Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 14 z 15    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
pepola píše:
Nejabsurdnější argument zde zazněl ten, že tam musí jezdit autobus, protože je tam tma! sarcastic

Takhle to zní blbě, ale faktem je, že to je nevyhovující komunikace. Což už je problém městské části, či čeho.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Tak to by meli pozadat o dotaci na zachrannou stanici svetlusek.


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Nejabsurdnější argument zde zazněl ten, že tam musí jezdit autobus, protože je tam tma! sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
I mezi studenty se najdou takoví, co mají nějaké pohybové omezení, i naprosto střízliví. Může to být zlomená hnáta, ale i něco trvalého.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Mogul píše:
Studenti jsou pohybově omezení pouze když se ožerou booze pripitek :pivo:


To jistě :mrgreen:, ovšem tuhle sortu jsem nemyslel.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Studenti jsou pohybově omezení pouze když se ožerou booze pripitek :pivo:


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Kari píše:
Nejenom studenti jsou líní, ale i hodně brňáků (ani nevíte, jak jsem rád, že jsem se zas z toho Brna odstěhoval). Kolik jich jezdí jen jednu zastávku kvůli tomu, že jsou lemry a nejsou schopni ujít 300m? Kdybych byl jako oni, tak bych musel brečet, že to mám 10minut chůze na vlak. Proto nechápu ten velký humbuk kvůli zrušení tý zastávky. Bičem je hnát ten kousek na tu šalinu, ať mají alespoň nějakou fizičku...


Vykládej to mamině s kočárkem a děckem v ruce, vykládej to důchodcům a vykládej to i ostatním, kteří mají jisté omezení pohyblivosti. Např.
S takovýmhle přístupem zrušme celou mhd, on je pohyb vůbec zdravý, tak proč po městě nechodit pěšky.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Nejenom studenti jsou líní, ale i hodně brňáků (ani nevíte, jak jsem rád, že jsem se zas z toho Brna odstěhoval). Kolik jich jezdí jen jednu zastávku kvůli tomu, že jsou lemry a nejsou schopni ujít 300m? Kdybych byl jako oni, tak bych musel brečet, že to mám 10minut chůze na vlak. Proto nechápu ten velký humbuk kvůli zrušení tý zastávky. Bičem je hnát ten kousek na tu šalinu, ať mají alespoň nějakou fizičku...


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
b1 píše:
Kdybych ji tam mel celej zivot...

Jenze oni ji tam opravdu meli jenom par let,

Vím o tom, proto sem zvolil tyhle slova. :)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Honny píše:
A kdybys tam tu zastávku pár let měl, nechal bys ji jít jen tak, beze slov? :mrgreen:
Kdybych ji tam mel celej zivot...

Jenze oni ji tam opravdu meli jenom par let, ve srovnani s mnoha ostatnimi ctvrtemi. Akorat nikdo tam celej zivot stejne nebydli, jenom par let - a to vetsinou jen par dni v tydnu.

Nevim teda, kdy byla zavedena linka 53, ale napriklad jeste pred 8 lety tam studentum taky nic v noci a o vikendu nejezdilo, a jak pise Datel, nikomu to nevadilo (Jizdni rad pro ilustraci: download/file.php?id=4955&mode=view)


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Ad studenti: Asi jak kdo. Jedna věc je ta, že nemají zastávku přímo u baráku, druhá věc je, že se od nádraží dostanou bez přestupu až na koleje.
Ad staré nádraží: Odsun linek MHD na Úzkou byl veřejnosti prezentován tak, že autobusy do centra nepatří, protože jsou neekologické. Když se tam potom nastěhovalo SA, tak bylo jasné, že pravý důvod je asi někde jinde....


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Já teda nevím, ale pokud si někdo zvykne na nějakou službu, tak ji považuje za standard a její zrušení těžko nese. Vzpomínám si, když kdysi dávno přesunuli konečnou linky 40 a ještě dalších několika linek na dnešní Úzkou ze starého autobusového nádraží (dnes stanoviště busů SA), tak to lidi tehdá nemohli zkousnou, padaly taky nejrůznější stížnosti. A dneska si už málokdo vzpomene.
Proto chápu protest současných studentů, kterým se zhorší kvalita poskytované služby. Za pět let, kdy přijdou úplně nový studenti, kteří budou brát jako standard pěší přesun na tramvaj (Technologický park) a málokdo z nich bude vůbec tušit, že dřív jezdil autobus až ke kolejím.


