Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 106 z 214    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 214  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
vojtik: především europalet :D :D :D


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
http://foto.bmhd.cz/foto.php?31607_nove#fotka
Nemá náhodou ten horní červený pruh o něco užší než normálně?

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
http://foto.bmhd.cz/foto.php?31850_nove#fotka

Autobus s rozšířenou přepravou spoluzavazadel, především jízdních kol? sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=578

Další aktu. :)


Offline
Uživatelský avatar

186
08 zář 2009 19:21
Ta kombinace krajina x bus je žůžová :applause:


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Time, moc pěkné :dancing: Udělal jsi mi radost

Má cenu ukládat souřednice fotek interiéru? Nebylo by lepší u těchto fotek skrýt okno s mapou?


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nová aktu:

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=563


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Výzva pro fotiče:

Kdo máte pěkně vyfocený elektrobus, nahrajte, prosím, co nejdříve fotky do administrace jako novou aktu (název: "zkratka autora-elektrobus"). Kdo nemá přístup a chtěl by se poděli, může poslat na email.
manil.bmhd@centrum.cz

Předem díky. :-)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Jednou jsem nahrál na svůj web fotku bez vodotisku a už se objevila na jednom e-shopu :D

Fotky půjdou kopírovat vždy, když k nim máte (byť jakýmkoli způsobem) přístup. Jsou to jen jedničky a nuly, takže to je prostě jen o tom, kdo to umí...


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Tak toto vypadá fakt krutě sarcastic

http://foto.bmhd.cz/foto.php?12624

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Mraku, CC licence u nás vždy vyžadují uvedení autora - bez toho totiž AFAIK nejsou platné (vychází to z autorského zákona).


Offline
9986
15 led 2005 23:41
DJ
Jak u čeho. Svoje fotky (ty digitální), dávám k dispozici víceméně volně a je mi celkem jedno, co s nimi bude... Ale nemám rád, když někdo prokazatelně cizí fotku vydává za svou, do krve se o tom hádá a nedokáže uznat porážku. Kor, když vím, jak se k tomu někteří autoři staví, a když vím, že je ta fotka z bmhd nebo ze seznamu-autobusů. Na drzé vykrádání i s (c) jsem háklivej, a pokud "autor" prohlašuje, že on je "autorem", tak o to více.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
DJ: i kdybys ho překryl, stále to jde. Např. printscreen. A bohužel jsou i tací, kteří to za krádež nepovažují. Na druhou stranu s tím se musí počítat už tehdy, když se to dává na web.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Duš píše:
Dále ... nebylo by od věci, ošéfovat si gelerii tak, že fotky prostě stáhnout nepůjdou, jinde to tak funguje!

Jak píše Fafner - pokud to jde zobrazit, jde to i stáhnout a nedá se tomu zabránit. Některý děcka možná odradíš fintama typu dát obrázek do pozadí a překrýt ho průhledným gifem, ale zbytečně tím zase omezuješ férový použití typu když si chce někdo dát obrázek na plochu...

Mimochodem autoři, co byste řekli na Creative Commons BY-NC-ND nebo BY-NC-SA? Tuším, že Mrak a Duš by byli asi proti, co ostatní?


Offline
3342
21 led 2011 14:19
To není možné... fotky se dají stáhnout bohužel v každém případě. Může to být složitější, ale nedá se tomu zabránit. A domnívám se, že každá úprava by jen zhoršila přehlednost galerie.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Mauricio
pošli mi odkaz na toho frajera, já mu to vysvětlím!

Dále ... nebylo by od věci, ošéfovat si gelerii tak, že fotky prostě stáhnout nepůjdou, jinde to tak funguje!


Offline
2
26 čer 2011 12:56
Tak tohle dobře znám. Od nás ze ŽelPage se kradou fotky ve velkém, abyste je pak našli jako záhlaví na blogu šotoušků, nebo v jejich galerii. A vůbec to není nápadné. Mezi tunou protisvětelných, těsných a neostrých fotek se najednou objeví UFO v podobě pěkné fotky... Většinou na ně platí výhružka dopisem řediteli ZŠ :oD


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Spíše jen tak pro pobavení, jak se mauricio snažil vysvětlit, proč byla na jistém škodovkářským webu smazaná fotka Duše, zjevně vykradnutá z BMHD.

