Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Offline
7155
27 úno 2010 07:40
Mozna by ses mel trosku zklidnit, tve predvadene svetaznalectvi tu asi neirituje jen me.


Offline
Uživatelský avatar

631
15 dub 2013 15:57
Přesně tak. Odpověď rozhodně nebyla myšlena ostře, spíš to "OMG" mělo vyznít ironizujícně. Pokud se nepovedlo nebo to někoho (neplánovaně) urazilo, omlouvám se. Jízdenka prostě jde koupit z každého mobilu.

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

3087
29 srp 2009 19:30
Karosa B732: Troufám si tvrdit, že takto ostrá odpověď je značně přehnaná. Zcela určitě postrádá smysl použití zkratky OMG...?
Dotaz:
Nevím, jak fungují aplikace, ale zakoupit SMS jízdenku si může každý, nezáleží na chytrosti telefonu. Jedinou podmínkou je aktivovaná služba sms-platby/premiumSMS či co. Stačí prostě poslat SMS, případně využít nějaké té aplikace v chytrém telefonu.
Tarif detailně neznám, ale zakoupit více souběžných SMS jízdenek by mělo být možné (z mého pohledu). Jedinou podmínkou je následná "spolujízda" s majitelem telefonu.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

631
15 dub 2013 15:57
Řekl bych, že trochu kombinuješ pátý přes devátý. SMS jízdenku BRNO20 (tel 90206) koupíš přes každej mobil, vždyť je to jenom obyčejná esemeska, ne žádná aplikace. OMG.

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
3
05 kvě 2012 15:06
Zdravím a zkusím využít tohoto vlákna SMS jízdenek: je možné přes mobilní aplikaci pro nákup jízdenky BRNO20 (tel 90206) zakoupit tři jízdenky naráz pro tři cestující na jeden telefon? Jedeme zítra s dvěma kolegy do Brna a pouze já mám "chytrý" telefon. Nebo je možné na danou aplikaci zakoupit pouze jednu jízdenku na jeden telefon? Nemáte někdo zkušenost?


Offline
7155
27 úno 2010 07:40
V pripade rozumne oduvodneneho zpozdeni by problem byt nemel. Netyka se to navic jen SMS jizdenek, stejny problem muze nastat u papirovych. V pripade jizdy bez prestupu neni o cem diskutovat, a myslim, ze i v pripade nekolika prestupu by to nemel byt problem, prokaze-li se, ze nejaky z pouzitych spoju mel zpozdeni, jez zavinilo prekroceni "exspirace" jizdenky.


Offline
Uživatelský avatar

10
27 kvě 2014 09:40
Ahoj všem,mám takový dilema. MHD používám sporadicky a dost pohodlný mě při občasných cestách příjde SMS jízdenka. Jako uvědomělý cestující si jí nechám poslat 2 minuty před oficiálním příjezdem spoje,protože za cca. 2 minuty příjde SMS a já nastupuju do spoje s už platnou SMS jízdenkou tak jak to má být.Ovšem jak je to s dochvilností spojů,hlavně ve špičce všichni víme,prostě stane se ,že čekám i 8 minut než spoj přijede a pak mě jízdenka časově nevýjde.např. na mé zastávce má být šalina 15:40,jízdenak mě platí do 15:45 ale díky zpoždění přijedu 15:53.Co se stane,vychmátne-li mě revizor.Je argumet,že mám jízdenku zakoupenou na čas,kdy tam šalina měla být ? Díky

_________________________________
Nejkrásnější léta dětství a mládí v ŠM 11,B731,9Tr,14Tr,K2,T2,T3.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 18 kvě 2024 02:43
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]