Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 74 z 80    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 80  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

30
14 led 2008 10:27
Mám
jzb píše:
rws: Z pohledu cestujícího se není oné paní čemu divit, kor když 84 jezdí jak podle not na buben. Čekat dalších 15 minut na další stejně narvaný bus není žádná extra vyhledávaná zábava. Na zastávce Divišova čtvrť nastupuju hodně často a v některých denních hodinách je to k uzoufání.


z pohledu cestujícího je čemu se divit když přední dveře (u řidiče) sou zavřeny protože jsou na nich natisklý lidi a ostatní jsou otevřeny ale baba furt mlátí do těch předních a až po čase si popostoupí dál...já když vidím že lidi stojí v autobuse na schodech snažím se najít dveře kde je víc prostoru neli klid sou lidi na těch dvěřích namáčknutí. Jinak jsem si spletl linku měla to být 44 :) ale to je fuk je pravda že 44 aji 88 když mají sekeru jezdí narvany lahoda je jet některý rána od semilassa kdy 84ka nejede třeba 30 minut a pak dojedou 2 zasebou a o 3 minuty za nima jede 3. :)

_________________________________
To je doba, to je doba!


Offline
520
03 dub 2006 14:42
Rop: 10 minut podle JŘ, ne ve skutečnosti (každá jede jinak, proto se často stane, že je mezi nimi mezera víc než 10, těch 15 byl příklad, ne pravidlo). A v Divišce jsou především ráno a odpoledne narvané všechny, ať jsou zpožděné nebo ne.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Kazdopadne nejlepší je když revizor hodí před xicht placku a nic neřekne :lol: a pak se diví že netahám lístek :-)

jzb: tak na a-84 se čeká deset ... a moje zkušenost je ta, že když přijede jedna hodně narvaná tak má sekyru ... takže dobíhat autobus, který tam měl být před třemi minutama a pak si ještě stěžovat řidičovi, že na ní skoro nepočkal ... je hovadina ... z pohledu cestujícího :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
520
03 dub 2006 14:42
rws: Z pohledu cestujícího se není oné paní čemu divit, kor když 84 jezdí jak podle not na buben. Čekat dalších 15 minut na další stejně narvaný bus není žádná extra vyhledávaná zábava. Na zastávce Divišova čtvrť nastupuju hodně často a v některých denních hodinách je to k uzoufání.


Offline
Uživatelský avatar

30
14 led 2008 10:27
Mám
mauricio píše:
nejlepší byl student (!!!), který si tuhle chtěl stěžovat na revizora, že si moc dlouho a pozorně prohlížel jeho jízdenku...


to bych řekl že byla spíš provokace...."budu si na tebe stěžovat...." než realnej umysl :D aspon doufám pro dobro toho studenta :lol:

_________________________________
To je doba, to je doba!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
nejlepší byl student (!!!), který si tuhle chtěl stěžovat na revizora, že si moc dlouho a pozorně prohlížel jeho jízdenku...


Offline
Uživatelský avatar

30
14 led 2008 10:27
Mám
Situace z přelomu květen/červen 2007:
Zastávka Divišova čtvrť
Autobus linky 84

Autobus jel narvanej jak to ve špičce bývá navíc nedaleko je škola takže jelo dom plno studentů a dalších lidí.
Já měl tu čest sedět nedaleko řidiče takže celou akci jsem viděl z 1. řady. Autobus byl narvanej jak jsem psal včetně prostoru u řidiče (předních dveří) proto je na zastávce řidič neotevřel. I přes to baba která dobíhala k autobusu začala do těch dvěři bušit at je otevře a pustí ju dovnitř (což nechápu jak by se tam vmáčkla) nakonec nastoupila druhýma dvěřma (asi po půl minutě mlácení) Pak sme jeli... Kr. pole nádraží...Semilasso...Slovanák a tam to začlo! Baba celou dobu jedoucí v autobuse přišla za řidičem začla na nej řvat: Proč jí neotevřel dveře kdyžchtěla nastoupit, že mlátila a on ju schválně ignoroval, že musela utíkat ke vzdálenějším dvěřim a on jí kvůli tomo málem ujel. No pak dál chtěla jeho jméno že si na něj bude stěžovat! Ještě jsem neřekl že to celé se odehrávalo na zastávce Slovanské náměstí a to její řvaní trvalo víc jak 2 minuty takže za tu dobu byli nervozni i cestující které ta baba zdržovala. Jak to dopadlo po těch cca 2 - 3 minutách řvaní na řidiče a zdržování ji pár cestujících poslalo do (_._) a ještě nekam...řekli jí at drží..... Ona sklapla sedla a jelo se dál

_________________________________
To je doba, to je doba!


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
I když to sem nepatří, rád se s vámi podělím o svůj dnešní zážitek: Na Optátově stála a-84, řidič se již chystal odjet, když tu do autobusu vběhla předními dveřmi paní magistra z nedaleké lékárny a se zoufalým výrazem se zeptala napůl cestujících, napůl řidiče: "Kde je ta paní, co teď kupovala Celaskon? On si ho zapomněla! " Cestující nechápavě zírali, řidičovi cukaly koutky, jakože nemá tušení tak lékárnice prošla celý kloubák hledajíce svoji zákaznici. Ona paní se nakonec našla úplně vzadu v autobuse, takže vše dobře dopadlo. Načež taková bodrá paní prohlásila na (téměř) celý autobus: "No, to je ochota! Za 30 korun donáška až do autobusu!" Několik lidí propadlo záchvatu smíchu, paní lékárnice si vyslechla poděkování, vystoupila a autobus pokračoval dál...


