Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 20 z 61    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 61  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Pokud pomineme self promo na 500. Solaris v ČR, tak zcela jistě.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Asi nejvhodnější téma: není to první taková reklama na Solarisu?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Myslím, že se nic měnit nebude. ING Bank zůstává ING Bank. Přejmenují se tuším jen penzijní společnost a pojišťovna.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Možná předběhnu dobu... 1613+14 buď přijde o reklamu nebo jí bude reklama změněna. Předpokládám z toho, že ING se mění na nn. Tak jsem zvědavý, co z toho bude na našich mašinách.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Souprava 1609+1621 přišla o polepy s PF 2015. Už jezdí opět pouze v bílém.


Offline
480
14 úno 2014 15:19
Brno
Doplním
Příloha:
10367565_10206027054386345_4965418526973511467_n.jpg
Příloha:
10325612_10206027054346344_2741395163079391758_n.jpg
Ondra K. píše:
1812 obrazem. Levá bočnice má komplet zalepená okna jako u předchozí verze.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6169
11 dub 2010 15:05
Juliánov
1812 obrazem. Levá bočnice má komplet zalepená okna jako u předchozí verze.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Z druhé strany Anitry 1812 ke hodně zelené a trocha ženské na středním članku. Na to, že je zelená celá mašina je ta reklama nic moc pestrá.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
1812 CVR Olympia v zeleném podkladu s bílými texty.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
To už řešíš politikaření a do toho já nevidím, proto se k tomu nemám pravomoc vyjádřit. Laicky v tom prostě vidím, nahnat nové zákazníky no a zvolili tuhle metodu. Někdo tu psal, že to nebylo poprvé co ČD zvolily reklamní kampaň, tehdy na bilboardech, dnes na MHD, pamatuji si i reklamu v televizi na ČD. Zřejmě na to nějakej drobák byl, když před pár roky rozdávali milionové padáky, tam padlo zbytečně daleko víc peněz. Tahle reklama, dle mého názoru, má relativně smysluplné využití, když už to nenažene nové lidi, aspoň mají zdejší fotiči pré.
Nehledě na to, že v našem regionu se snaží zviditelnit ty nově dodané vlakové vozy, asi právě proto, aby to bylo vidět.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Karlos píše:
Propagaci chápu, nicméně nechápu jak si může polostátní firma dovolit reklamu na 13T za 575 000,- Kč ročně, když na kvalitě regionální dopravy tady v JMK to nejde znát. Nedomnívám se, že by měly ČD peněz nazbyt, aby vyhazovali peníze za přemrštěnou reklamu, proto moje rejpavé podezření


Rem: Stačí kouknout o pár příspěvků níž :wink:

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Karlos píše:
Rem: Malinko si ale protiřečíš s tím alpinismem, když sám lezeš svými názory do zadku zaměstnavateli... Někdy mi to připadne jakoby DPMB snad vyplácel nějaký odměny svým řidičům, když je veřejně vychvalují na FB nebo v různých diskuzích, jinak si takovou zarytou oddanost nedovedu vysvětlit (domněnka, nejedná se o pomluvu ani neoznamuji to jako hotovou/podloženou věc)


Opět nepochopeno co jsem psal, a o co mi šlo, možná i proto že většina toho byla smazána. Opět nezodpovězeno, čím jsi na tu "domněnku" o kamarádšoftu došel, jaký podnět tě donutil tuto otázku vyřknout. A pokud je za alpinismus považováno to, že se mi nelíbí tvá "domněnka" kterou jsi mi stále nevysvětlil, k tomu můžu dodat už je tři tečky ... Prostě se mi nelíbí tvá domněnka, kterou ač šlo o dotaz, nemáš nijak podloženou a pochybuji, že by se někdo přiznal "jo to bylo za kapříky..." takže to vyznělo jako provokace. To má být z mé strany alpinismus?
A už se mne raději na toto téma na nic neptej, nebo svým vysvětlováním dostanu BAN, ač pouze reaguji v diskusním fóru na tvůj příspěvek.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
122
04 pro 2010 02:48
u linek 25, 26 a 67
No, nic moc reklama... a zrovna na Zuzance #-o


