Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 53 z 213    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 213  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
JM: Pokud najdeš nějakou chybu, která se vyskytuje v galerii ve více exemplářích a je jednoduše dohledatelná, stačí napsat jedno hlášení. Tedy tady například: "Ulice Hlinky, čtvrť Staré Brno. Ulice Hlinky přitom je jen v Pisárkách, opravte si to u všech fotek". A je to. Ale ne, to by bylo moc nezjištné hlášení chyb a člověk by pak nebyl celebrita na fóru.

Jen pro úplnost: Nechceš chyby hlásit přes formulář. Je to sice nesmyslné, ale je to tak. Ok, přijali jsme to. 24. 11. jsem ti proto psal SZ:
Citace:
ad galerie: když mi napíšeš "zadání" stylu: "U všech fotek, které mají ulici vyplněnou jako XY, vyplnit čtvrť na AB.", není problém to hned a jednoduše udělat.

Ale ne, ty musíš zase začít házet špínu tady. Přitom, když sečtu energii, kterou jsi musel investovat do sepisování všech těch příspěvků a argumentací tady, musela být mnohonásobně větší než energine, kterou by zabralo napsání jedné SZ / jednoho hlášení chyby formulářem.

A jedem neverending story II.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Ano, komu není shůry dáno, tak v Majlontu nenajde ... Vážený kolego, díky za nahrání na smeč, tvoje rada, jak už jsem tu několikrát psal, není k ničemu pozitivnímu, maximálně k odrazení těch, co nějaké chyby najdou.

Ale k věci - možná by admini mohli pouvažovat o usnadnění nahlášení chyb a tím i usnadnění jejich práce. Formulář na nahlášení chyb nejen u jednotlivého snímku

K dnešnímu mému původnímu příspěvku - není divu, že manil nevidí chyby v popisu. Otevřel jsem kliknutím na ulici snímky na ulici Hlinky, prošel čtvrtinu stránek (11 z 42), našel 14 chyb v popisu, z toho pod 12 je podepsán manil.
Pro zajímavost těch 14 chyb je u snímků 15834, 7315, 6732, 6739, 6743, 6611, 6866, 6872, 6873, 6881, 6882, 6896, 6897, 6899. Nevím, jak dlouho bude trvat oprava, ale vyhledání stálo skoro 2 hodiny, kolik ještě by stálo vypsání jednotlivých chybových hlášení? Ať se mě nikdo nesnaží přesvědčit, že nynější (kolegou Ondra K. a další) doporučovaný systém je nejvhodnější, dle mne je tak maximálně vhodný pro adminy, protože se každý vybodne něco hlásit a tím mají klid


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6169
11 dub 2010 15:05
Juliánov
J*M* píše:
Admin nám poskytl novou aktualizaci, díky, všechny snímky dle foršriftu, jen ten popis u nich zapomněl zcenzurovat, takže máme novou městskou část Brno-Brno a zase již tu omílané chyby v určení městské části. Takhle tu fg nedovedeme k dokonalosti

Věřím, že po takové době by i cvičená opička pochopila, že se chyby hlásí přes fotogalerii. Holt, kde nic není, ani smrt nebere. sarcastic

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Fafner píše:
Mohu se zeptat, jak jste se dostal k číslu 29 % ? Se statistikou si celkem rád hraju, ale odhadnout to takhle bych si moc netroufl...

Nezapočítal jsem chybičky v komentáři, jen jsem našel 4 chybné popisy, snímků je 14, takže 4/14x100


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
manil píše:
Takto to mělo být od začátku - upozornit na konkrétní chybu a požádat o opravu. A odpustit si u toho plivání jedů...
____________________________________________________
Já děkuji za upozornění, chyba opravena.

Děkuji za opravení jedné chyby, ale upozornil jsem dnes na více chyb, ale asi bez "plivání jedů" se asi opravy nedočkáme.

A ještě jedno doporučení, již dlouhou dobu bych ti doporučil změnu nicku na "dr. Macháček" (i když bys dnes pod něj nezapadl).

