Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 99 z 214    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 214  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

151
27 zář 2011 21:38
Brno, po trase 69 a 96
Ha, ha :lol:. Prej 10.18.1997

http://foto.bmhd.cz/foto.php?14418

_________________________________
Člověk začne jednat rozumně, až selžou všechny ostatní varianty.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Té-trojka do galerie nic nepřidal, to manil to udělal a když fotky přes něj prošly, tak jsou nejspíš vpořádku.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Původně jsem myslel, že to jsou tvoje fotky, vypadají všechny docela jednotvárně :) Jinak pěkný, doufám, že budou další a další.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Další dlouho očekávaná aktualizace zahajující renesanci železniční sekce v galerii. Kdo má další fotky, můžete uploadovat do administrace.

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=646


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=604

Odkazuji na včerejší aktualizaci luxusních fotografií od Dana.


Offline
Uživatelský avatar

9299
10 čer 2004 11:19
Mas to spatne napsany : Ne , mohlo by byt hur, ale Bude hur ..


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Promítání má výhodu - naprostá většina fotek je z "horších" provozů než brněnských, takže tam se naopak všichni sjednotíme a říkáme, že by u nás mohlo být ještě hůř :D


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Už se těším do DejaVu. A papouch nám bude dělat rozhodčího... sarcastic
sorry za OT. kdyžtak tento příspěvek a následnou plodnou diskuzi přesuňte...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2499
28 lis 2007 23:00
Brno
Díky tak mě napadlo, že by se mohl najít někdo iniciativní (já si netroufám) a přiradit na obrázku k jednotlivým osobám přezdívky kdo by to tak mohl být. :mrgreen:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

769
21 lis 2010 09:08
Pěknej to obrázek. :D

_________________________________
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2499
28 lis 2007 23:00
Brno
Myslíš takto. :mrgreen:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

9299
10 čer 2004 11:19
Pobijte se, roztrhejte si sotoprukazy ... :-k


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Janatak píše:
:mrgreen: :mrgreen: sarcastic Jednoduše Mauricio.


No dovol :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

769
21 lis 2010 09:08
Mauricio píše:
kecat do všeho umí každej, ale jakmile by měl přiložit ruku k dílu, tak o něm není ani slechu

Tak já bych ruku k dílu třeba přiložil a chápal bych kdyby každá fotka byla zamítnuta a napsáno k ní co je špatně, pak bych to vyfotil znovu, ale lépe -> tak jsem myslel, že probíhá "výchova". Ano, moje názory jsou sofistikované, takže přestávám komunikovat (a s osobou, která už byla v administraci zakázána se nemíním bavit přes SZTé-trojka je Busák, jestli pamatujete na vymýšlení záznamů ve vypravenosti). Jen jsem říkal, že je smutný se tady dívat na nějaký fotky - a to jsem neříkal, že bych byl na někoho naštvanej nebo tak... to bylo tak jak mě to připadá...

Dál mlčím... :-|

_________________________________
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Další aktualizace:

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=668


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Klid, hoši :-) Vždyť vlastně o nic nejde. Není nutné to nějak dál eskalovat... Nějak to funguje a bude to fungovat i dál.

Přidali jsme pár fotek začínajícího autora. Věnoval opravám a popisu fotek dost času, bylo by nefér to všechno smazat nebo připomínkovat, dokud by to nebylo dokonalé. Berte to jako investici do budoucna. Galerka není jenom o tom, nashromáždit co nejvíc hezkých fotek na jedno místo. Ale i o výchově nových fotografů. Sami říkáte, že galerie je svým způsobem "prestižní", tzn. pro začínajícího fotografa je to supr motivace, když mu alespoň pár fotek za měsíc projde. Myslím, že spousta zdejších je důkazem, že to může fungovat... Třeba bude Té-trojkovi stačit rok na to, aby se všechno naučil a pak to bude jedna manilovka za druhou. Kdyby jsme mu dnes nedali šanci, třeba by se na to vykašlal a už by se tomu nevěnoval. Co je lepší...?

Vojtík: V pohodě, však všechno je o diskusi a myslím, že se s námi diskutovat dá... :-)

Janatak: :-D


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Mauricio píše:
Až budete platit hosting (nebo se jinak podílet na tvorbě webu), kafrejte do toho, co v galerce a na bmhd obecně bude či nebude. Do té doby drže jazyk za zuby, protože vám do toho bez prominutí nic není. Děkuji.


:mrgreen: :mrgreen: sarcastic Jednoduše Mauricio.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Ano, záleží na podání. Proto jsem v doplňujícím příspěvku uvedl, proč se mi daná aktualizace nelíbí, včetně potřebné argumentace. Prostě každý máme na věc jiný názor, a je vcelku logické, že v něčem se ty odlišné názory musí střetnout.

Poslední dobou zastávám pravidlo "něco se mi nelíbí - ozvu se". Samozřejmě se snažím ozvat slušně a přidat věcné argumenty, jinak by to nemělo žádnou váhu.

Mimochodem, myslím, že do galerky přispívám vcelku dost, hlavně za srpen a září. Teď je to už horší, protože se ze školy vracím skoro za tmy a když mám náhodou čas, tak zase není počasí. Navíc se snažím dělat i něco do školy, i když nerad :)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Rozkaz, podpatky mám sklapnuty a dále držím hubu! Jiné názory než pochvalné se neberou, či jak? To brzo dopadneme.

Berou, to určitě. Ale ne stylem, jakým je to zde podáváno. Pokud se někomu něco nelíbí, může to změnit - kecat do všeho umí každej, ale jakmile by měl přiložit ruku k dílu, tak o něm není ani slechu (to je jak s vlakovou IDS galerkou). Ale to, co tady zcela zbytečně předvádíte, mne, a to do galerky nepřispívám, protože nějak nemám čím, zvedá ze židle.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Mauricio píše:
Až budete platit hosting (nebo se jinak podílet na tvorbě webu), kafrejte do toho, co v galerce a na bmhd obecně bude či nebude. Do té doby drže jazyk za zuby, protože vám do toho bez prominutí nic není. Děkuji.


Rozkaz, podpatky mám sklapnuty a dále držím hubu! Jiné názory než pochvalné se neberou, či jak? To brzo dopadneme.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Té-trojka píše:
LukinT - prosím toto fórum dále nespamovat a řešit to přes SZ.

S tím nesouhlasím. Má podnětné a naprosto sofistikované názory.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Až budete platit hosting (nebo se jinak podílet na tvorbě webu), kafrejte do toho, co v galerce a na bmhd obecně bude či nebude. Do té doby drže jazyk za zuby, protože vám do toho bez prominutí nic není. Děkuji.


Naposledy upravil Igor Mauricio dne 01 lis 2011 22:51, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

151
27 zář 2011 21:38
Brno, po trase 69 a 96
LukinT - prosím toto fórum dále nespamovat a řešit to přes SZ.

_________________________________
Člověk začne jednat rozumně, až selžou všechny ostatní varianty.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Každej je jinak náročnej. Ty fotky ujdou.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Ale no tak, zas tak strašné ty fotky nejsou...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5327 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 214  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 19:21
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]