Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 20 z 37    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 37  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Njn, sešrotují se 700 a IvanM začne v tu ránu nadávat na 900, že mají jít do remetu a že jsou to zastaralý plečky...


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Mne by potěšilo, nečíst tu furt dokola kecy o tom jak 700 maj jít do remetu a podobně, když se v nich cestuje nejlíp. A pokud tu tyhle kecy čte nějaký vozmitr just bych je nasazoval a nejlíp na linky kterýma jezdí IvanM aby si jich chlapec užil.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
IvanM píše:
A jak sem dnes někdo psal o tom, že v Kohoutovicích je něco, co lidi vytáčí, tak o co se jedná? O průběh rekonstrukce smyčky či něco jiného?


Tuším, že Yakuzza měl na mysli to hrozné přervaní vozů v trhačkách...


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
T3 1586: Jediná ideální linka pro sedmistovky je ta, která nemá číslo. Ale má zastávky: 1) Remet, vrátnice 2) Remet, přípravné odkladiště 3) Remet, kovošrot - konečná zastávka...
Asi podobně jako vy tady uvažují i někteří vozmistři. Co třeba se na tyhle blbosti vykašlat a místo toho zvednout počty garantovaných nízkopodlažních spojů na všech linkách, a tím plně využít ty nové autobusy, kterých je nyní plná garáž, hm? Nemyslíte, že tohle by byl krok, který by lidi potěšil? Cestujícím je upřímně jedno, kdy čemu končí technická. Naopak oni se pozastavují nad tím, že jim v některých vozech DPMB plyne pachuť 80. let 20. století. :)

A jak sem dnes někdo psal o tom, že v Kohoutovicích je něco, co lidi vytáčí, tak o co se jedná? O průběh rekonstrukce smyčky či něco jiného?

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
T3 1586: Na Káčku se včera objevilo toto info:
7390 - STK do května
7381 - nyní
7373 - do dubna
2315 - měla by vydržet do začátku práznin, pokud se něco pokazí


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
T3 1586: A ti duchodci na a-64 teda oceni ty sedmikila nebo ne? Nejak se v tve logice ztracim.


Offline
Uživatelský avatar

243
02 zář 2014 12:02
Brno
mceza (a ostatní): doporučuji se svést sedmistovkou na a-78. Úsek Líšen-Jírova až Modřice, olympia je k tomu ideální, a hlavně je to jedna z mála linek, kam jezdí B732. :dancing:
likin: Kdy končí přesně STK vozům 7373 7381 7390 a 2315 :?:
Martin V.: Na a-64 jezdí často důchodci (úsek Životského-Stará osada) a těm to jedno není. ](*,) hlavoudozdi


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
IvanM si zase zatrolil a bylo mu to sežráno i s navijákem... #-o

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

98
10 zář 2012 17:19
ráj Crossů
Na 39 si jich uzijes dost :-) na 52/39 je sedmicka temer vzdy.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
mceza: Na to nepotrebujes hledat sedmikila, staci zajet se v ranni nebo odpoledne spicce mrknout do Kohoutovic.


Offline
Uživatelský avatar

3716
08 čer 2005 23:12
IvanM píše:
Jako každý den, hlavní cíl vozmistrů - vytáčet cestující do červena, je dnes splněn. 7273 05805, 7373 06411....
Pokud někdo nemá rozum, už by se do toho měl vložit nejvyšší a ve vlastním zájmu toto definitivně zakázat. Stejně tak jako tenkrát údajně zatrhnul dekádně nasazovat Solarisy na noc...
a taky zakázat prvoz favoritům a feliciím...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Musím se nějakým tím sedmikilem svézt. Chci konečně vidět ty do červena vytocene cestující...


Offline
410
29 lis 2014 18:06
IvanM: přestaň už z toho dělat senzaci. Ty vozy mají platnou technickou, jsou způsobilé provozu a v poměru 220 autobusů ve špičce v ulicích je nějakých 3-5 vypravených 700 (víc už jich ani provozních není) jak plivnutí do vody. 7381 končí TK. 7373 bude brzy následovat. Zůstane asi chvíli ještě 7390 a 2315. Co se těchto autobusů týče, tak jsou v mnohem lepším stavu než ty, které tu do nedávna jezdily (negenerálkované 941) a jezdí (rozlámané Ciťáky jak 2002 tak 2005). Jinak 7410 dojezdila ;).


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Z 200 vypravených vozů vyjedou 2 sedmistovky. Uznávám, že v celosvětovém měřítku je to úplná katastrofa.


Offline
Uživatelský avatar

6932
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
IvanM: řekl bych, že některým cestujícím, a zvlášť na a-64, je to upřímně jedno, čím jedou. Hlavně, že je to přepraví z A do B.


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Já myslím, že především to, že už více jak 2 měsíce je tisk plný článků o tom, jak do DPMB bylo dodáno obrovské množství moderních vozů na CNG a přitom... víš co myslím, nebudu se opakovat... Není podle mě moc taktické prostřednictvím tisku lidi provokovat, ale v praxi jim pak dávat najevo přesný opak...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

765
21 lis 2010 09:08
IvanM: A co tam ty cestující tak rozohnilo?

_________________________________
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Jako každý den, hlavní cíl vozmistrů - vytáčet cestující do červena, je dnes splněn. 7273 05805, 7373 06411....
Pokud někdo nemá rozum, už by se do toho měl vložit nejvyšší a ve vlastním zájmu toto definitivně zakázat. Stejně tak jako tenkrát údajně zatrhnul dekádně nasazovat Solarisy na noc...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
ReZ píše:
Dokážeš si představit nejednotný styl firemní komunikace, třeba ve vztahu k potenciálnímu zákazníkovi? To tak naokraj.

