Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Myslim, ze vim o koho jde. Je arogantni a namyslenej i na kolegy ridice. Mel sem s nim uz 2x konflikt, ze mi neco nejde v autobuse a at to okamzite napravim...
Proste reditel zemekoule.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Naposledy oživil Anonymous v 14 pro 2012 12:26


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Bývalo to tak, že za tvrďáka měli revizoři větší odměnu, ale nyní je již jedno, jestli platí na místě nebo do 5 dnů 700 nebo později 1000, mají pořád stejně. Tedy aspoň podle mých informací, které jsem dostal tak před rokem od revizora.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Přesto byl nepříjemný, takový arogantní mladý hoch, který si o sobě myslel, že je největší šéf a my mu budeme klečet u nohou.

To by bylo vhodné, když jedete na černo.

Jinak by mě to taky zajímalo, jak to je.


Offline
1
18 úno 2010 23:38
Zdravím,
mě by zajímalo, jestli je revizor povinen sdělit mi všechny možnosti úhrady. Když jsem poprvé v Brně jel MHD a kupoval si lístek u řidiče, tak jsem si ho zapomněl cvaknout (starej zvyk z maloměsta). Když přišel revizor, tak jsem věděl, že nemá cenu mu cokoliv vysvětlovat, tak jsem přistoupil na pokutu. Přesto byl nepříjemný, takový arogantní mladý hoch, který si o sobě myslel, že je největší šéf a my mu budeme klečet u nohou. Když došlo na placení, tak mi řekl, že buď zaplatím na místě 700,- anebo 1000,- s přirážkou. O možnosti zaplacení do 5ti pracovních dnů bez přirážky nepadlo ani slovo. Je chybou revizora, že mi zatajil poslední způsob uhrazení pokuty? Jak mají vypláceny revizoři provize? Mohlo jít o to, že pokud donese po směně peníze cash, tak již ten den si může část z nich vzít jako zálohu? Pokud tomu tak je a úmyslné (i neúmyslné) zatajení posledního způsobu úhrady mi přijde krajně neetické. A navíc nesmí být jednáno s "černým pasažérem" jako s někým nežádoucím. Do takové situace se může dostat kdokoliv, zapomínat je lidské.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Mauricio píše:
Nebo, méně pravděpodobná varianta, natisknout si tam datum a čas dle sebe.

V tom je nejaky problem ? :-"


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nebo, méně pravděpodobná varianta, natisknout si tam datum a čas dle sebe.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7585
17 pro 2006 22:32
Brno
ono by totiž stačilo někoho z šaliny poprosit o ten jeho :-)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Ani omylem, to plati pouze na salinkarty .


Dobry den, dnes ma zastavil revizor, aby som mu ukazal listok. Mal som ho kupeny lenze v tom zhone som ho nemohol najst a tak mi dal pokutu. Po prichode domov som ho vsak nasiel a preto by som sa chcel spytat, ci je nejaka moznost aby mi tato pokuta bola odpustena, ked pridem na doplatkovu pokladnu a ukazem im tento riadne orazeny listok.


No fajn,tak díky za infa .. už se v tom nebudu více rejpat.


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Vice viz http://www.idsjmk.cz/cenik/Spp.pdf

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Cituji Smluvni prepravni podminky IDS JMK:
"Výše přirážky k jízdnému za jízdu bez platného jízdního dokladu a za porušení Smluvních přepravních podmínek se stanovuje na 1000Kč."
"V případě, že cestující uhradí přirážku k jízdnému na místě v hotovosti nebo do 5 následujících pracovních dnů po zjištění ji uhradí způsobem určeným subjektem, který provedl přepravní kontrolu, snižuje se přirážka k jízdnému na 700Kč."

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Nejaktuálnější info sem zatím našel tady http://www.mojepoplatky.cz/pokuta-v-mhd ... -1193.html


Aha..díky za odpověď. A ještě bych měl jeden dotaz: je ta pokuta 500 nebo 720?
Nějak nemůžu vygooglovat přesnou informaci.


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Neni duvod, vzhledem k tomu, ze salinkartu na nasledujici obdobi si muze koupit uz s mesicnim predstihem... Proste na tohle mela myslet jeste pred terminem.

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Dobrý den,dnes chytili kamarádku revizoři s prošlou šalinkartou dva dny.
Má zaplatit pokutu 720. Neexistuje nějaká lhůtá na slevu z pokuty při učitým termínu prošlosti?
Děkuji za odpověď.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 dub 2024 07:21
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]