Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 70 z 214    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 214  Další
Autor Zpráva
Offline
3342
21 led 2011 14:19
přesně tak... sice toho většinu otvírám v novým okně, ale stejně preferuju, když si sám můžu vybrat ;)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Vynucené otevírání v novém okně je blbost. Jeho používání je chyba. Uživatel by měl mít sám možnost si zvolit, kde si stránku otevře.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Rez: Já mám radši když mě odkaz přesměruje, když si chci otevřít odkaz v novém okně, tak na něj stačí kliknout prostředním tlačítkem myši, nebo podržet ctrl/shift. Ale záleží jak je kdo zvyklej, že ;-)

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

3095
29 srp 2009 19:30
Já bych to tak naopak nechal. Nepotřebuji mít v prohlížeči milion karet a když už si něco chci otevřít v nové kartě (popř. v novém okně), tak použiji kombinaci Ctrl+"klik" anebo jedu přes pravé tlačítko.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Stejně tak (odkazy) jízdní řády jrbrno.cz.
Já osobně bych všechno (jrbrno, iRIS, fotogalerii) otvíral v novém okně.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Pošli pár svých ukázkových fotek Manilovi. A ještě než mu je pošleš, promysli, jestli mají kvalitu srovnatelnou s jinými fotkami v galerii - pokud ne, nemá ani cenu psát ;)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Chtěl bych se zeptat, komu mám napsat, abych mohl také přidávat fotky do fotogalerie?
Předem díky za odpověď.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Opravím.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Podobný "problém" je i u iris.bmhd.cz - vlevo nahoře je taky velké BMHD a po kliknutí na něj to otevře nový list s bmhd.cz (zde alespoň funguje odkaz, ne jako na foto.bmhd.cz)

Celý web BMHD.cz má jednoduché odkazy v záhlaví, kdy po kliknutí na ně dojde k přesměrování, ale pak je tu iris.bmhd, který otevře nový list a pak foto.bmhd, který neotevře vůbec nic.

Já jsem uvažoval nad tím, jestli by nebylo lepší to sjednotit. Navíc kdo si chce otevřít odkaz v novém okně, tak na ten odkaz klikne prostředním tlačítkem myši.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Moje chyba, špatně jsem se vyjádřil. Ano, dole v tom seznamu je odkaz, ale po kliknutí na něj se otevře nový list s bmhd.cz, já jsem ale měl na mysli, aby po kliknutí na BMHD vlevo nahoře (viz. příloha) se stránka přesměrovala na bmhd.cz - stejně tak jako to funguje z bmhd na fotogalerii (po kliknutí na odkaz se taky neotevře nové okno).


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
Co je na tom? Při kliknutí tě to hodí na bmhd :)


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Možná jsem to nepochopil, ale co toto?
Příloha:
sken_obrazovky.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Šel by přidat do fotogalerie do záhlaví odkaz na bmhd? Člověk se dostane jednoduše z bmhd do fotogalerie kliknutím na odkaz, ale zpátky to už nejde. Přitom v levém horním rohu je obrovské BMHD, které by mohlo reagovat stejně jak "fotogalerie", které po kliknutí vrátí na hlavní stránku fotogalerie.

Snad pochopíte, co jsem chtěl říci, sám jsem se do toho nějak zamotal :lol:

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
manil píše:
Ono je to nejspíš správně. Nepletu-li se, 1589 se vracela do Parsu kvůli nějaké reklamaci.

ano, bylo tam "600 do 24", podnik se dlouhou dobu hádal s PARSem aby byla oprava provedena v Brně


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
V souvislosti s popisem tohoto snímku bych se znovu zmínil o nejednotnosti v popisování. Bylo tu řečeno, že v popisu místa nejsou napsány názvy místních částí, ale vžité názvy čtvrtí. Toto tu není dodržováno, navíc nějaká praštěná komise na magorstrátu dělá v tom psí kusy (jako ulice Husovická v Husovicích, Zábrdovická v KÚ Zábrdovice), nehledě na prasečinky na mapách Google. Bývala čtvrť Juliánov, dokonce na cedulích tramvají, tak proč poslední dobou místo Juliánov se objevuje v popisu Židenice a tím se může prohlížející fg setkat se stejným místem, kde je na jednom snímku Juliánov a na druhém Židenice.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nová aktu - říjen 2012.

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=1006


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nový díl sedmistovkového seriálu od Lukáše Lobpreise.

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=975


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Ono je to nejspíš správně. Nepletu-li se, 1589 se vracela do Parsu kvůli nějaké reklamaci.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
U následujících fotek z přivezení 1589 je letopočet 2004. Přitom 1589 jezdila po GO už v roce 2003.

http://foto.bmhd.cz/foto.php?4684
http://foto.bmhd.cz/foto.php?4683
http://foto.bmhd.cz/foto.php?4685

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Když vidím fotky 1528, je mi smutno a přemýšlím, kde je soudnost některých lidí...
A v duchu je věším za uši do průvanu...
I když vím, že to nepomůže.
Ale mojí dušičce se trochu uleví... 8-[

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=1004

Aktualizace minutu před půlnocí. :)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
manil píše:
http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=984

Nová aktualizace od Filipa Daňka.

Pěkné. Jen je škoda, že si autor nedal práci s popisky. Myslím, že některé fotky by si je zasloužily.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jirka: Ano, v podstatě to takto je. Dokumentačky si autoři mohou nahrávat, jaké chtějí (však ne každý dostane tu možnost + nejméně kvalitní fotky jsou promazávány), kdežto v galerce probíhá schvalovací proces, kdy každá fotka musí projít přes manila nebo mě.


Offline
354
11 pro 2011 19:39
k.ondra89:
OK. To jsem nevěděl, že je to takto určeno. Takže fotogalerka - fotky pouze nejvyšší kvality a splňující kritéria, dokumentačky - pokud jiná fotka není k dispozici, tak ab tam aspoň nějaká byla?


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=984

Nová aktualizace od Filipa Daňka.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 214  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 07 říj 2024 01:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]