Vlastně to začalo tím, že tam někdo dal onu fotku, dole na ní (c) bmhd, a někdo si ho dovolil upozornit, že cizí fotky se nevkládají. On na to reagoval takto:

"Jak myslis to „ci fotky sem vkladas?“ja vkladam zadadne svoje fotky"

Teď bych rád podotknul, že krom bmhd tam byla i fotka s logem ČTK a ještě cosi. No, jeho fotky. Tak mě to docela naštvalo, požádal jsem moderátory o smazání fotky a na vysvětlenou veřejně napsal důvod, kterej jsem pak po smazání fotky také smazal. Mezitím napsal ještě jeden moderátor cosi ve smyslu, že smazal ještě jednu fotku na žádost originálního autora.

To dotyčný komentoval asi takto:
"a o kterou fotku de??ja sem odtud zadny fota nestahoval,a kdyz bych stahoval tak bych je sem zpatky urcite nedaval… vidim,ze je zbytecny sem vkladat naky foto,natoz neco psat..."

Tak jsem si dovolil odpovědět tentokráte já, a už jsem to raději nemazal:
"Tak znova, zjevně jsem to neměl mazat. Pokud ještě jednou uvidím vykradnutou fotku z bmhd nebo ze seznamu-autobusů, požádám adminy o zablokování tvé IP. Odkazovat můžeš, ale vykrádat, a ještě k tomu prohlašovat, že je to tvoje vlastní, to teda ne.
Já si na tohle prostě potrpím. Vím, jaká je s tím práce – tu fotku naskenovat, upravit, dát ji tam, a pak se najde někdo, kdo udělá to, co ty. Ta fotka sice nebyla moje, ale to neznamená, že nevím, jaká je s tím práce.
Pokud bys netvrdil, že to je tvoje fotka a nebyl uražený, když se ti to někdo snaží vysvětlit, možná bych byl více tolerantnější."


A jeho odpověď mě osobně teda dostala do kolen už definitivně:
"tak toje pecka..tak proc to vubec nekdo zverejnuje ty fotky??je jasny ze vetsina kdo nato narazi,si ty fotky stahne,a pokud najde takovy tema tak je logicky vlozi!!a kdyz stim ma nekdo takovo praci jak pises tak sito ma bloknout aby to neslo stahnot ty fota a je problem vyresenej a nemusi se tady pak resit picoviny..kaz­dopadne sem uz zadny fotky vkladat nebudu,aby nebyl nahodou nakej problem..fotky kolujou po netu kazdej sije stahne pak zas nekde vlozi a tak to de furt dokola..toje jak kdyby sem nekdo vlozil foto moji skodovky a ja rekl zeto ukradl a zeto nemuze vkladat.."

Takže přátelé, z toho plyne, že je lepší se na to vysrat :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=559

Nová aktualzace.


Offline
30
05 zář 2010 13:17
Brno
Nádhera :dancing:


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
:shock: paráda

_________________________________
Jakub


Offline
9986
15 led 2005 23:41
A právě proto je manil s Edou nebudou chtít :-)


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
No, klobouk dolu. To není jen "šalina a nic", ale "okolí a šalina". Moc se mi ty fotky líbí.


Offline
2
26 čer 2011 12:56
Ahoj všem. Koukám na fotky v galerii a musím říct, že jsem konečně našel server, který dá taky trochu na kvalitu... ;-) Rád bych přispěl svou troškou do mlýna, ale nevím, jak to udělat - poradíte, doporučíte, nalejete?

Veškeré mé hromadnědopravní fotky najdete zde:

http://www.flickr.com/photos/czeightyfo ... 092260079/

Pokud by se vám cokoli pozdávalo, rád postoupím do zdejší galerie (krom Flickru ty fotky nikde nejsou...)

Díky všem za reakci geek


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Docela dobrá náhoda, že Filip vyfotil stejný vůz 2x na stejném místě. Tyto věci v tom množství není možné vždy odchytnout.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5327 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 214  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 08 říj 2024 01:36
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]