou končím s konštatáciou, že o probléme prehľad nemáte, jednoducho len neznášate študentov. 5x chváľa Bohu, že nie ste vo vedení DPMB alebo mesta.

mechoš: neboj sa neboj, viac príspevkov odo mňa neuvidíš.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Navoz pracujicich na podnikatelskou. A ze jich tam nedela taky malo.


Offline
Uživatelský avatar

2770
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Nerad se opakuji ale pro jednou to udělám:


mechoš píše:
Mám ještě jeden návrh a to úplně zrušit MHD v Brně a bude klid..... wink

PS: Už by bylo na čase tuto diskuzu ukončit! Tímto "blbým" kecáním se stejně nic nevyřeší tak to berte jak je....


Opravdu už jste s tím trapní. Nic nevyřešíte, autobus vám tam nevrátí. Buďte rádi aspoň uděláte něco pro zdraví....

Omlouvám se adminům, ale prostě už mi toto tlachání o ničem vadí....


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7585
17 pro 2006 22:32
Brno
konečně věcně položené otázky, jenom je škoda že kolega zolex nečte mezi řádky a nebo vůbec tuhle diskuzi, odpověděl by si sám :-)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
PvvS, Mauricio, 7653: Hovoríte stále dookola že tak nám treba, ale vôbec neodpovedáte na otázky a neuvádzate žiadne argumenty okrem toho, že je to tak aj inde.
Prosím, pokúste sa dať odpovede na tieto otázky bez hocijakých výhovoriek a zmien tém:

1.) Akú má zmysel súčasná 53 v súčasnom intervale, ktorá nosí vzduch?
2.) Aký má zmysel závlek na Technologický park a na Palackého vrch?
3.) Prečo sa nezvolil iný spôsob šetrenia, napr. dvojnásobné intervaly?
4.) Aký má dôvod ukončenie 99 na Techn. parku, keď sa tým neušetrí žiaden autobus, a nikto tam nebýva?

A vynechajte prosím odpovede "lebo tak je to aj inde".

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

2770
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Mám ještě jeden návrh a to úplně zrušit MHD v Brně a bude klid..... wink

PS: Už by bylo na čase tuto diskuzu ukončit! Tímto "blbým" kecáním se stejně nic nevyřeší tak to berte jak je....


Offline
9986
15 led 2005 23:41
To víš, došly mu argumenty, tak řeší kraviny.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7585
17 pro 2006 22:32
Brno
zolex: Když už se chytáš slovíček, myslel jsem spíš přejezdové 99 na 53. A to že to ukončili na Techparku je snad už jedno, co mají říkat ti, kterým nejezdí 99 do Mariánek???

DJ: na pizzu chodím do Pizza Nostry, nemusím chodit až do takovýho zapadákova ;-) Ty chodíš na pizzu s 15 kilovým báglem, nebo to potom v něm táhneš ty pizzy? :D

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Vzhledem k tomu, kudyma sem musel chodit ze saliny a z hokny, tak mi je ti jedno. Ale jinak proti prestupum nic moc nemam, kolikrat zrychlej cestu.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Chаte, dej si tu práci a udělej si tam někdy vlastivědnou vycházku, někdy po šesté večerní s tak 15 kily na zádech. Můžeš si tam skočit třeba na pizzu. ;) Současný stav je prostě objektivně blbě a závlek a-53 je jedno z rychle proveditelných méně blbých řešení.

PS: lidi přestupy nemají rádi a pokud pro ně není dobrý důvod, vyhnou se jim.


Karle, chodil bys tama, co navrhuješ, nebo bys prskaje šel po tom úzkém chodníku?


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Furt si muzou dojit po siroky osvetleny ulic stejnou vzdalenost na a-53 a jet na prestup s ni .
http://static.panoramio.com/photos/original/7778009.jpg


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
7653 píše:
to že jsi kolego Zolex neslyšel o žádném poškození vozů na lince 99 směrem na Kolejní neznamená, že se nic nestalo.
zolex píše:
Za tie 4 roky čo som v Brne som ešte nepočul o tom, že na 53 by niekto vykopol okno.

7653: Prosím, ukáž mi kde som písal o 99, nejak to neviem nájsť.

