Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 1 z 2    Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Tady je to lepsi pro fotky siti.


Offline
470
01 zář 2005 23:14
Beru!

Tak udělej. Tady na mým sejtu je pár fotek....

http://www.jizdnirady.estranky.cz/stran ... lator-bahn

Ukázka:
http://www.jizdnirady.estranky.cz/archiv/iobrazek/15


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
tak by mě zajímalo jestli by nebyl zájem o sekci OBRÁZKY Z VAŠICH SÍTÍ. Třeba tam byly výstřižky vašich vozidel a nebo výstřižky ze zajímavých dějů ze sítí (kolony...). Co vy na to? :wink:


Dík moc :wink: .


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
u abusu nemam aktualni site, dam sem jedny mirne archivni :


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


PvvS píše:
to nejni vbus

Ale já myslím jako nějaký fotky ze sítě, kde jsou autobusy. Jako vyjmutí obrazovky z toho VDP.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
to nejni vbus


A mohl by jsi mi prosím zaslat fotky některých autobusů??


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Nezaslu :) Jedna se o spolecnou praci nekolika lidi Na jinem foru
Bahni site jsou jenom nastavbou, vetsina se odehrava jinak. v bahnu je jenom simulace . Ostatni pravidla ohledne financi a dalsich veci se resej na foru.


Mluvilo se zde již dááávno o nějaké Virtual DP do BAHNu. Mohu prosím poprosit PvvsHo, či někoho, aby mi to zaslal na mail BAHNBrno@seznam.cz ? Byl bych velice rád. Děkuju moc :wink: .


Souhlasím s tebou byl to podvod ze strany Michala.Ten mě to neprozradil,že je přetvořená síť od pd.Až z jednoho emailu od pd jsem se to dozvěděl.
BS170 píše:
bahnworld.info píše:
Bobe souhlasím s tebou.Nechte Romíka být.Je to hodný kluk.Dokud nezlobí,tak je mě to jedno,kdo je to.Jenom rád vím s kým mám tu čest.
A tobe sorry jak jsem na tebe vyjel s tou simulací.Pripadá mi to trapný Te takhle servat :-? .Ale uznej sám ze to byl trochu podvod :-) .


BS 170 a další,tak kdo je IP adresou a posílá stále stejné informace 83.240.0.196 a 62.140.20.68.
Pochlubte se ať vís s kým mám tu čest.Jo a Michal vám vzkazuje,že vám dá extra verzi brna s celou Brněnskou MHD a několika linkami IDS JMK .


A ty odjezdy do Zebetína :-? ...To je pravda :-( ?


pd píše:
Vidíš, a já bych skoro řekl, že Arnold = BS170 :evil:

To neeeeeeeeee :evil: :evil: !!!Já bych Brno03 neomluvil ani z legrace.To jsi přehnal pd :evil: :evil: .Já na BahnWorld sice chodím,ale jen kvuli tomu jestli uz se tam objevilo neco novýho abych to mohl pomluvit.Ale s tím Arnold = BS170 to jsi teda přehnal :evil: !!!


http://bahnworld.info/aktualne.html :evil: .Nejakej Arnold tam kecá,ze je prý Brno03 blbý a ze jeho IDS bude lepsí a dává tam pro BahnWorlda link na BMHD aby se koukl :evil: co o nem píseme :evil: :evil: !


Ale to je v BAHNu :-? :shock: ?Jak se to tam hraje :shock: ?Není to divný :-o ?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
BS170 : Tady jsou nahledy


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
PvvS píše:
Koukam na bahnworld si nejakej dobrak mysli ze tomu webu krivdime :) Ze oni jsou ti hodni

v tom případě oni křivdí nám :-)


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Koukam na bahnworld si nejakej dobrak mysli ze tomu webu krivdime :) Ze oni jsou ti hodni


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
BS170 : VDP autori PvvS/Lubos/jajcaj/Afenot/218

Jojo bahn.czechian.net byly wobslehnuty stranky ...


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
PvvS píše:
Omyl , SPVD, ma povoleni (aspon co vim) , tohle sdruzeni dela pro mhd vic jak vsicni ostatni dohromady. A muzem bejt radi ze diky nim mame levnejsi registrace.

Naopak byvaly stranky bahnu, nyni prejmenovany na vsem dobre znamy web, obslehly cely web spvd, vcetne siti a vydavaly za svuj ...


Nekritizuju spvd, to v žádném případě. Jen toho autora té upravené mapy u které se objevilo, že je to původně od Ondry až po měsících. A není to ve valné kvalitě.


Samuel K. píše:
Meno toho Brna: BRNO 2002 ZE STráNok bahn.czcehtin nebo tak..Ten autor si na ní mozná dal zálezet ale podle mna to nebyla jeho.I ta Zilina tam bola :-( !
A nevedl tu stránku BahnWorld :evil: ?To je fakt jeden velkej d.... :evil: :evil: :evil: !!!


Meno toho Brna: BRNO 2002 ZE STráNok bahn.czcehtin nebo tak..Ten autor si na ní mozná dal zálezet ale podle mna to nebyla jeho.I ta Zilina tam bola :-( !


POZOR...Kdo sem dá nejvíce návrhu na místo Nej a opak nej simulace dostene ode mne velkou pochvalu :-D ..Tak honem,honem..A pozor..Kdo chce at napíse nej FANTZII,MHD,ZELEZNICI,ZAHRANICNÍ..Kategorie vyhlásím zvlást..Uzavírka je 1.srpna 05.. :wink:


Nej..
1..Brno03 :: Autor Pavel D.
2..Pardubice04 :: Autor Jakub N.
3..VDP :: Autora vám dá Pvvs pokud chcete :wink:

A opak nej
1..Brno04 :: Autor BahnWorld
2..Zilina00 :: Autor neznámý
3..Nejaké BrnoXX :: Autor neznámý..Pokud mi to Samuel doplní tak budu rád..

A neváhejte a dejte sem názory :-) :wink:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:19
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]