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Rem: Malinko si ale protiřečíš s tím alpinismem, když sám lezeš svými názory do zadku zaměstnavateli... Někdy mi to připadne jakoby DPMB snad vyplácel nějaký odměny svým řidičům, když je veřejně vychvalují na FB nebo v různých diskuzích, jinak si takovou zarytou oddanost nedovedu vysvětlit (domněnka, nejedná se o pomluvu ani neoznamuji to jako hotovou/podloženou věc)

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
59
28 lis 2011 23:25
nedaleko od linek 8,78,N98 a 202
reklama pěkná ještě to mohly udělat v NAJBRTU :D


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Aha, takže "alpinista" je nevhodné slovo a teď už i "kašpar" za chvilu tu budou někteří peskovaní i za "dobrý den"
Otazník tam sice napsal, to však nemění nic na tom že domněnka, že by to mohl být kamarádšoft byla vyřčena. A mne prostě zajímá, z čeho usuzuje, že by to tak mohlo být, proč se na danou a zjevně nepodloženou věc ptá. Má snad informace ze zákulisí o smlouvě a tímto chtěl nenápadně rozjet diskuzi o případných nekalostech? Jako jo, může mi to bejt jedno že, ale dnes je taková doba, že člověk něco neověřeného napíše a lup, má na krku žalobu. A troufám si říct, že tohle k tomu nemá daleko. Firmy se rády soudí za pomluvy, očerňování atp.
A jinak jo. Tohle je diskuzní fórum, kde má každý možnost vyjádřit svůj názor. A proto jsem peskovám za svůj odlišný a rázný názor.
Tím to ze své strany raději uzavírám.


NEJSI PESKOVÁN ZA NÁZOR. JSI PESKOVÁN ZA TO, JAK SE CHOVÁŠ K OSTATNÍM ÚŽIVATELŮM. Doporučuji trochu uhasit ten oheň u zadku... mceza

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Rem píše:
... "kamarádšoft" ... To jest bez jasných důkazů celkem nepěkné nařčení. Z čeho usuzuju že jsi k danému neměl žádné informace? ... netuším, jaký myšlenkový pochod tě tuto neověřenou informaci, že jde o kamarádšoft, domutil napsat.


Hmm, k čemu by mohl asi sloužit otazník na konci té Karlosovy věty? Aha! Já zapomněl, že otazníky se zásadně dávají za věty, kde vyřknu nějakou neověřenou informaci a vydávám ji za ověřenou...

Vyčítáš Karlosovi nepřemejšlení a přitom sám ses nad tím moc nezamyslel. Že nejde o "kamarádšoft" lze vysvětlit daleko normálnějším způsobem, než jsi to udělal ty. (Btw jak si můžeš být jistý, že ČD nemá "kamarádšoft" i s ostatními DP?)

Toto je diskuzní fórum a od toho by tu měla být diskuze. A ne, že někdo něco napíše a další se na něj snese a začne tu rozhazovat kašpary...