Ale keď sme už u 99, povedzte mi jeden rozumný dôvod na zmenu konečnej 99 :-) rozdiel je asi 100 metrov, autobus sa neušetril.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Naposledy upravil zolex dne 24 led 2010 18:14, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7585
17 pro 2006 22:32
Brno
když to teď vidím na té mapě Techparku, klepou se mi z té "dálky" kolena :-D bože
nevím co to je za argument, není chodník, chceme tam mhd, neumíme chodit, co kdyby jsme zakopli, hlouček lidí na chodníku, neumím říct zdovolením.... zbytečný to tady řešit.
kapacitní šalina dojede rovnou z města a bez přestupu se jde rovnou pěšky kam se potřebuje. s přestupem na a-53, čekáním na ní a okružní vyhlídkovou jízdou do místa zájmu (střed vesmíru Kolejní) je to o hodně času a zbytečně najetých (kilo)metrů víc.
to že jsi kolego Zolex neslyšel o žádném poškození vozů na lince 99 směrem na Kolejní neznamená, že se nic nestalo. DPMB se každým vykopnutým sklem nechlubí na FuckBooku nebo jiném sockoidním médiu.
ostatně i velice zajímavě vypadá tvrzení jistých slečen z VUT o údajném loupežném přepadení, o kterém, pokud bylo skutečně tak velice vážné, neví dokonce ani policie. nejsou to jenom chabé výkřiky do tmy, vzniklé z panické šuškandy???

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
M3: Tak k nejvzdálenějšímu baráku je to 450 m. Tedy stejně, jako u palačáku k nejbližšímu. Beze schodů nebo nezpevněných úseků. Na druhou stranu tihle lidi tam bydlí pořád, zatímco palačák je tři měsíce v roce prakticky prázdný*, čímž by se to mohlo vyrovnat v nachozených osobokilometrech za rok. :) Takže díky za další takové místo.

* mimochodem tady je další velký prostor k úsporám - JŘ na silně "akademických" linkách jako jsou a-53, d-12,13 nebo t-25,26 nedělit podle školních prázdnin, ale podle vysokoškolských.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
David Jaša: Např. mě napadá Kamenný Vrch - byl jsem na ulici Svážné (zhruba uprostřed) - na zastávku trolejbusu na Oblou i Koniklecovou to je cca stejně daleko. Kolik to je metrů těžko odhadnout, ale kolem 300 metrů to bude určitě. Navíc je to do celkem prudkého kopce. Nebydlí tam 3000 lidí, ale několik desítek ano.
O cestě na tramvaj do Starého Lískovce jsem radši ani neuvažoval - to je ještě mnohem dál.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Tyjo, tady se to rozjelo. Tak popořádku:

P. Haluza píše:
Není problém. Mendelova univerzita, z budovy Q k nejbližší trolejbusové zastávce je to buď 600 m z kopce nebo 700 m na Lesnickou. Jenom k tramvaji je to ze zadních budov přes 400 m. A těch studentů je několik tisíc.
Ale kdeže. Z kopce je to 400 m od budovy, případně 300 m od nejbližšího smysluplného kraje areálu. Na tramvaj je to 350 m. Vše po širokých (min 2,25 m), osvětlených a předpokládám že rovných chodnících.

Oproti tomu chodník k Palačáku je sice dlouhý jenom asi 200 m, ale na ty intenzity chodců je prostě úzký (1,5 m), s nerovným povrchem a k tomu neosvětlený. Daleko větší riziko, než znásilnění je prostě to, že člověk prostě zakopne a rozbije si hubu, o nemožnosti předejít pomalý hlouček nemluvě.
Pak je potřeba projít barákem FP (nebo co to je) nebo ho s patřičnou terénní vložkou obejít a dojít k patřičnému baráku. Ve výsledku minimálně 450 m s terénní vložkou nebo minimálně 490 m po zpevněných cestách a po schodech (s batohy nebo cestovními taškami). Takže se čeká na další kandidáty.

Je mi celkem jedno, kdo za tenhle stav může, jestli město (debilním trasováním prodloužení tramvajové tratě) nebo KaM VUT (laxností problémy svých studentů nějak řešit). Každpopádně je ale současný stav nevyhovující a mělo by se s tím něco dělat, když už je ta šalina postavená blbě, tak k ní aspoň dotáhnout pořádnej chodník včetně slušnýho obchvatu toho baráku v cestě (tedy beze schodů a s rozumným sklonem).

M3 píše:
Docházková vzdálenost není zas tak strašná - jsou lidé, kteří to mají na MHD mnohem dál a taky neřvou, aby jim jezdil bus přímo před barák.
Tak znovu: jmenuj alespoň jedno z těch míst. Případně několik, abychom se dopracovali k těm alespoň 3000 lidí, co mají MHD alespoň 400 m od baráku s nějakým tím neosvětleným nebo terénním úsekem docházky. Zatím jenom mlžíš a konkrétní argument jsi neukázal.

