Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 11 z 15    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
Offline
15
14 pro 2009 23:12
Navíc, pokud je to tak, jak se psalo v tom článku (viz odkaz výše), že na oficální stížnosti město nereaguje a rovnou emaily maže (to je od nich ale hezké že) tak může pomoct každá snaha o záchranu zastávky...


Offline
15
14 pro 2009 23:12
No máš jistě pravdu, ale i tak se dá dosáhnout aspon toho, že se pár lidí nad tím zamyslí...
Znova jsem to shrnoval protože chci vědět, když mi někdo říká že tomu neorzumím, aby mi to vysvětlil, jak to teda je s tím DPMb, jestli když město dostává na dopravu příspěvky od státu a když si cestující platí jízdné, tak jesli je správný když se na potřeby cestujících kašle (určitě ne vždycky, ale v tomhle případě rozhodně) ??!!


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
xdouba00

Myslím, že s daným problémem jsme již byli dostatečně seznámeni, není třeba dále rozmazávat zde na těchto stránkách, které jsou tu, aby zde zájemci o BMHD si sdělili novinky a postřehy z dopravy. Toto fórum zde není pro řešení problémů s DPmB, na to tu nemá nikdo kompetence, zde si stěžovat vyjde na stejno, jak v lampárně na 5 nástupišti


Offline
15
14 pro 2009 23:12
Mauricio píše:
Když o tom nic nevíš, nekecej do toho. Uživatele odstřihnout, téma do archivu.

Když tomu ty tak rozumíš, tak vysvětluj.. myslel jsem že když platím šalikartu, tak bych se moh taky svest, ne
rád bych se nechal poučit proč má být podle tebe zrušená zastávka Kolejní, kterou denně využívaj stovky nebo tisíce lidí a naproti tomu bude 53ka zajíždět na Technologickej park, což je zbytečná zajížďka, protože 2 šaliny to v pohodě stíhaj obsloužit a z 53ky na šalinu by mohli lidi přestopovat u muzea nebo na Červinkově ostatně tak tomu bylo před dostavěním tech. parku... Nebo zastávka Medkovi kopce, či jak se jmenuje, kam 53ka jezdí o víkendu 1 zahodinu... za tu přece taky dpmb platí pojištění a naftu do autobusů a ty všecky věci a tu rušit nebudou asi na medkových kopcích bydlí nákej příbuznej, v těch pár baráčcích, co tam jsou no...
Jistě že jsou argumenty proti Kolejní, ale když se člověk nad tim zamyslí, proč rušit tuhle zastávku, když 53ka bude jezdit kolem, ale nebude zajíšdět ten kousemk na kolejní.. navíc když je z tech. parku opravdu nevyhovující "chodníček", ne že by byl rozbitej, ale to je tak chodníček na zahrátku a ne pro několik tisíc lidí denně,, a bez osvětlení ani se s ním prej nepočítá, že by ho dostavěli, taková stezka odvahy no.


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
Ives píše:
jinak celkem ostrý článek..
http://www.railpage.cz/content/view/630/1/

Pravda hodně ostrý, nas*anost studentů i chápu, ale v tom článku je část věcí upravených pro pero autora a vytržených z kontextu, bohužel.


Offline
Uživatelský avatar

1436
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
jinak celkem ostrý článek..
http://www.railpage.cz/content/view/630/1/


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
mraku, a co pivotika? sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

1436
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
a je to tu zas.. e_smile


Super, díky.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Vyreseno :)
Mauricio píše:
PvvS
Pořád čekám na zrušení registrace... Abych tu nemusel obtěžovat ty lepší a bezchybné uživatele...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
PvvS
Pořád čekám na zrušení registrace... Abych tu nemusel obtěžovat ty lepší a bezchybné uživatele...


Offline
Uživatelský avatar

3696
08 čer 2005 23:12
Citace:
Jinak když o tom víš víc, tak se na fóru poděl...

Mauricio píše:
Někdy u piva.
Tak mi prijde, ze xdouba00 zde alespon prezentuje nazory (byt nemusi byt "kvalitni"), ale co zde prezentuje Mauricio?


