Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 5 z 5    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
K mému předchozímu příspěvku jsem chtěl editovat, ale Robert mi to překazil svou rychlostí. Po Edově příspěvku si nemohu odpustit nedokončenou editaci obnovit:

zase, jako vždy, tu původní idea příspěvku byla zamluvena milionem keců, místo toho, aby se diskutovalo, čím to vlastně je, že ta úroveň popisů upadá a co se tomu rýpalovi vlastně nezdá, zase jen kecy o rýpalovi, místo o podstatě. V tom jsou tady mistři, že Edo?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
chat: Jasně. S tím všichni souhlasí. A taky je tu snaha věci postupně opravit. Ale jde tu hlavně o formu, jakou JM komunikuje...

btw: Odděleno od hlavního tématu.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Ono to lpění na detailech nějaký smysl přece jenom má, hlavně, pokud chceme tyto fotky do budoucna brát jako jistý etalon, ke kterému se budeme obracet v otázkách potvrzení jistých uzemních nejasností a nebo vzpomínkách na dávnou historii, kdy bude nějaký J*M* III. klást nové otázky v tomto tématu a bude se nějaká fotka špatně určovat, když nebude její místní popis přesný.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Asi mě těžko někdo bude podezírat z podjatosti vůči komukoli, tak si dovolím svůj názor na smazaný příspěvek. Přišel mi poměrně konstruktivní, bylo pochváleno (dočasné) zlepšení, a žádost o narovnání kvality popisků do zmíněné úrovně. Tím podle mě padá argument, že na to není čas, když to šlo před časem, proč to nejde dál. Mně osobně je poměrně jedno, jestli je ulice zasazena do té či té čtvrti, Brňák nejsu a nikdy jsem nebyl, že mi syn z prvního manželství bydlí na Soběšické, což všichni považuijí za Lesnou, ale na baráku má Husovice, mi je srdečně jedno.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Fafner - váš příspěvek plně potvrzuje onu citaci "milion keců, jako obvykle, ale proč tu ona diskuze se neví ...", tady se na toto téma diskutuje už víc než rok (a onen styl příspěvku je jen následek předcházející diskuze, kdy se tady lhalo o mně a o mých návrzích, obzvlášť, kdy jsem se nemohl bránit) a nejen jednoho příspěvku. Zatím jsem se se všemi návrhy a snahami byl poslán do ... (k Neumětelům), snaha řešit pomoci chybových hlášení na nic (já 14 dní vypisoval chyby a Eda je opravil během 5 minut), tak jsem tu napsal, že tímto si nenaplním zbytek života. Za bordel ve fg jsou odpovědní admini a autoři, autory admini odmítají vychovávat, na starý bordel není čas a ani nové chyby nikdo neopravuje. Jestli na to kompetentní nestačí, tak mají dvě možnosti, přizvat pomocníky a nebo funkci přenechat schopnějším. Já to za ně po tom všem řešit nebudu, to si musí vyřešit sami. Já mohu tak maximálně upozornit, že úroveň popisů upadá a dostává se na starou úroveň, a to byl smysl mého Edou smazaného příspěvku. Jestli v tom někdo vidí rýpání, tak klidně může. Nic jiného k současnému stavu a jinak se z mé strany napsat nedá.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
J*M* píše:
Tenhle příspěvek je důsledek smazání původního mého příspěvku, milion keců, jako obvykle, ale proč tu ona diskuze se neví ...
A zase blbost. Váš příspěvek jsem nejen že viděl, ale dokonce i nahlásil adminům jako troll - naprosto nekonstruktivní, naprosto bez snahy s něčím pomoct, něco řešit nebo vylepšit, jen rýpat, kritizovat a vyvolat reakce - jakékoliv. Je to spíš důsledek toho, že se takto chováte prakticky ve všech tématech, snad krom vaší oblíbené historie.

(Admini, nechcete to tu zase promazat? :) )

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Omluva - nestihl jsem opravit můj předchozí příspěvek, aby byl srozumitelný.
Správněji by mělo být:

... ať si ty chyby řeší kompetentní ...