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
A kdybys tam tu zastávku pár let měl, nechal bys ji jít jen tak, beze slov? :mrgreen:

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Přesně tak - studenti jsou nějaká honora, nebo proč tady pořád brečíte? Já to mám na trolejbus podobně daleko a na tramvaj ještě dál. Že bych napsal na DP, aby mě udělali zastávku přímo před barákem?


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Aby se náhodou studenti nepo....i. Podnikatelku mají před barákem, Chemickou, Elektro a Strojárnu do 15 minut pomalé chůze. Stavaři to mají oněch zmiňovaných 300 metrů na šalinu. Trocha pohybu ještě nikoho nezabila.... A než zase budou někde vypiskovat a domáhat se zachování autobusu, tak ať se laskavě podívají na linkové vedení a docházkové vzdálenosti v ostatních částech Brna.
Pokud se někomu z nich nelíbí, v jakém stavu je chodník nebo že je tam v noci tma, tak ať se obrátí na vedení VUT nebo na městskou část. Jistě jim rádi vyhoví.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Ives píše:
no na Facebooku už mají přes 1330 příznivců.. :) Myslím, že DPMB bude asi v poslední době řešit dost stížností..

Kvůli a-53 jsem jim nepsal, ale jiné návrhy jsem jim rád zaslal...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
David Jaša píše:
53 není jen pro VUT. Ve firmách v TP pracují taky tisíce lidí, co se tam nějak musí dostat. ;-)


Však my se nebavíme o TP, ale o Kolejní, a tam kromě studentů opravdu nikdo není. Navíc TP má dopravní obslužnost bezproblémovou i bez a-53.


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
no na Facebooku už mají přes 1330 příznivců.. :) Myslím, že DPMB bude asi v poslední době řešit dost stížností..


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
P. Haluza píše:
Nehledě na to, že ta a-53 je silně účelová linka, která by -- nebýt toho VUT -- v podstatě být ani nemusela. Jinými slovy, když si VUT zaplatí, DPmB mu tam rád zase začne jezdit. :mrgreen:

53 není jen pro VUT. Ve firmách v TP pracují taky tisíce lidí, co se tam nějak musí dostat. ;-)


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Nehledě na to, že ta a-53 je silně účelová linka, která by -- nebýt toho VUT -- v podstatě být ani nemusela. Jinými slovy, když si VUT zaplatí, DPmB mu tam rád zase začne jezdit. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
niximor píše:
Bohuzel vyjadreni nazoru uplne na nic, protoze jak tu nekdo spravne poznamenal, studenti, kteri nemaji trvaly pobyt v Brne, jsou vedeni naprosto ukradeni. Navic jsou to jen studenti, kteri sice tvori tak 90% cestujicich MHD, ale plati "jen" slevnene jizdne, takze se proste muzou ignorovat. Vsak oni si radi dojdou, ale duchodcum ke kauflandu jezdit budeme.

Jen ať chodí studenti do školy pěšky. Většina z nich je pěkně líná a pěkně tlusťučká, navíc třeba z Červinkovy na FSI a FEKT je to časově kratší než si vést ##MLUVÍM SPROSTĚ## v namačkané 53. Vlastní zkušenost. A těch 300 až 800 m od zastávek k Palečáku taky nikeho nezabije. Taky nikeho nezajímá, že z paneláku na zastávku idu skoro půl kiláku a nikdo mně nezavede před vchod linku 53.

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
David Jaša píše:
Zrovna v Komárově je snad největší průser bariérovitost Hněvkovského, ne?


V jakém smyslu? Mezi koncem Lužné a smyčkou tramvají je podchod, ten celou cestu (vzhledem k tomu jak je dlouhá sama o sobě) časově prodlužuje jenom velmi minimálně. A jinam tam prostě nemá cenu chodit (což je možná právě důsledkem bariérovosti Hněvkovského, Černovické a obou železničních tratí, ale už je to tak).

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Zrovna v Komárově je snad největší průser bariérovitost Hněvkovského, ne?


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
To se na VUTu nedá spíš skrze nějakou studentskou cosi vydupat, aby se to nějak zpatchovalo do civilizované podoby?

Na Komárově má muni skoro tisíc kolejních míst, a co se týče chození na nějakou dopravu, asi by tam za chození mezi TP a Kolejní měnil každej, takže katastrofa zdá se mi býti nepřítomnou.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Ten průchod skrz FP je otevřenej 24/7? Jestli ne, tak tam je furt bahenně-křovinatá nebo nechutně schodová vložka.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 356 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:54
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]