Offline
Uživatelský avatar

3696
08 čer 2005 23:12
xdouba00 píše:
No to je pravda, ale kdo tam dá to osvětlení? a kdo tam dá ty strážníky? mělo by Město, jenže právě město chce ušetřit tím, že zruší zastávku kolejní, takže to máme zamotanej kruh. Doprava je služba, ne mělo by se k tomu podle toho tak přistupovat, trocha filozofie "náš zákazník, náš pán" by nezaškodila. Říkám, at tedy 53ka nezejíždí na Technologickej park, tam není vůbec potřeba, potřeba je na Kolejní. Stejně tak rozjezd, to aby rozjezd stavěl na TEchnologickym parku je naprosto uhozený.
...
Znovu opakuju doprava je služba a měla by se přiszpůsobit potřebám, nebo nesouhlasíte?
Jenomze obcane nevoli vedeni DPmB, ale vedeni mesta Brna. A vetsina uzivatelu linky 53 mezi tyto volice nepatri, tudiz se jim mesto opravdu prizpusobovat nemusi...

xdouba00 píše:
mohlo by se to jmenovat třeba "chvalozpěvy na dpbm aneb kritiku nepřijímáme"...

A na to jsi prosimte prisel jak? Těch pár metrů 53ky ke kolejní a zpět je opravdu jenom okrajovy prvek novorocnich zmen v MHD, ktere samy o sobe jsou jenom zlomkem toho, co se tady resi...

xdouba00: Urcite sezenes bydleni za mene jak 3100,- mesicne s mensi dochazkovou vzdalenosti na MHD ;-)


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Do archivu to zatim nepujde, ale je to aspon ve verejny sekci kam na to google a podobny indexari nedosahnou ... A prez vikend trochu poladim statusy nove registrovanych. Ty problemovy smajliky budou 2 na prispevek a par drobnosti. To by mohlo vyfiltrovat kindermafiu , ktera si potrebuje nutne na vsechno odpovedet. Horni hranice k presunuti mezi ostatni bude nastavena bez zverejneni .


Osobne mi to tady ale pripomina presny opak kouzelnych medlanek, kde jisti diskutujici meli proste svuj nazor a ten byl jedinej spravnej .

A za sebe napisu jediny. Zvykli si jinde, zvyknou si i tady..


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Potrefená? No já si myslím, že bylo celkem jasné, na koho to bylo mířeno. Nebo jsem snad moc vztahovačný?

Bývaly třeba i doby, kdy se člověk nejen na tomto fóru něco dozvěděl. Dneska aby se člověk probral tunou bordelu, než se něco dozví, a to ještě není jisté, jestli je ona informace pravdivá či nepravdivá. Obecně je prostě kvalitních příspěvků málo. Ale to je dané dobou, dneska má přístup k počítači už kde kdo a pak to podle toho vypadá - tímto na nikoho neukazuji.

No jinak aby neměli tu práci jiní, o zrušení registrace jsem již osobně požádal, důvody jsou jasné, Brno jde prostě mimo mne (a už tomu asi nebude jinak), nemám k diskuzím již moc co číct - a pokud mám, tak to stejně nikoho moc nezajímá - příspěvky plné smajlíků, piva a autobusů veřejné dopravy můžu psát i jinam - třeba na specializovaná DF.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Citace:
zbytečné příspěvky od různých odborníků, jejíž jediným obsahem jsou nikomu nic neříkající shluky stejných smajlíků

Potrefená .....

Pardon, omlouvám se, mým úmyslem nebylo deklasovat konkrétní osobu

PS Bývali zde doby, kdy admini za nadměrné užívání smajlíků slibovali rozdávání banánů, no a já jsem na ty staré časy


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Citace:
Spíše se tu množí zbytečné příspěvky od různých odborníků, jejíž jediným obsahem jsou nikomu nic neříkající shluky stejných smajlíků, nebo příspěvky okřikující kohokoli, kdo zde vyjádří svůj názor.


Áááá, tak pardon, ale hned jsem si myslel, že jde o tohle...

Citace:
Jinak když o tom víš víc, tak se na fóru poděl...


Někdy u piva. Za prvé se mi sem nechce psát romány a za druhé můj názor plný shluku stejných smajlíků či okřikujících příspěvků tu znamená asi tolik, co názor novináře na problematiku něčeho, čemu vůbec nerozumí.