Komunikace se zákazníkem v mnohých firmách selhává. Nemají jasně dané postupy, co mají odpovědět a pak si vás přehazujou jak horkou bramboru tam a zase zpátky. Zažil jsem to nejednou. Opravdu to těm firmám nedělá dobrý obrázek, ale škoda mluvit. Občas zafunguje napsat výhružně-stížnostní dopis.

Cituju z jednoho takového, který jsem letos zasílal na Vodafone:

Citace:
Naivně jsem si myslel, že pokud přijdu do prodejny a předložím platný občanský průkaz, bude stačit podepsat smlouvu o zrušení a bude vše vyřízeno. Ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě?
...
Neinformovanost Vašich operátorů, kdy musím vysvětlovat stále znova svůj požadavek v kombinaci s poskytováním nepravdivých a závadějících informací (zavolají vám do 4 dnů, ale spíše dříve) svědčí o naprosté neprofesionalitě a diletantismu.
...
Vrcholem všeho pak je, když mi Váš automatický systém zavolá s dotazem, jak jsem byl spojen s hovorem s Vaším operátorem. Odpověď na tuto otázku jsem vám právě rozepsal.

Doufám, že se nad tímto podnětem někdo alespoň zamyslí. Určitě je hodně co zlepšovat.


Šli do sebe a najednou se ledy hnuly a už to šlo.


Offline
Uživatelský avatar

3090
29 srp 2009 19:30
Člověk se nestačí divit... Všechny piktogramy (ať už kočárek, pes či ponorka) nejsou malované, ale je to kus Altra jiné barvy v "šedi" okolo. Je tedy na první pohled jasné, že nejde o vandalismus, ale výsledek práce dílen. Tmel/lepidlo se používá totožné jako pro lepení jakéhokoli jiného sváru Altra v podlaze či bočnicích.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Já bych proti těm obrázkům nebyl. Ale je prostě třeba to mít posvěcené zhora. Například ať zajde za tiskovou mluvčí a řekne jí, co to podle něj DPMB přinese (šťastnější zákazníky) a prostě nějak to obhájí. Věřím, že takováto věc by se dala opravdu pěkně aplikovat jako pozitivní PR DPMB. Vlastně je to něco podobného jako pojmenovávání tramvají.

Ale prostě nelze si to takhle svévolně dělat. Je třeba to mít posvěceno shora.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
smajlík není zpestření, ale vandalismus. Nebo si myslíte, že normální cestující pozná, kdo to maloval?
A u dalších malůvek je to dost podobné, pokud to není oficiálně se tvářící piktogram na očekávatelném místě (kočárek u prostoru pro kočárky je ok, kočárek na střeše by byl faux pas).

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
ReZ: Ani tu jednotnost tam nelze stoprocentně aplikovat, zejména tím směrem ven. Nezapomeň na heslo "náš zákazník, náš pán", a každý zákazník si žádá něco trošku jiného. Jasně, je fajn mít aspoň nějaký rámec, ale taky to chce, aby si každý přišel na své, a taky vědět, kdy si ho můžu dovolit porušit :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
439
16 led 2015 11:18
ReZ píše:

Když se vrátím k těm smajlikům, tak je to sice hezké zpestření, ale v rámci jednotnosti se prostě nemůže tolerovat. A věcí vedoucích pracovníků je to těm mechošům rozumně vysvětlit a ne jen suše zakázat. Psychologie.


Jednotnost jo, ale ne takhle do extrému. Kde je jednotnost, když třeba jeden vůz má Buse, druhej Bustec, jeden má vevnitř jiný reklamy než druhej atd.? :sick:


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Richie v tématu Trolejbusy 21Tr a 22Tr píše:
Fabrice ne, v kanclu jo. Nejspíš řekneš, že se to nedá srovnávat, ale znám navíc jeden nejmenovanej sklad elektra, kde to převzali dva neschopní manažeři c téhle oblasti vůbec nerozumí a zčalia "zeefektňovat a zrychlovat procesy" (překlad - vyhodili nebo degradovali schopný lidi a místo nich dali neschopný aby v tom byl bordel, ale oni měnli hezký čísla.) To, že to odserou zaměstanci hroznýma pracovníma podmínkama (udělat za co nejmenší čas co nejvíc věcí) je nijak nebere. Lidi pro ně jsou jenom pracovní síly. Takže měl jsem na mysli takovéhle "lidi".

I v kanclu by se měl uplatňovat jednotný styl. Dokážeš si představit nejednotný styl firemní komunikace, třeba ve vztahu k potenciálnímu zákazníkovi? To tak naokraj.
Příklad, co vzpomínáš, je typický příklad, jak se to dělat nemá. A že na to ten nejmenovaný sklad dřív nebo později dojede.
Vím o čem mluvím. Jako procesák ve jedné nejmenované strojírenské firmě na Černovické terase něco málo o firemní kultuře a procesech vím a taky vím, jak se to má ku prospěchu obyčejných zaměstnanců dělat a jak to, naopak, být nemá a že to nakonec fabriku může položit. A lidi jsou, to mi věř, ti nejdůležitější. Manažerismus musíš umět, je to z velké části psychologie.
Když se vrátím k těm smajlikům, tak je to sice hezké zpestření, ale v rámci jednotnosti se prostě nemůže tolerovat. A věcí vedoucích pracovníků je to těm mechošům rozumně vysvětlit a ne jen suše zakázat. Psychologie.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 914 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 37  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 01 črc 2024 02:01
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]