PvvS píše:
Normalmi lidi nemaji MHD jako taxik do hospody
Takže ty seš nenormální člověk? sarcastic

Mauricio píše:
Mne, jakožto zaměstnance autobusové firmy, nezajímá, kolik studentů je jiných. Mne právě zajímají ti, co dělají bordel - protože za ně se platí vyčištění interiéru, oprava vykopnutého okna, dodání nových kladívek na skla apod. To, že je 99,9% slušných (a přiznejme si, to číslo nebude 99,9%, bude podstatně menší), to mne, jakožto dopravce nezajímá (berme v úvahu fakt, že jízdné platí v linkové dopravě všichni - naštěstí). Takže ano, bere se to všeobecně, ale není se co divit.
Z toho ale furt nějak nevyplývá, proč by se měla rušit zrovna zastávka s velkou poptávkou na vytížené lince, zatímco vzduchovoziče jezdí dál...


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
b1: A zkousel ses po tom chodniku projit az ke kolejim? Po chodniku se totiz da dojit ke spodnimu vchodu do podnikatelky, cimz to konci.

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

3696
08 čer 2005 23:12
zolex píše:
Všetko sa dá riešiť rozumne, bez úplnej straty spojenia z Kolejní. A to je práve to, o čo sa študenti usilujú.
Vsak to bylo vyresene bez uplne ztraty spojeni z Kolejni. Jezdi vam tam 81 ;-)
zolex píše:
P.S. Pred hodinou som vystúpil z 13 na technoparku. Chodník od TP na Kolejní je v podstate 100% ľad, na ktorom ísť do kopca na konci chodníku je prakticky nemožné.
Tak timto argumentem jsi to dorazil. Jsem si jisty, ze vsichni se shodneme, ze nikde jinde nebyly chodniky 100% zledovatele... sarcastic
zolex píše:
Nebudem tu strácať čas presviedčaním teba a ostatných čo nadávajú na študentov že ide o niečo úplne iné, stačilo by prečítať pár príspevkov čo som písal vyššie.
A o co teda jde? Mimochodem, nedavno jsem se tam byl na ten chodnik podivat, abych nemluvil o necem, co neznam, a kdyz jsem tam prisel, tak jsem si rikal "To je ono?". Kvuli tem par metrum takovy humbuk? Znate vubec vy studenti i jina mista v Brne, kde to vypada podstatne hur, co se dopravy tyce?


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Se da spojit. RT6 bude jediny vozidlo vypravitelny na a-53 :).


Offline
9986
15 led 2005 23:41
To ne, ještě pořád máme v činnosti náš fanklub RT6, ne?


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Hmm, nezalozime peticu proti obnoveni a-53 ? sarcastic


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Citace:
53 bude obnovená v novej podobe a ušetrí sa ešte viac.


To je podložené nějakou oficiální zprávou?


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Napísal som to už 1000x, keď to nechceš pochopopiť, tak to nepochop. Nebudem tu strácať čas presviedčaním teba a ostatných čo nadávajú na študentov že ide o niečo úplne iné, stačilo by prečítať pár príspevkov čo som písal vyššie. Hlavne že sa našli rozumní ľudia, ktorí pochopili podstatu problému a 53 bude obnovená v novej podobe a ušetrí sa ešte viac.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Zolex : Tam pokud studentikum vadi to ze musej lozit po neosvetleny a uzky ceste na salinu, tak mi rekni , proc tedy nejdou na okolni zastavky a-53 pesky ? Je tam vcelku pekne osvetlena ulice s chodnikem , dochazkova vzdalenost stejna jak na salinu. A nechod sem s prestupem. tak prestupovali i pred tim. Neni to opravdu jenom o lenosti a ubluizenectvi, ze jim sebrali autobus a chtej po nich to co po ostatnich lidech ?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Citace:
Mauricio, když tu chceš banovat, neodešel si z fóra tak před měsícem?


Dovol mi, příteli, skromný dotaz - jak souvisí moje menší dopravní pauza minulý měsíc s tím, že bych rád někoho zabanoval?

P.S.: Pokud mne snad vyhazuješ, tak můžeš :) Už jsem kdesi kdysi psal, že je mi to už celkem u p*dele.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 356 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 dub 2024 14:48
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]