Je vidět, že poslední rok si nemám s různými odborníky a šotouši nic moc co říct. Možná je to tím, že stárnu, možná je to tím, že se i tu, jako všude jinde, zvyšuje počet lidí, kteří umí do všeho akorát kafrat. Ale asi to bude tím, že k brněnským diskuzím nemám vlastně už co vůbec říkat, jde to nějak mimo mne, a doprava mne už taky nebaví jako dřív, asi jsem z toho už vyrostl...


Offline
Uživatelský avatar

1436
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
no myslím, že argumenty xdouba00 mají hlavu a patu, nevím co prudíš.. Argumentů je dost pro i proti. Jinak když o tom víš víc, tak se na fóru poděl... Občas tě fakt nechápu..


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Je jisté, že u nás v ČR jsme všichni odborníci na MHD, nejen ti, kteří kdysi v minulosti mívali v OP razítko DP, což bylo jimi považováno za klasifikaci odbornosti nejvyšší a znalosti nebyly potřeba (což některým zůstalo dodnes), přesto si myslím, že i laik může mít na věc názor a může jej vyslovit. Odborník by měl tento názor zhodnotit a ve svém příspěvku chybné závěry tohoto názoru vyvrátit, což se neděje. Spíše se tu množí zbytečné příspěvky od různých odborníků, jejíž jediným obsahem jsou nikomu nic neříkající shluky stejných smajlíků, nebo příspěvky okřikující kohokoli, kdo zde vyjádří svůj názor.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Pokud se člověk nedokáže bavit odborně a na úrovni a kecá do toho, o čem nemá ani páru, pak je na pováženou, zda má jeho účast na fóru smysl.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Myslím, že toto fórum je o brněnské městské hromadné dopravě, a nemělo by to tu dospět k fóru
Citace:
"chvalozpěvy na dpbm aneb kritiku nepřijímáme"

na toto téma si může zařídit fórum DPmB (nebo jeho příznivci).
Hlasoval bych spíš pro odstřižení těch, co by takový trend zde chtěli zavádět


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Citace:
Znovu opakuju doprava je služba a měla by se přiszpůsobit potřebám, nebo nesouhlasíte?, co takhle zrušit všechny autobusy, to by se ušetřilo peněz, lidi by se němeli jak dostat do školy a do práce, ale hlavně že by se ušetřilo


Když o tom nic nevíš, nekecej do toho. Uživatele odstřihnout, téma do archivu.


Offline
15
14 pro 2009 23:12
PvvS píše:
Par metru .. Ale pokud to trebas na 99 udela na pauzach za celou noc jeden vuz , tak jde uz o dost velky castky, kor za celej rok...

Znovu opakuju doprava je služba a měla by se přiszpůsobit potřebám, nebo nesouhlasíte?, co takhle zrušit všechny autobusy, to by se ušetřilo peněz, lidi by se němeli jak dostat do školy a do práce, ale hlavně že by se ušetřilo

Mauricio píše:
xdouba00 by měl být asi, Karle, odstřižen, co je to proboha za člověka? Když mám názor, tak se s ním dokážu snad bavit a nebudu ho ještě ke všemu pořád dokola měnit... Nemluvě o tom, že pomalu ani neví, co chce. A tahle diskuze by se taky mohla přesunout do archivu.

A jakej by potom tohle forum mělo smysl, to by potom nebylo forum, kdyby tu vladla takovahle cenzura, mohlo by se to jmenovat třeba "chvalozpěvy na dpbm aneb kritiku nepřijímáme"... kdybych tu nemoh vyjádřit svůj názor... jestli narážíš na to, že jsem omylem odeslal jeden příspěvek 3x, za to se omlouvám, ale tohle forum má pár nedostatků, např. nevim možnost smazání toho příspěvku..
PS: tohle vlákno se přímo jmenuje "Kolejní 53", takže je asi jasný, že se tu bude dokola mluvit o tomhle problému :lol:


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
:applause:

taky mě to napadlo... pořád dokola.Dyť kolik lidí bydlí v okrajových částech Brna mnohem dál a nereptají...

pryč už s tím.

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
xdouba00 by měl být asi, Karle, odstřižen, co je to proboha za člověka? Když mám názor, tak se s ním dokážu snad bavit a nebudu ho ještě ke všemu pořád dokola měnit... Nemluvě o tom, že pomalu ani neví, co chce. A tahle diskuze by se taky mohla přesunout do archivu.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 356 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 dub 2024 16:16
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]