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Karlos: Dle tebe obludný příspěvek, dle mého adekvátní reakce na tvé zřejmě nepodložené domněnky. Nelíbí se mi to slovo "kamarádšoft" jako by ČD a DP měli mezi sebou nějakou nekalou domluvu, díky které se teď na 1921 vozí ona reklama. To jest bez jasných důkazů celkem nepěkné nařčení. Z čeho usuzuju že jsi k danému neměl žádné informace? Z toho že jistě sleduješ i jiná dopravní fóra třeba i z jiných měst. V minulém týdnu již proběhly fotky reklami ČD na vozech z jiných měst. Z toho usuzuji, že bežný jedinec si dá 2+2 dohromady a vyjde mu, že se jedná o republikovou kampaň ČD. Jelikož ty jsi si 2+2 dohromady nedal, zřejmě tak netušîš že se rozběhla republiková kampaň ČD na vozech MHD. Ale psát hned o kamarádšoftech v případě brněnské reklami, to mi hlava nebere, jelikož stále netuším, jaký myšlenkový pochod tě tuto neověřenou informaci, že jde o kamarádšoft, domutil napsat. No a proto označení neminformovaný kašpar, které oproti tvému kamarádšoftu neni tolik pobuřující. Jinak je hezké že jsi doteď s názory odemne souhlasil, pro mne to však nikterak směrodatné není. Chodím sem psát své reakce a názory na to či ono, a né sbírat "lajky" abych lezl lidem do análu s tím že maj pravdu a jsou nejskvělejší.
SZ se mi psát nechce, navíc když dle tebe pomáhám k úpadku fóra, tak ať to činím pořádně, ač teda dle sebe minulý příspěvek nejak nepovažuji nápomocný k úpadku a tento příspěvek beru jako vysvětlení toho minulého, pro ty nechápavé.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3716
08 čer 2005 23:12
Ondra K. píše:
Karlos:
CVR na ČD se v posledních dnech objevily i minimálně v Ostravě a Olomouci. Zde ovšem na jiný produkt.
No ještě aby měli v OL a OV reklamu na railjety, které tam nejezdí.
Karlos píše:
Propagaci chápu, nicméně nechápu jak si může polostátní firma dovolit reklamu na 13T za 575 000,- Kč ročně...
Asi stejně, jako si může dovolit třeba sponzorovat český daviscupový tým...

P.S. Přispěvatelům děkuji za fotky


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Propagaci chápu, nicméně nechápu jak si může polostátní firma dovolit reklamu na 13T za 575 000,- Kč ročně, když na kvalitě regionální dopravy tady v JMK to nejde znát. Nedomnívám se, že by měly ČD peněz nazbyt, aby vyhazovali peníze za přemrštěnou reklamu, proto moje rejpavé podezření

Rem: Je mi líto číst takový obludný příspěvek od někoho, kdo nadává na snižující se kvalitu tohoto fóra, když k jeho úpadku sám svými příspěvky přispívá... a to jsem s tvými názory doposud tiše souhlasil (případnou reakci prosím raději přes SZ, ať tu neděláme bordel)

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
...to je tak když neinformovaný kašpar vypustí prvotřídní blábol. Zajímalo by mne, jakej myšlenkovej pochod donutil Karlose vyblejt výblitek, že reklama na ČD je "kamaradšoft" mezi DP a ČD. To jako usuzuje z toho že obě firmy provozují kolejovou dopravu, kde jedna dělá "cink cink" a druhá "hú hú"?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
To není možný... Dyť v Praze mají jen ty naprosto nemoderní křápy 14T, zatímco my máme v Brně skvělé, úžasné a fungující 13T.

Jinak ta reklama je poměrně slabší, oproti tomu, jaká by se dala udělat. Na druhou stranu, oceňuju, že nemá polepená okna, a chápu, že polepit tramvaj Najbrtím nátěrem by se mohlo shledat s nepochopením u právníků, pokud něco takového není nasmlouváno.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Nemůžu si pomoct, ale zepředu mně to připomíná 14T v Praze. :-k


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Karlos: Spíš České Dráhy investují do propagace na prostředcích MHD. V Olomouci a Ostravě zase jezdí souprava T3, upozorňující na rychlé spojení Olomouce/Ostravy a Vysokých Tater. Viz třeba zde a zde.


Offline
Uživatelský avatar

6932
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Karlos: řekl bych, že si reklamu zaplatily ČD stejně, jako si v dané době platily řady billboardů s Di Expresem.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1510 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 61  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 03 črc 2024 03:31
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]