PS Pro asi o 50 let mladší vysvětlivka - pro pochopení narážky na JUDr Macháčka je potřeba prostudovat knihu M. Švandrlíka Černí baroni


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mohu se zeptat, jak jste se dostal k číslu 29 % ? Se statistikou si celkem rád hraju, ale odhadnout to takhle bych si moc netroufl...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Přesně tak, když je tam přehlédnutá jedna chybička, tak se tu "jedovatý" příspěvek určitě neobjeví, jen když je toho víc, např nyní cca 29% snímků má závadu na popisu


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
J*M* píše:
Edit: odradit někoho nebylo mým cílem, ale cílem bylo zlepšit práci admina

Admin samozřejmě vyplněná data k fotkám před uveřejněním kontroluje a opravuje. Ovšem ani admin není robot a může nějakou chybu přehlédnout...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Takto to mělo být od začátku - upozornit na konkrétní chybu a požádat o opravu. A odpustit si u toho plivání jedů...
____________________________________________________
Já děkuji za upozornění, chyba opravena.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Tak já autora pro změnu pochválím, velmi povedená podzimní aktualizace :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Tak to budou potřeba nové brýle, autor něco takového opravdu založil - viz

Edit: odradit někoho nebylo mým cílem, ale cílem bylo zlepšit práci admina


Naposledy upravil J*M* dne 16 pro 2014 10:46, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
A děkuji, že mi opět nevrlým tónem odrazuješ mladého a nadějného autora od publikování v galerii...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Pane kolego, upozorňuješ na konkrétní věc: "nová městská část Brno-Brno". Nic takového v poslední aktualizaci nevidím. Ptám se tedy, kde jsi to, pane kolego, našel. Nevím, proč by měl čitatel pro pochopení mého dotazu potřebovat nadpřirozené schopnosti.

Pravda, jsem asi o 50 let mladší...možná je to tím.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Perfektně položený dotaz, to aby jsme byli jasnovidci, koho a na co se to pan kolega ptá. Jestli je ten dotaz na mě, tak v případě nové městské části je potřeba směrovat dotaz na autora, v případě chyb, ulice Hlinky se rozkládá ve dvou městských částech, ale tramvaj lze nafotit dnes jen v jedné (té druhé než je popis)


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
J*M* píše:
Admin nám poskytl novou aktualizaci, díky, všechny snímky dle foršriftu, jen ten popis u nich zapomněl zcenzurovat, takže máme novou městskou část Brno-Brno a zase již tu omílané chyby v určení městské části. Takhle tu fg nedovedeme k dokonalosti

Kde?


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
A dovolím si ještě jednu obecnou připomínku, byla tu divoká diskuze o významu přesnost popisu versus významu souřadnic na mapě. Tak jedna malá ukázka, kdy osoba neznalá Brna bude pěkně zmatená - viz. Popis dle předpisu, ale stejně nenapoví, kde bylo foceno, když městská část mimo, a souřadnice na mapě, které nejen nenapoví, ale dokonale zmatou.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Admin nám poskytl novou aktualizaci, díky, všechny snímky dle foršriftu, jen ten popis u nich zapomněl zcenzurovat, takže máme novou městskou část Brno-Brno a zase již tu omílané chyby v určení městské části. Takhle tu fg nedovedeme k dokonalosti


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nová aktualizace

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=1140


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nová aktualizace - elektrobus AMZ.

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=964


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=1135

Nová aktualizace.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nová aktu od méně obvyklého autora:

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=1090


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
viktor1: Opraveno, díky.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
viktor1: Pros spíše u tlačítka "Hlášení chyby" u dané fotky, je to pro adminy fotogalerie výrazně jednodušší.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
479
23 pro 2013 20:28
Hrušovany u Brna
Jirik píše:
Záložní sólo vůz vypomáhá na lince x27 z důvodu velkých spoždění stálých kurzů

Prosím o opravu.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nová aktualizace:

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=1125


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5310 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 213  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 05 črc 2024 19:13
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]