Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
A co takhle firma, co má sekretářky, co jezdí na různé úřady do centra vyřizovat služební záležitosti? Tam se přenosná vyplatí. Jeden den jede Anička, druhý den Mařenka, třetí den nikdo a čtvrtý den přímo šéf a v pátek zase nikdo, protože ouředník už má víkend... A se služebním autem do centra jaksi nee a nutit zaměstnance, aby na služební jízdy používali soukromé jízdenky nejde a ne každý ji má. Navíc do účetnictví dáš jednu celoroční jízdenku a hotovo.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
88
26 dub 2011 09:13
No ale takřka všechno (až na palivo) člověk platí, i když auto jen stojí. A to má většina lidí, i když třeba do práce jezdí MHD....


Offline
Uživatelský avatar

29
06 zář 2015 17:07
Nevím no, celoroční přenosná stojí 6 táců? No dobře, pro někoho je to měsíční plat.

Ale spočítejte si nákup a provoz osobáku:
Pořizovačka a zaručené opravy po nákupu, POV RUČ, palivo, servis, gumy léto-zima, semtam nějaká škoda, parkovné.
Tak mi někdo ukažte, jak se ročně na těch 6 dostanete :-)


Ives píše:
no plné využití mají právě v Brně, kdy na ně můžeš jet v porovnání s ostatními normálními lístky s pořádnou slevou, ale když si je dostal, pak jo. Jen sem si říkal, že by šotouš jezdil za 22kč lístky dobrovolně.. e_smile


:pivo:


Offline
Uživatelský avatar

1437
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
no plné využití mají právě v Brně, kdy na ně můžeš jet v porovnání s ostatními normálními lístky s pořádnou slevou, ale když si je dostal, pak jo. Jen sem si říkal, že by šotouš jezdil za 22kč lístky dobrovolně.. e_smile


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Protože univerzálky mají plné využití na IDS a pak taky proto, protože mi ty za 22 Kč někdo dal k svátku či k čemu.


Offline
Uživatelský avatar

1437
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
a k čemu ti sou, když na univerzálku po Brně jezdíš za 17,50/45 min.?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Univerzálky jsou super. Mám v peněžence zásobu pěti univerzálek na IDS a dvaceti (no, teď už tak patnácti) jízdenek za 22 na cesty MHD z Hlavního nádraží/Autobusového nádraží na Raisovu a zpět, případně do nějaké hospody :mrgreen: A o šalinkartě zatím ani nepřemýšlím (už nepřemýšlím), nevyplatí se mi, na těch pár cest do měsíce.


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Pár lidí sem naučil na univerzálky a, byť to není nijak extra sleva, jsou spokojení.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Hele, už tak jsme v přepočtu na minuty dražší, než Praha...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Však jednorázové jízdenky by měly být ještě dražší. Turista si to jednou za uherskej rok může dovolit. Tomu to není potřeba dotovat.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
MartinV píše:
p. Polešovský: [-X ...za prvé přemýšlejte, kde sedíte vy u psaní vašich příspěvků, za druhé si u auta spočítejte nejen cenu benzínu, ale i ostatní poplatky, které za auto platíte a nakonec zatřetí (i když nevím kde bydlíte) existuje i šalinkarta (když jezdíte denně, dostáváte se na cenu 8,- za 1 jízdu...a teď přemýšlejte, co je výhodnější!!!)

Já bych toto téma ukončil a přesunul do archlívu nebo bitového nebe (rozuměj nerecyklovatený koš).
Ten člověk to zcela evidentně nepochopil a nepochopí. Takový ten normální vy*írač a prudič.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6915
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
p. Polešovský: [-X ...za prvé přemýšlejte, kde sedíte vy u psaní vašich příspěvků, za druhé si u auta spočítejte nejen cenu benzínu, ale i ostatní poplatky, které za auto platíte a nakonec zatřetí (i když nevím kde bydlíte) existuje i šalinkarta (když jezdíte denně, dostáváte se na cenu 8,- za 1 jízdu...a teď přemýšlejte, co je výhodnější!!!)


Offline
Uživatelský avatar

9269
10 čer 2004 11:19
Jen at se zdrazuje a kupuji se novy ram a trol...Aspon v nich pak bude dost mista pro platici :)) . A zbytek se zdrave projde na vzduchu a udela neco pro svou kondici.


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Pán to nepochopil.....

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.

Plně s Vámi souhlasím ,ti chudáci za volantem za to nemůžou. To bude opravdu problém mezi židlí a klávesnicí na DP.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Polečovský píše:
Tak jsem se dnes poprvé podíval na stránky DP.
Chtěl jsem vidět cenu celodenní jízdenky. No hrůza!!!
Ty prachy autem neprojedu! Proto se nedivím, že jsou v Brně zácpy aut.

Už aby ta krize došla do další fáze (postihne služby) a dopravní podnik bude škrtat ve výdajích. To už pak nebudou kupovat předražené trolejbusy a hlavně tramvaje. Tramvaje, které nejsou dokonce na naše koleje - příliš jsou prý těžké a ničí a ničí kolejovou dráhu. sarcastic

Děkujeme za názor.
Příště prosím napsat na papír, vylepit na záchod a jíst projímavá jídla. A ne to cpát sem...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Tak jsem se dnes poprvé podíval na stránky DP.
Chtěl jsem vidět cenu celodenní jízdenky. No hrůza!!!
Ty prachy autem neprojedu! Proto se nedivím, že jsou v Brně zácpy aut.

Už aby ta krize došla do další fáze (postihne služby) a dopravní podnik bude škrtat ve výdajích. To už pak nebudou kupovat předražené trolejbusy a hlavně tramvaje. Tramvaje, které nejsou dokonce na naše koleje - příliš jsou prý těžké a ničí a ničí kolejovou dráhu. sarcastic


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 18 kvě 2024 04:59
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]