Offline
Uživatelský avatar

3703
28 úno 2006 19:00
Dnes se taková rozšafná paní v Kr.Poli u nádraží,ptala: "A kde se nastupuje do toho integrovaného obvodu do Olešnice?? Asi bývalá elektrikářka-slaboproudařka... :-D


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
pepola píše:
Na Lesné jezdí jedna důchodkyně,a ta se ptá řidičů:
"Jedete na konečnou?"
Já na to:"Pokud to tam dojede,tak ano!"

tu znám, odpovídám jí, že jestli tam budou naházený veksle, tak na nějakou dojedu. Jednou jsem ji potkal i na NS a chtěla asi jestli jedu do Modřic, no tak jsem jí řekl, že někam určitě dojedeme :-D

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

1437
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Mauricio: Srovnáváš nesrovnatelné. Tesco je obyčejný hypouš, zatímco Kaufland se řadí do diskontních hypermarketů - zaměření na co nejnižší ceny na úkor kvality prodeje a někdy i výrobků..


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Dnes v 2311:
Důchodkyně na Hladíkové: "Pane řidiči toto je už zastávka u LIDLu?"
A na Hladíkové nastoupil muž který jak řekl měl 54 let a začal pokřikovat po voze: "8 služebních jízd a jedna čtyřicetsedmička! 8!! Nikde nic nejezdí a ještě tady pojedeme půl hodiny tyhle tři zastávky!", reakce "Ale to sou výjezdy", reakce muže: "No, já vím že jsou to výjezdy já sem pracoval jako řidič i jako řidič kamionu!" a pořád pokřikoval po voze že jelo 8 služebních jízd atd..


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
však v celé síti supermarketů jsou většinou stejné ceny ... nebo alespoň stejné akční ceny ... a Tesco má s Kauflandem společný akorát to, že je velkej obchod :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
ne, nemyslel, mělo tam být něco ve smyslu, že proč nemůžou být v celé síti supermarketů v ČR stejné ceny


Offline
520
03 dub 2006 14:42
mauricio píše:
pořád nechápu, proč je máslo levnější o 0,1 korun v kauflandu než v tescu a nemůžou být všude v celé EU jednotné ceny...

Tos nemyslel vážně, že ne? Kdyby totiž ano, musel by admin tvůj příspěvek přesunout do vlákna "Nejhloupější otázky diskutujících"...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
t-25 mi připomněla klasickou situaci v bohunicích u špitálu - alienka, evidentně již po pár obchodech (jedna taška lidl, jedna tesco, víc jsem nestačil zaregistrovat), nastoupila do prvních dveří t-25 s tím, že "jede to ke kauflandu?" cestující : "ne, to musíte 61" a alienka "aha, a ta tam jede?"

pořád nechápu, proč je máslo levnější o 0,1 korun v kauflandu než v tescu a nemůžou být všude v celé EU jednotné ceny...


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Dnes v t-25:
"Osová, konečná stanice, prosíme cestující, aby vystoupili, děkujeme."
...a od vystupujícího pána se ozvalo:
"Prosím."


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Dneska jsem stál na 2.koleji na nových sedech a přišla babka a ptala se mě, jestli jedu k nádraží. Moje odpověd byla: Ne paní, budu couvat.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3703
28 úno 2006 19:00
Na Lesné jezdí jedna důchodkyně,a ta se ptá řidičů:
"Jedete na konečnou?"
Já na to:"Pokud to tam dojede,tak ano!"


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Nevím jestli normální, ale o moc hezčí by to pak nebylo :-D

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Tasa píše:
Sice to není hloupej dotaz, ale úsměvné to je.

Dnes dopoledne mě okřikla jedna statná padesátka, která se tlačila do prvních dveří 1752 na Hlavním nádraží, jestli nevím, že slušné je počkat až nastoupí starší osoby [-( .

V tu chvíli jsem myslel, že ji přetáhnu tou baldou

Jako tou na výhybky :lol: ,to bys z ní udělal dvě normální pětadvacítky :lol:

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
V dresu jsem byl, to jako každopádně, ale vesta se mě nechtěla brat, tak to nebylo tam moc výrazný.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Tasa píše:
Sice to není hloupej dotaz, ale úsměvné to je.

Dnes dopoledne mě okřikla jedna statná padesátka, která se tlačila do prvních dveří 1752 na Hlavním nádraží, jestli nevím, že slušné je počkat až nastoupí starší osoby [-( .

V tu chvíli jsem myslel, že ji přetáhnu tou baldou


Personál by se měl lišit od obecenstva uniformou, v případě šauklů výrazně nápadnou.

_________________________________
mail bleg@stream.cz
ICQ 407753226
Skype josef1951brno


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Sice to není hloupej dotaz, ale úsměvné to je.

Dnes dopoledne mě okřikla jedna statná padesátka, která se tlačila do prvních dveří 1752 na Hlavním nádraží, jestli nevím, že slušné je počkat až nastoupí starší osoby [-( .

V tu chvíli jsem myslel, že ji přetáhnu tou baldou

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

41
15 zář 2007 19:52
Brno
Naštěstí to není jako na regionálních linkách mimo IDS kde většinou žádný cedulky nemají a ze vnitři mají ty cedulky druhou stranu s úplně jinou trasou, ale místní jsou zvyklí kam co jede...
Takže Brňáci jsou moc rozmazlení


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 80  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 05 čer 2024 08:38
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]