Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Offline
86
17 zář 2011 08:58
Btw. tvoje přirovnání se sámoškou je mimo mísu, protože tam nezaplatíš pokutu když zapomeneš peněženku, maximálně naštveš pár lidí za tebou, že je zdržíš se storno nákupem.

Mám jiné přirovnání. Nemít pravdu může znamenat mýlit se, ale někdo tě přímo onálepkuje za lháře, že DPMB?

_________________________________
Občas je na co se dívat


Offline
86
17 zář 2011 08:58
1) Zapomenout neznamená nepoctivý. Za blbost se sice platí, ale to neznamená že ten člověk je nepoctivý. Něco jiného je vyčůránek, který čeká s neoznačeným listkem u strojku, jestli se náhodou objeví revizor...
Mimochodem podle čeho dělají statistiku těch "poctivých"? To revizor počítá, kolik lidí zkontroluje? :D
2) Návaznost jízdních řádů - kdy o minutu před příjezdem jednoho spoje ujede jiný spoj podle jízdního řádu. Je jich bohužel až moc, a od konce ledna zase osekali jízdní řády :-( A o víkendech je to katastrofa.

_________________________________
Občas je na co se dívat


Offline
Uživatelský avatar

2770
07 kvě 2008 20:25
Čebín
czechtraveller píše:
Toto je jedna z nejtrapnějších kampaní, raději by ty peníze mohli BMHD vynaložit na zlepšení návaznosti spojů. Nedávná hláška jednoho cestujícího "to oni to maj tak schválně aby to lidi nestihli" to vystihla :-( , ale místo toho budou nálepkovat poctivý nepoctivý.


Jak nálepkovat poctivé cestuící?

Nemáš jízdní doklad = jsi neplatič.
Máš jízdní doklad = si platící cestuící a může ti to bejt fuk
Zapomněl si jízdní doklad = jsi blb a za blbost se platí.

Když půjdeš do samky tak si bez peněz (karty) taky nic nekoupíš a to že máš peněženku doma tam nikoho zajímat nebude ....

A návaznosti do toho netahejte. Všichni co to řídí ví že stačí dva smafory a návaznost prostě neni ... A pokud to někdo nechápe může chodit pěcha. Myslím, že 99% řidičů schválně neujíždí...


Offline
86
17 zář 2011 08:58
Toto je jedna z nejtrapnějších kampaní, raději by ty peníze mohli BMHD vynaložit na zlepšení návaznosti spojů. Nedávná hláška jednoho cestujícího "to oni to maj tak schválně aby to lidi nestihli" to vystihla :-( , ale místo toho budou nálepkovat poctivý nepoctivý.

_________________________________
Občas je na co se dívat


Offline
Uživatelský avatar

3341
13 lis 2004 11:58
czechtraveller píše:
Ale podle této kampaně jsem nepoctivý (stejně jako zloději)


Nebo taky zbytečně vztahovačný.. nicméně faktem je, že neplatiči si z nějakých letáčků rozhodně hlavu dělat nebudou..


Offline
86
17 zář 2011 08:58
Vidím, že označení "nepoctivých" tiše zmizelo anebo to jen nemohu najít, ale viděl jsem to před časem na letáčcích v šalině a označit člověka za nepoctivého, jenom proto že jede bez platného jízdního dokladu je ubohý. Jsou lidi, kteří mohou fakt zapomenout si označit lístek a hodit je do jednoho pytle s nepoctivýma je sprostý. Stalo se to kolegyni, hodně let jezdila na šalinkartu, pak jeden den jela na lístek, samozřejmě zapoměla cvaknout a hned revizor. Kdyř šla druhý den zaplatit pokutu, jednali s ní jak s největší špínou na botě, tak už jezdí autem.
Mě propadla průkazka, ale ne ten kupon - který je pro mě beze slevy. Měl jsem poctivě zaplaceno, naštěstí paní u přepážky si toho všimla a vydala mi novou průkazku. Ale podle této kampaně jsem nepoctivý (stejně jako zloději)

_________________________________
Občas je na co se dívat


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 03 kvě 2024 19:13
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]