Edit: MartinV - a něco takového snad tvrdím? To je stále keců: dělají to zadarmo, nemají čas, atd ... - o tom tu řeč není ... (je to spíš o tolerování tvorby zmetků)


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
J*M*: ti, kdo pracují, si troufám skromně odhadnout, že nemají 24 hodin denně čas k vysedávání u PC, tzn. občas se stane, že nějakou dobu trvá, než si to člověk přečte.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Eda opět nereaguje, a když, tak úpravou svých původních příspěvků. Můj původní (odstraněný) příspěvek upozorňoval, že po mnou rozpoutané diskuzi v cca +/- v červenci tohoto roku se zvedla úroveň popisů snímků v aktualizacích. Tato úroveň, jsem upozornil, poslední dobou začíná upadat. Dále jsem prohlásil, že nehodlám se v této věci angažovat, ať si to řeší kompetentní (návod na řešení přiložen). Howg!!!


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Fafner píše:
Sliby chyby. Dávám tomu dva měsíce a bude to tu nanovo...

Tenhle příspěvek je důsledek smazání původního mého příspěvku, milion keců, jako obvykle, ale proč tu ona diskuze se neví ...


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Eda - když si někdo stojí na vedení ... Chyba nebyla v tom, jestli půl čumáku tam a půl onam, ale v tom, že popis má být tak a tak, nebo ona a onak, ale ne tak a onak


Offline
3342
21 led 2011 14:19
J*M* píše:
Nehodlám nadále se tím zabývat, vše podstatné jsem tu už dávno napsal.
Sliby chyby. Dávám tomu dva měsíce a bude to tu nanovo...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
J*M*:

Ty, co jsou pod tím podepsaní, takové drobnosti neřeší (jen pro ilustraci, poslední nahlášená chyba byla o tom, že tramvaj byla v křižovatce, jedním čumákem někde a druhým jinde a u fotky byla zapsána ulice prvního čumáku a čtvrť druhého čumáku..., takže už řešíme i metry, ne-li centimetry).

Pokud ti to vadí, tak je reportuj u jednotlivých fotek a my to opravíme. Nebo to nech být. Jak jsem psal, sem to nepatří.

V tom smazaném příspěvku nebylo nic zajímavého. Akorát klasické kydy.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mno nevím, kdo tu vyskakuje jako čert z krabičky, ale Eda to není. OK, něco někdy není punktlich přesně, nicméně autoři to dělají zadarmo ve svém volném čase. A tuto skutečnost buď někdo pochopí, nebo nepochopí.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
To není moje ostuda, já pod tím podepsaný nejsem, ať si to řeší, co pod tím podepsaní jsou. Nehodlám nadále se tím zabývat, vše podstatné jsem tu už dávno napsal.
Opakuji požadavek o navrácení mého příspěvku, ať se ví, proč takový rozruch, proč tu admin Eda tak vyskakuje


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
A už i poslední, co jsi reportoval pod jiným jménem, opraveno... Tato chyba čekala na opravu. Nikdo ji neignoroval, jen jsme se k tomu nedostali.

To, že se nereaguje na chybový formulář, je prostě lež.

Ano, u ostatních fotek ze stejného místa to opraveno není, protože to je netriviální množství práce. A nikomu to nevadí natolik, aby to řešil. Když to ale u nějaké fotky nahlásíš, bude to opraveno. To je celé.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Opraveno u jedné fotky, u ostatních fotek ze stejných míst ne. Ale to není poslední chybové hlášení a to neopraveno v době psaní původního příspěvku. Tak, jak je to s tím lhaním?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Na chybové hlášení se reaguje, tak nelži :-)

Poslední, co jsi reportoval, byla 30. 9. chyba u této fotky: http://foto.bmhd.cz/foto.php?102327
Byla tam napsaná čtvrť střed. Opraveno na Trnitá.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Žádám o navrácení příspěvku, to, co je v něm, není možno řešit pomocí chybových hlášení. To co admin opraví jedním kliknutím, to nahlásit chybovým hlášením by trvalo několik hodin, ne-li dní.

P.S. Poslední nahlášená chyba v době psaní příspěvku neopravena, stále kontrolovat už nebudu, to jsem tu už napsal (a to s návrhem, aby kontroly dělal někdo mladší, aby se těch oprav dočkal)


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Pokud má někdo problém s prací admina, tak ať dělá něco jiného.

Pokud na chybové hlášení se nereaguje, tak jsou dvě možnosti
1) napsat to sem
2) vyřídit si to z adminem ručně
Co je, Edo, lepší?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Pokud někdo má problém s popisy míst, nechť využije chybový formulář. Sem to nepatří.

A pro info: Ta chyba, co jsi, JM, hlásil, už je dávno opravena. Tedy u té fotky, kde jsi to nahlásil. Když najdeš nějakou další, kde je to špatně, použij prosím opět chybový formulář.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:53
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]